Отговори
# 15
  • София
  • Мнения: 12 554
Мама Нана, няма проблем, ще показвам  Simple Smile

Айша, благодаря!

Окаченият таван в хола

http://avgustinki.snimka.bg/family/svatbata-na-nana-i-mitko.159136.30230216

Окаченият таван в бъдещата ми кухня

http://avgustinki.snimka.bg/family/svatbata-na-nana-i-mitko.159136.30230217

Антресолът в коридора

http://avgustinki.snimka.bg/family/svatbata-na-nana-i-mitko.159136.30230215

# 16
  • Мнения: 4 393
Запис и аз, още не сме започнали с ремонта, надявам се скоро да е...

# 17
  • Ямбол
  • Мнения: 1 452
Да се запиша и аз при вас за идеи, че току виж съм започнала ремонт, че  ooooh!

# 18
  • Мнения: 0
Да ви следя и аз, че започваме рмеонт и преустройство съвсем скоро.
Чудя се се в помещение 3,60x4,00 как да събера кухня, трапезна маса, диван и телевизор  Laughing

# 19
  • София
  • Мнения: 12 554
Да ви следя и аз, че започваме рмеонт и преустройство съвсем скоро.
Чудя се се в помещение 3,60x4,00 как да събера кухня, трапезна маса, диван и телевизор  Laughing

Трудничко, но не невъзможно. Можеш да си купиш от масите, които са с механизъм и стават от холна на трапезна.

# 20
  • София
  • Мнения: 1 742
Да ви следя и аз, че започваме рмеонт и преустройство съвсем скоро.
Чудя се се в помещение 3,60x4,00 как да събера кухня, трапезна маса, диван и телевизор  Laughing
Това даже е голямо помещение.Аз на 3 на 3,50 сместих кухнята с кухненски ъгъл,пералня,сушилня
хладилник и телевизор.

# 21
  • Стара Загора
  • Мнения: 386
Страхотна тема  bouquet
С пожелания всички да се преместим в темата "Идеи за обзавеждане на огромен дом"  Wink

# 22
  • София
  • Мнения: 12 554
Добро утро.

С 300 зора успях да намеря една фирма, която ми обеща да поеме поръчка за метален простор. Инак майсторите напредват, вече иззидаха вратата между балкона и бившата вече кухня, та снощи щях да си разбия носа. Това навикът е страшно нещо  Mr. Green По инерция тръгнах от балкона да отида в кухнята и се спрях на милиметри от итонгите  hahaha

# 23
  • Мнения: 4 239
Браво за бързите рефлекси, nana77! Ако не беше спряла навреме, можеше да се оправдаеш, че тестваш здравината на зидарията  Laughing
         Ще се радвам да показваш снимки, защото промените, които правите много ми харесват.

# 24
  • София
  • Мнения: 12 554
Ще качвам. Напредват нещата и ме радва, че се получава както искам

# 25
  • Мнения: 0
Момичета, дайте идеи за фирми за интериорни врати, но да е нещо евтино  Blush
Нана, нали вие скоро слагахте, не можах да открия обаче дали си писала, коя е фирмата.
Аз искам да са бели или поне много светли.

# 26
  • София
  • Мнения: 12 554
Момичета, дайте идеи за фирми за интериорни врати, но да е нещо евтино  Blush
Нана, нали вие скоро слагахте, не можах да открия обаче дали си писала, коя е фирмата.
Аз искам да са бели или поне много светли.

Каракашев и син е фирмата. Двете врати - едната със стъкло плюс первази, дръжки, къртене и монтаж ми излязоха 850 лева.
По-евтино от това можеш да намериш само китайско, обаче лично аз реших, че като правя ремонт, ще го правя качествено.

Освен това имай предвид, че останалите фирми до една ми дадоха срок от 4-6 седмици за изпълнение, а единствено Николай Каракашев ми каза - 14 дни и ми ги монтира след 7.
Направи невъзможното този човек, за да не спре работата у нас, защото нямаше как да продължат майсторите със шпакловането без да са сложени интериорните врати.

# 27
  • 1st floor
  • Мнения: 9 098
Нана, до къде стигнахте, има ли нови снимки?  Grinning

# 28
  • София
  • Мнения: 12 554
Нана, до къде стигнахте, има ли нови снимки?  Grinning

Шпакловат още грубо. Но напредват. Надявам се в началото на другата седмица да започнат с подовете т.е да затворят канала с тръбите, да направят замазка за изравняване на нивото в коридора и да почнат да лепят гранитогреса.
Утре сутрин ще водя майсторът на мебелите да си взима размери и да почва да работи и той, че поне месец ще му отнеме.
да не казвам голяма дума, но се надявам към 20-ти юни катунът отново да си е вкъщи  Grinning

Ето малко снимки от преди час  Grinning

Скрит текст:

Последна редакция: чт, 09 май 2013, 19:34 от nana77

# 29
  • София
  • Мнения: 16 003
Нана, екстра е.

Общи условия

Активация на акаунт