На море в Турция - тема 23

  • 93 487
  • 754
  •   1
Отговори
# 600
  • Мнения: 431
Tatjana, и аз ги изчетох тези.
Мои близки бяха миналата година, казаха, че не си струвало да се ходи на острова, имало шум от генератора. Те ползвали плажа на територията на хотела. Други забележки нямат. Но исках да чуя и други мнения. Благодаря ти!

# 601
  • Мнения: 24
Здравейте, моля  тези, които се завърнаха скоро от Турция да споделят какво е положението по границата. Приятели на мои познати в петък са пътували за Мармарис и много са ги бавили на турската граница.

# 602
  • София
  • Мнения: 102
Здравейте, моля  тези, които се завърнаха скоро от Турция да споделят какво е положението по границата. Приятели на мои познати в петък са пътували за Мармарис и много са ги бавили на турската граница.
Ние и на отиване и на връщане преминахме границата за по-малко от 20 мин. ,но имаше автобуси дето ги бавеха много.Всичко е въпрос на късмет май newsm78

# 603
  • София
  • Мнения: 102
Да докладвам и аз  newsm03  !
Дестинация: Турция-Дидим
Хотел:ВЕНОСА -от 18.05 до 24.05
Туристическа агенция-Ориент 99
Тръгнахме от София в 12.00,минахме през Пловдив и от там към турската граница (преминаване ,както споменах изключително бързо). Автобусът мн.хубав ,но тъй като ние сме високи ни беше тясно(абе направо си ни беше тежко пътуването). Пристигнахме в х-л Веноса около 7.30 сутринта и бяхме настанени веднага,тъй като нашата стая беше готова (някои  се наложи да изчакат до 14.00ч). Изключителен хотел ,приветлив персонал и невероятна чистота,стаята се почистваше всеки ден и кърпите също се сменяха ежедневно.Плажни хавлии има на басейните и може да ги подменяш,когато решиш с чисти и сухи ( не е нужно да се мъкнат от България  Laughing ).Плажът е само за хотела и е достатъчно голям ,пясъкът малко по едър от нашия и морето е като езеро ,водата си беше доста хладна.Басейни има достатъчно и големи, и за малки деца, има и няколко пързалки,които не ползвахме много( с дъщеря на 14 г.  #Crazy ),а забравих да спомена ,че водата в басейните беше с добра температура.Шезлонги можеха да се намерят по вс време.Храната изобилна и вкусна,много десерти ,но изключително сладки (за това няблягах на динята  Laughing ) няколко вида риба и много месни и безмесни ястия .Ресторанта голям и никога не се образуваха опашки за храна.В хотела има и дискотека  Joy .Една от най-силните им страни е невероятната  анимация и вечерните им шоу програми (мн добре подбран екип от аниматори) .
Най-добрата ни почивка до сега !Само в едно съм сигурна , в това че 7 дни са твърде малко да се насладиш на всичко .

# 604
  • Мнения: 71
Интересуват ме:
Ако някой търси пресни впечатления от следните Анталийски хотели,посетени на инфотур 2013,ще отговоря с удоволствие.
KEMER:
Amara Club Marine HV1
LARA:
Rixos Lares
BELEK:
Voyage Belek
Papillon Zeugma
SIDE:
Sueno Beach
ALANYA:
Delphin Deluxe
Q Premium Resort
Благодаря.   bouquet

# 605
  • Мнения: 262
Лариса,всичките хотели са супер,може би с изключение на последния,заради малката територия. За всички мога много да говоря,затова дай критерии които за теб ще са важни. Предпочитам на лични. Мерси.

# 606
  • Beyond the Frontiers
  • Мнения: 4 727
Имам в момента близки в Папилон и отзива е, че хотелът е страхотен. Много са доволни и нямат никакви забележки.

# 607
  • Мнения: 1 525
donkat,   bouquet

Дано и с моята информация на ЛС да сме помогнали Simple Smile

# 608
  • Мнения: 711
Alleisha  donkat  Благодаря ви момичета за подробните обяснениея!  Hug  bouquet     Вече ми е ясно всичко, което ме интересуваше. Много сте любезни и отзивчиви....  Hug
Нямам търпение вече за моренце....  Mr. Green Пожелавам и на вас една пълноценна и безпроблемна почивка   bouquet

# 609
  • Мнения: 0
Здравейте и от мен  Simple Smile

Върнахме се от KEFALUKA RESORT в Бодрум преди два дни. Страшно съм доволна.. Накратко:

Хотела: Много хубав, чист, много зелени територии и като цяло бях доста впечатлена от озеленяването, имайки в предвид, че извън комплекса е пустош, са успели да направят един истински оазис.. Невероятни гледки към остров Кос .. Хотела е построен така, че 90% от стаите (може и повече) са с изглед към морето и предоставят наистина страхотна гледка.. В него има дискотеки, магазини, СПА център.. всичко.. Можеш спокойно да не излизаш от него.

Стаята: Просторна, почистваше се всеки ден, кърпите също се сменяха ежедневно, спалното бельо на всеки два дни. Мини бара се зареждаше ежедневно с вода, бира, безалкохолно безплатно. Банята беше голяма, удобна ..заредена с всичко необходимо. Централен климатик, не сме имали оплаквания Simple Smile

Храната:  В основният ресторант бяха закуската, обяда и вечерята. Има и 4 А ла карт ресторанта - Мексикански, Италиански, Турски и Рибен, но ние така и не стигнахме до тях, понеже през вечер имаше тематична вечер - турска, рибна и т.н. Храната  беше достатъчно разнообразна (по-претенциозните може би ще намерят някой кусур, но..) ..всякакви месни и безмесни ястия .. разбира се без свинско, но пък толкова разновидности на телешко, агнешко, пуешко, че не ми липсваше особено. Страхотни десерти, винаги всички подноси бяха пълни, никога не е свършвала някоя храна, така че да не остане за някой.. Постоянно обикаляха сервитьори, които ти носят вода, кафе, чай, алкохол.. каквото си поискаш.. Нямаше проблем с местата, но и хотела не беше пълен, може би в по-активния сезон, ще трябва да се изчакват хората.
В останалото време през деня можеш да ядеш от другите ресторанти и снек барове.. дюнери, сандвичи, гофрети, сладоледи, кексчета, банички.. каквото ти душа иска и колкото ти се иска .

Басейните и плажа: Имахме карти, срещу които ти дават кърпи и ги сменят колкото на често искаш, без никакъв проблем.. Много басейни, различни по големина, страшно чисти, но без всичките химикали, с които сме свикнали в нашите.. Водата беше около 23 градуса .. просто перфектна. Имаше достатъчно шезлонги, кошарки, шатри и каквото се сетите още  и не се е налагало никога да си запазваме места от по-рано, когато и да идеш има стотици свободни.
По плажа имаше пясък, но нищо общо с нашият.. Първите 2м. в морето бяха доста каменисти и за мен си беше истинска мъка да влизам, водата беше мнооого чиста, може би най-чистата, която съм виждала.. малко по-студена от басейните, но приятна. И в морето имаше платформа с шезлонги (освен тези по брега) и бар, който заедно с този при басейните работеха целодневно. Имаше още какво да се желае от баровете като цяло, можехме да пием какъвто алкохол искаме, колкото искаме, но откъм коктейли не бяха много изобретателни .. и като цяло като се струпаха около 20 човека около бара и ставаше бъркотия. Надявам се, че ще изгладят тези неща.

Аниматорите: Нямам думи!! Страхотен екип, който всячески се опитваше да ни въвлече в дневните занимания в басейни, градинки, стрелби, танци и каквото се сетите още. Всяка вечер имаха различна програма в амфитеатъра, като понякога играеха те, друг път имаше гости, грузински ансамбъл, монголски .. Абе нямаха слабо място, много забавни и готини хора. Като след края на програмата, ни подканваха да се местим към дискотеката на плажа или тази в хотела.

Ако пропускам нещо питайте.. Simple Smile Като цяло мога да кажа, че наистина беше много релаксираща и спокойна почивка, децата си имаха техен кът и други аниматори. Бих се върнала с най-голямо удоволствие.


# 610
  • ВАРНА
  • Мнения: 210
WONDERS заминава ме във Веноса другата седмица,дано останем доволни колкото теб  Hug

# 611
  • Мнения: 3 014
Имам в момента близки в Папилон и отзива е, че хотелът е страхотен. Много са доволни и нямат никакви забележки.

Аз бях там миналата година - хотелът наистина е пеpфектен, единствено околното пpостpанство е по-малко в сpавнение с големите хотели, но всичко останало е на много високо ниво. Даже съжелявам, че може би не бихме го посетили отново, но пpи толкова хотели, хубаво е да се посетят всички  Sunglasses

# 612
  • Мнения: 262
Имам в момента близки в Папилон и отзива е, че хотелът е страхотен. Много са доволни и нямат никакви забележки.

Аз бях там миналата година - хотелът наистина е пеpфектен, единствено околното пpостpанство е по-малко в сpавнение с големите хотели, но всичко останало е на много високо ниво. Даже съжелявам, че може би не бихме го посетили отново, но пpи толкова хотели, хубаво е да се посетят всички  Sunglasses
Потвърждавам отличните оценки за Папилон Зюгма.Имах шанса да нощувам там скоро и съм впечатлен от зеленината,храната,басейните и плажната ивица. Перфектни. Много чисто и подредено,отлично обслужване на персонала.Единствено имам леки забележки за мебелите в стаята,които се нуждаят от подмяна ,но пък човек се прибира там единствено да се освежи и наспи. Препоръчвам хотела горещо. Simple Smile

# 613
  • София-Света Троица
  • Мнения: 207
Здравейте Simple Smile

Нямам много време да чета назад..Имам 2 въпроса:

1.Къде в Турция е подходящо с деца на 3 и 5 г - хотел със забавления.
2.Колко градуса стигат температурите през юни и началото на септември?

Благодаря предварително!

# 614
  • Beyond the Frontiers
  • Мнения: 4 727
Здравейте Simple Smile

Нямам много време да чета назад..Имам 2 въпроса:

1.Къде в Турция е подходящо с деца на 3 и 5 г - хотел със забавления.
2.Колко градуса стигат температурите през юни и началото на септември?

Благодаря предварително!

Дайте бюджет и ще ви предложим хотели.
Зависи къде сте.

Общи условия

Активация на акаунт