Мебели Виденов 2

  • 169 854
  • 797
  •   1
Отговори
# 780
  • Мнения: 17 982
Bunnyslava , а диваните на коя фирма са  Embarassedпозволих си да погледна

# 781
  • Мнения: 371
Няма проблем от моя страна, аз вече писах в темата за мека мебел - от Айко  Wink И на Виденов реклайнерите изглеждат добре в сайта им, знам ли, има ли някой купил от тях ????

# 782
  • оттам, откъдето започва България
  • Мнения: 10 802
Честито, много е красив.   newsm10

# 783
  • Мнения: 2 838
Някой правил ли е рекламация към Виденов? Взехме спална Жаклин преди 2 месеца, но едва сега я монтирахме. Вчера ходих да чистя и видях, че на самата табла на спалнята има подуто и следователно пропукано от едната страна, което с времето ще се очекне и ще падне. Много ме е яд, защото е на видимо място. Отделно на едното нощно шкафче като му махнах фолиото и се очекна само, но хайде то не е видимо и мога да го преглътна. Въпреки, че не мисля че мебелите са за без пари, че качеството да е минимално..

# 784
  • Мнения: 48
пишман станах с тази фирма!На 13 август си поръчах спалня Надежда, ъгъл Уили, една приста, два матрака/ за пристата и спалнята/, амортисьори, протектори  и две кресла. Да ви се "похваля" този понеделник 20.10. ми ги донесоха и то без матрака за спалнята! Донесоха ми ги след като звънях всяка седмица след срока на доставка и супер много досаждах. При доставката момчето ми обясни, че матрака ще бъде изпратен по куриер и ще го получа на следващият ден или по-следващият. Е познайте, матрак пети ден нямам. Днес имах нахалството да им се обадя да попитам какво става и ми се накараха. Казаха, че периода за реагиране на рекламации бил 30 дни  #Crazy Че аз рекламация не съм пускала?!?!?! newsm78 Нямало такова нещо, неполучена стока отивал случая в отдел рекламации. Щели да ми се обадят, ама кога никой не може да ми каже. Нищо, два месеца без спалня, карах се, карах се спалня имам - матрак нямам! УЖАС!

Да споделя и друго. Рафтовете на гардероба на спалнята са обкантени грешно, от страната на страничната дъска, та сега и трябва да обкантвам лицето, че много грозно.  Част от обкова на скрина е с 10 см по-малък от обкова на останалите чекмеджета, и това купувах!

Чакам си креслата сега,,,,, а да, и матрака.

Страшно много съжалявам за поръчката си. Работя като търговски представител и работя с магазини за мебели. Всички фирми са се хванали за главата от тези Виденов. Казаха, че им е писнало от рекламации от клиенти и са преустановили работа с тях. Ама защо не попитах преди да поръчам  #Cussing out #Cussing out #Cussing out smile3511 smile3511 smile3514 Banghead








1

# 785
  • Мнения: 13
Не поръчвайте от Виденов, ако искате да получите стока! Дълга сага имах със столове. Поръчах 12 стола и се започна едно протакане та цели 2 месеца. Пращаха ми имейли, че до няколко дни ще ги получа и че техни служители ще се свържат с мен за доставка. И така 2 месеца. Накрая им написах гневно писмо и се отказах от тях. Политиката им за драстични намаления е голяма хапка за устата им. Целят бързо завладяване на нишата на пазара, но бързината не прави успеха бърз.
За да си спестите нерви просто идете и си купете от друга фирма.

# 786
  • Мнения: 26
Здравейте, мога да споделя, че вече година и половина ползваме спалнята на Виденов (легло, гардероб, тоалетка и скрин) и сме много доволни. Личи си, че мебелите са по-нисък клас, дори плоскостите са по-тънки, но считам, че за тази цена са добри и като външен вид и като функционалност. Нашите мебели ги разглобявахме и сглобявахме 2 пъти, като очаквахме, че може да се повредят, но не се случи - разглобяването и сглобяването беше безпроблемно (мъжът ми го прави). Вярно, че година и половина не е много за такива мебели, но до момента нямаме забележки. Истина си е обаче, че поръчката и доставката от Виденов са голяма сага понякога. На нас ни ги доставиха в срок, но липсваха части, които ни дадоха в последствие. Същото изживяване обаче сме имали и с други фирми, като например Арон. Явно тук проблемът не е само в конкретната фирма, но и в манталитета на отношение към клиентите.

# 787
  • Мнения: 2 081
Днес е пристигнала секцията ни , ще ходим да си я вземем от магазина , спазиха си срока на доставка 5 дни. Скоро няма да може да я сглобим , но ще отворим кашоните да огледаме подробно за забележки , че срокът за рекламация е 30 дни

# 788
  • София
  • Мнения: 627
 Confused
Малко съм притеснена момичета.Днес направих поръчка.
Нещата са със срок 5 и 10 дни , но изпаднах в тих ужас като прочетох коментарите във фейсбук .  Shocked
99 % са на меко казано ядосани хора , които си чакат мебелите . Ако не дойдат нещицата ми до 10 -15 дни мога ли да откажа поръчката ? Нанасям се в голо жилище и не ми се рискува да няма къде да легна и седна и дрехите ми да стоят по куфарите .
Поръчах Гардероб , секция и сега в понеделник мисля да поръчам и диван "Принцес" , който също е с доставка 5 дни.  Thinking

# 789
  • Мнения: 48
От както се случи това с мебели Арон във Варна,  взех да се замислям дали си заслужава да се ядосвам за моя месец и половина закъснение! newsm78  Матрака ми дойде, с него и други главоболия, но за щастие бързо се оправиха нещата.
Сега креслата чакам, трябваше да дойдат на 9.11, но днес ми се обадиха и ми казаха, че в понеделник ще ми ги донесат. Е, до понеделник има време, може пак в последния момент да ми пратят смс, че няма да ми ги доставят , то това им е коренният номер! 

koricimu, можеш да отмениш поръчката по всяко време!  Peace

# 790
  • София
  • Мнения: 627
Vami дано  , но ще им дам времето което са определили + 5 дни ! Няма ли мебели - отменям поръчката !  Crossing Arms

# 791
  • Мнения: 2 838
Аз имах маса поръчана със срок от 5 дни, дойде 14 дни след обявения срок, тоест 19 дни Simple Smile Спланята беше с 30 дни срок и си дойде навреме. Сега чакам още мебели, ще ги видим и тях.

# 792
  • Мнения: 82
Много се бавят с поръчките! На 18ти миналия месец поръчахме легло и матрак и уж срока трябваше да е до края на месеца, а вече е 4ти! Аз им писах онзи ден и ми отговориха, че удължават срока до 9ти този месец, ама ме съмнява, че ще доставят стоката до тогава....Не знам дали са качествени или не, ама не е нормално да не си спазват сроковете и после да ги променят. А леглото е спешно и от както го поръчваме спим на едно единично, а уж в магазина ни казаха, че ще си пристигне на време.....

# 793
  • Мнения: 1 354
На нас ни дойде диванът от Еником! Взехме си Panama   bouquet
http://www.enikom-m.com/bg/product/1/holna-garnitura-panama-dyasna/618-1_1_1.html
Цветовете са лилаво със сиво - уникален е!!! Излезна ни 850 лв.,което мисля, че е супер за това качество. Демек къстъм цветовете не оскъпяват.

Виденов са ниско качество на уж ниска цена, както и Арон, но вие си знаете

# 794
  • Мнения: 2 141
Имам познати, които работят във Виденов и никак не ми препоръчват нищо, което се изработва от тях Naughty
Дивана в кухнята ми е от тях, за сега съм доволна /е, все пак го имаме само от половин година/, но на мои близки и кухнята и спалнята им /пак на Виденов/ още след 1вата година останаха без лайсни, а спалнята им се продъни /и двамата са по 50кила/
та.... нищо хубаво не съм чувала за тази фирма Peace

Общи условия

Активация на акаунт