На море в Турция - тема 23

  • 93 484
  • 754
  •   1
Отговори
# 105
  • Мнения: 416

 Да точно Емералд  Rolling Eyes Ти кой хотел си избра?

Атлантик Холидей Клуб, дано да е добър избора. Като се върна ще пиша!

# 106
  • Мнения: 4 500
Здравейте момичета . И аз ще се присъединя към вас .  Hug
Не съм ходила в Турция от 10 години . Все ми е топло на мен там и все ми е много навалица , но тази година малкия и мъжа ми искат да отидем ...
Мислех за Белек , но ми предлагат и два хотела в Дидим  Rolling Eyes Това последното място за първи път го чувам . Прочетох на първа страница инфото , но все пак ... някой ще каже ли нещо по - подробно ?
Планираме почивка там от 1.09. мисля , че ще е супер времето , какво ще кажете ?
И изобщо - ако ми предложите хотел / без Мармарис и Кушадасъ / , по възможност с пързалка в басейна за 8 годишния калпазанин ... Simple Smile
Ние ще сме в Дидим бийч елеганс от 06,09, а мая приятелка пътува утре за Дидим - Маджестик Тархан 4* /не помня цялото име/, след празниците мога да Ви дам отзиви  Peace

# 107
  • Мнения: 2

Ние ще сме в Дидим бийч елеганс от 06,09, а мая приятелка пътува утре за Дидим - Маджестик Тархан 4* /не помня цялото име/, след празниците мога да Ви дам отзиви  Peace
[/quote]

Чакам отзиви за Маджести клуб тархан Simple Smile

# 108
  • Мнения: 4 500
Значи ще препредавам, но след 07,05   bouquet

# 109
  • Пловдив
  • Мнения: 5 018
А има ли ходили на къмпинг в Турция?

# 110
  • София
  • Мнения: 164
Здравейте, бих искала да попитам има ли някой, който ще пътува на 03.05.2013 с "Уни Холидейс" за Кушадасъ или Дидим?

Последна редакция: вт, 30 апр 2013, 22:02 от ANI_IV

# 111
  • Мнения: 262
Истината  е една-Турция е номер едно в посрещането и обслужването на своите гости. Вие представяте ли си да има стачка на фериботите точно когато сезона се открива официално? Или да има блокади по пътищата,и гостите да не могат да стигнат до избраните места за почивка.Абсурд.  Това е само един малък пример защо тази държава просперира и ще продължава.За разлика от своите западни съседи,които са мързеливи и високомерни.Планирайте спокойно почивките си и пътуванията,защото Турция е оазис на спокойствието в един размирен район. Peace

# 112
  • Мнения: 4 668
nefertari30 - много ти благодаря  Hug Би ли споделила защо избра Дидим бийч елеганс ? И най - вече там плажовете какви са ? Градчето прочетох , че има доста забележителности ... И нещо за хотела да кажеш по - подробно , ако не те затруднявам  Simple Smile

# 113
  • Мнения: 4 500
Елия, здравей, ами не мога да дам впечатления, защото не сме ходили още, нищо не знам като плаж и т.н.  Избрахме хотела, защото агенцията, с която пътуваме го имаше в листата си и съм чувала добри отзиви за него. Има добри водни пързалки - за нас това е важно, защото имаме дете на 10 год, което обожава водните атракции  Heart Eyes като всяко детенце всъщност. Освен това цената беше добра, 1565 лв за трима, 7 нощувки, UAll Не си ли гледала сайта на хотела? https://www.didimbeach.com/web/index_en.html
Другото съображение - където и да ходим четем първо в www.tophotels.ru - там мненията са безкомпромисни  Peace

# 114
  • Мнения: 4 500
Има ли  някой за края на юни в DIDIM BEACH ELEGANCE, 5* ?

Моля, да споделите впечатленията си   bouquet Ние сме там септември

# 115
  • Мнения: 4 668
Да , четох сайта на хотела . Всъщност аз вече съм се спряла на него и най - вероятно ще се засечем с вас , защото нашите планове се промениха и ще пътуваме след 07.09.  Sunglasses Аз също взех предвид пързалките и спа центъра . Както и ултра ол - инклузива ... като резервирам ще кажа точните дати  Peace

# 116
  • Мнения: 4 500
Суперррр  Hug   Може да заедно хапнем по 1 баклава там  Mr. Green
П.П. Ненавиждам баклава между другото  Sick

# 117
  • ВАРНА
  • Мнения: 210
Момичета, когато се върнат на 7май сестра ми, ще ви пусна снимки и ще напиша впечатленията им  от хотел Дидим Бийч Елеганс   bouquetПо късно мога да се включа и със първите им  впечатления от хотела.Ако някой нещо го интерисува,когато се чуя по късно с нея,ще я разпитам и ще ви пиша.

Последна редакция: ср, 01 май 2013, 12:05 от lora

# 118
  • Мнения: 4 668
Суперррр  Hug   Може да заедно хапнем по 1 баклава там  Mr. Green
П.П. Ненавиждам баклава между другото  Sick
Аз също не обичам баклава ... както и повечето сладки неща и въобще яденето ми е последна грижа  Laughing Но това не пречи да пием по нещо  Wink

Лора , това е супер . Много благодаря   bouquet

# 119
  • Мнения: 4 500
Lora и аз благодаря   bouquet

Елия  cheers

Общи условия

Активация на акаунт