«абравена парола?
или
–егистрирай се јктиваци€ на акаунт

≈л. поща с ко€то се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

ƒа ѕопълнете формата за регистраци€ Ќе ѕродължете с Facebook регистраци€та

“уризъм
0 ѕотребители и 1 √ост преглежда(т) тази тема.
105-119 от 756 отговора

—офи€

ћнени€: 394

ƒа точно ≈мералд  Rolling Eyes “и кой хотел си избра?

јтлантик ’олидей  луб, дано да е добър избора.  ато се върна ще пиша!
÷итирай

ћнени€: 822
«дравейте момичета . » аз ще се присъедин€ към вас .  Hug
Ќе съм ходила в “урци€ от 10 години . ¬се ми е топло на мен там и все ми е много навалица , но тази година малки€ и мъжа ми искат да отидем ...
ћислех за Ѕелек , но ми предлагат и два хотела в ƒидим  Rolling Eyes “ова последното м€сто за първи път го чувам . ѕрочетох на първа страница инфото , но все пак ... н€кой ще каже ли нещо по - подробно ?
ѕланираме почивка там от 1.09. мисл€ , че ще е супер времето , какво ще кажете ?
» изобщо - ако ми предложите хотел / без ћармарис и  ушадасъ / , по възможност с пързалка в басейна за 8 годишни€ калпазанин ... Smile
Ќие ще сме в ƒидим бийч елеганс от 06,09, а ма€ при€телка пътува утре за ƒидим - ћаджестик “архан 4* /не помн€ ц€лото име/, след празниците мога да ¬и дам отзиви  Peace
÷итирай

ћнени€: 0

Ќие ще сме в ƒидим бийч елеганс от 06,09, а ма€ при€телка пътува утре за ƒидим - ћаджестик “архан 4* /не помн€ ц€лото име/, след празниците мога да ¬и дам отзиви  Peace
[/quote]

„акам отзиви за ћаджести клуб тархан Smile
÷итирай

«начи ще препредавам, но след 07,05  bouquet
÷итирай

ѕловдив

ћнени€: 2 246
ј има ли ходили на къмпинг в “урци€?
÷итирай

—офи€

ћнени€: 4
«дравейте, бих искала да попитам има ли н€кой, който ще пътува на 03.05.2013 с "”ни ’олидейс" за  ушадасъ или ƒидим?
« ѕоследна редакци€: вт, 30 апр 2013, 22:02 от ANI_IV »
÷итирай

ћнени€: 31
»стината  е една-“урци€ е номер едно в посрещането и обслужването на своите гости. ¬ие представ€те ли си да има стачка на фериботите точно когато сезона се открива официално? »ли да има блокади по пътищата,и гостите да не могат да стигнат до избраните места за почивка.јбсурд.  “ова е само един малък пример защо тази държава просперира и ще продължава.«а разлика от своите западни съседи,които са мързеливи и високомерни.ѕланирайте спокойно почивките си и пътувани€та,защото “урци€ е оазис на спокойствието в един размирен район. Peace
÷итирай

—офи€

ћнени€: 4 681
nefertari30 - много ти благодар€  Hug Ѕи ли споделила защо избра ƒидим бийч елеганс ? » най - вече там плажовете какви са ? √радчето прочетох , че има доста забележителности ... » нещо за хотела да кажеш по - подробно , ако не те затрудн€вам  Smile
÷итирай

≈ли€, здравей, ами не мога да дам впечатлени€, защото не сме ходили още, нищо не знам като плаж и т.н.  »збрахме хотела, защото агенци€та, с ко€то пътуваме го имаше в листата си и съм чувала добри отзиви за него. »ма добри водни пързалки - за нас това е важно, защото имаме дете на 10 год, което обожава водните атракции  Love като вс€ко детенце всъщност. ќсвен това цената беше добра, 1565 лв за трима, 7 нощувки, UAll Ќе си ли гледала сайта на хотела? https://www.didimbeach.com/web/index_en.html
ƒругото съображение - където и да ходим четем първо в www.tophotels.ru - там мнени€та са безкомпромисни  Peace
÷итирай

»ма ли  н€кой за кра€ на юни в DIDIM BEACH ELEGANCE, 5* ?

ћол€, да споделите впечатлени€та си  bouquet Ќие сме там септември
÷итирай

—офи€

ƒа , четох сайта на хотела . ¬същност аз вече съм се спр€ла на него и най - веро€тно ще се засечем с вас , защото нашите планове се промениха и ще пътуваме след 07.09.  Cool јз също взех предвид пързалките и спа центъра .  акто и ултра ол - инклузива ... като резервирам ще кажа точните дати  Peace
÷итирай

—уперррр  Hug   ћоже да заедно хапнем по 1 баклава там  Mr. Green
ѕ.ѕ. Ќенавиждам баклава между другото  Sick
÷итирай

¬ј–Ќј

ћнени€: 96
ћомичета, когато се върнат на 7май сестра ми, ще ви пусна снимки и ще напиша впечатлени€та им  от хотел ƒидим Ѕийч ≈леганс  bouquetѕо късно мога да се включа и със първите им  впечатлени€ от хотела.јко н€кой нещо го интерисува,когато се чу€ по късно с не€,ще € разпитам и ще ви пиша.
« ѕоследна редакци€: ср, 01 май 2013, 12:05 от lora »
÷итирай

—офи€

—уперррр  Hug   ћоже да заедно хапнем по 1 баклава там  Mr. Green
ѕ.ѕ. Ќенавиждам баклава между другото  Sick
јз също не обичам баклава ... както и повечето сладки неща и въобще €денето ми е последна грижа  Laughing Ќо това не пречи да пием по нещо  Wink

Ћора , това е супер . ћного благодар€  bouquet
÷итирай

Lora и аз благодар€  bouquet

≈ли€  cheers
÷итирай
0 ѕотребители и 1 √ост преглежда(т) тази тема.
105-119 от 756 отговора