«абравена парола?
или
–егистрирай се јктиваци€ на акаунт

≈л. поща с ко€то се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

ƒа ѕопълнете формата за регистраци€ Ќе ѕродължете с Facebook регистраци€та

–омантични сериали
0 ѕотребители и 1 √ост преглежда(т) тази тема.
225-239 от 780 отговора

ћнени€: 176
¬ р.форум см€тат, че предложението на  . е да изб€гат с ƒжемре. » се питат какво ще гледаме 9 серии. »зключват √. да убие ƒжемре. Ѕило като в ≈зел. Ќ€ма да копират сюжети. Ќикой не одобр€ва побо€ над √. » затова н€ма злорадстващи потребители.
÷итирай

ћнени€: 2 392
ƒафне  Hug това, което си написала ...не е сериозно, не мога да го приема. ј и както вид€хме,  узей доста добре контролира хормоните си.  олкото до това, дали преекспонирам любовта на  узей...ами започни да гледаш сериала отново и ще се убедиш, че съм права...навс€къде, и по време на връзката със «ейнеп, се усеща неговата любов. —амо да имаш желание да € видиш, де! 35 35 35 35 ’айде, до довечера! Hug
÷итирай

¬арна

ћнени€: 8
ƒобро утро! newsm21 ’убав ден!  sunuu

http://haber.rotahaber.com/en-iyi-erkek-oyuncu-odulu-kivanc-tatl … tugun_362248.html

« ѕоследна редакци€: вт, 23 апр 2013, 09:40 от didi_spain »
÷итирай

ƒафне  Hug това, което си написала ...не е сериозно, не мога да го приема. ј и както вид€хме,  узей доста добре контролира хормоните си.  олкото до това, дали преекспонирам любовта на  узей...ами започни да гледаш сериала отново и ще се убедиш, че съм права...навс€къде, и по време на връзката със «ейнеп, се усеща неговата любов. —амо да имаш желание да € видиш, де! 35 35 35 35 ’айде, до довечера! Hug
Hug ¬иж,  една любов освен, че тр€бва да се усеща, тр€бва и да се доказва. ј не само да набиваме канчетата,  ƒж е любовта на живота на  узей.   узей отказва да се бори за любовта си. ƒосега това гледахме.  —ега, и последни€т злодей е вън от играта.  ƒа видим какво ще направи.  » ако € зареже, пак ли ще пишем, че € обича.   узей обича други неща повече от ƒжемре. Ѕрат си и принципите си.
÷итирай

там, където си поискам...

ћнени€: 339
ƒобро утро и от мен.

Ѕлагодар€ на –оминка за новата тема, хич не съм в час, детето ми е болно  Sad , изтървала съм ви. ¬ид€х, че има нов фрагман, ако има превод ще ми покажете ли, мол€  Praynig

Ќ€ма как да се включа в дискусиите, че хич не съм чела, извинете ме  Tired
÷итирай

—офи€

ћнени€: 134
ƒобро утро, дами!  Hug

“интири, по повод какво тр€бва да направи  узей - не съм казала, че тр€бва да изб€га.  Peace «а мен той е абсолютно свободен човек и може да прави каквото си иска. √юней може до сега да го е спъвал, но от тук насетне, н€ма за какво повече да го прави. Ќ€ма с какво да го държи, н€ма с какво да го манипулира.  акво значи Ѕану и Ѕаръш са по-добри брат и сестра от нас, защото Ѕану избрала брат си пред съпруга си?  акво се опитва да намекне?  узей освен да вземе да се ожени за √юней, та да е избрал него, пред ƒжемре.  ooooh! ƒа, нека се изправ€т очи в очи, съгласна съм, но това с давенето ми идва в повече. ≈дини€т бие с думи, други€т с юмруци. “ова винаги е било при т€х, и до момента, до нищо добро не е довело.  Peace

ѕо повод стила на писане, граматичните и т.н. грешки, признавам си без бой, за мен запетайките са като звезди, слагам ги където ми дойде на ум.  Sad
÷итирай

¬арна

helen, бързо оздрав€ване на детенце Hug bouquet
 опирах това което си пропуснала Peace

÷итат
 узей и ƒжемре, далече от всеки  и всички проблеми , се наслаждават на това ,че са заедно.ћаската на √юней е паднала,  узей  е научил за лъжите , които са му казани.¬ече е време двамата брат€ да се срещнат  лице в лице.  узей е на€сно  ,че докато не из€сни една по една игрите , които се върт€т около него , н€ма да може да върви по път€ си с ƒжемре. узей и √юней се изправ€т един срещу друг.√юней се опитва да си поправи път от ситуаци€та в ко€то  се е заклещил.ќт друга страна Ѕану , ко€то е започнала да изтрива всички следи свързани с √юней ,научава за съществуването на една връзка , ко€то ц€л живот не би могла да скъса.— намирането на отговор на всеки един от въпросите ,  узей чийто гн€в и безпомощност / отча€ние/ все повече нарстват, се среща още веднъж с √юней.–азчистват си сметките до смърт.¬ тази нощ призори ƒжемре се събужда от почукването на прозореца и от една разтревожена ръка.

узей---ћайко, кажи ми къде е √юней.
’андан--- акво стана пак синко, какво искаш от него ?
 узей ---ѕо- точно твоето чедо какво иска от мен ?

—имай---≈динственни€т ти проблем е ƒжемре , нали ? ѕобъркваш се от мисълта ,че ще бъдат заедно с  узей .

ƒжемре--- узей , мол€ те , нека си вървим по наши€ път.

узей---¬се още продължава да си играе с живота ми .¬се още ме спъва.
“ози по никакъв начин не се отказва да се занимава с мен , да ми слага пречки.

√юлтен ---ƒжемре...
ƒжемре--- акво стана ?

’андан--- узей , какво правиш, чедо ? ўе го убиеш,  узей !
÷итирай

—имай---≈динственни€т ти проблем е ƒжемре , нали ? ѕобъркваш се от мисълта ,че ще бъдат заедно с  узей .

ƒа се доверим на усета на —имай. ƒжемрето е причината за омразата между брат€та. язък за чаршафите срещу √юней.  35 Kузей бил по-умен, по-кадърен, по-успешен и затова му завиждал.
 рай на илюзиите. » тр€бва да приемете факта, че √. остави ƒжемре заради  узей. » провали живота си, като се ожени за жена, ко€то не обича. ≈,  н€ма ли право √юней да иска и брат му да стои на разсто€ние от не€.  ато знае колко нещастен ще е  . с ƒж .

Ѕързо оздрав€ване на детето на Helen.
« ѕоследна редакци€: вт, 23 апр 2013, 10:45 от dafne_1 »
÷итирай

ралица-майка ¬лъхо”сойница

ћнени€: 6 802
ƒафне, Hug мило...що реши така?  акво право има √юней да иска каквото и да било? ўо мислиш, че точно той е човека дето ще дава наклон на  узей, какво да прави с живота си и с ко€ жена да бъде?
—имай точно го закова √юню с това изречение. “ой н€ма никакви права...не обича ƒжема, щото ако € обичаше щеше да е с не€, а не с Ѕану. ¬сичко е злоба. Ќ€ма добри чувства, н€ма братско отношение. ƒори и  узей да обича още √юней защото е заслепен, не може да се каже същото за гнидата.

—лед като се по оталожиха страстите от снощи, още мисл€, че кютека за √юню е нещо възпитателно.  ато не става с добро, става сќ бой... 35 hahaha който той е заслужил отдавна.
¬ никакъв случай не искам брат€та да се изби€т, но бой става. Mr. Green

’елооууу, Hug да оздрав€ва бързо детенцето. Hug bouquet
ƒръж ни в течение.

‘енооууу, Hug Love кои ще бъдат шампиони....?  Wink Laughing
÷итирай

¬ полите на ¬итоша

ћнени€: 214

арате ме да се връщам пак да изгледам кога и как точно √юней реши да смени ƒжемре с Ѕану. јз см€там, че той осъзна безперспективността на ƒжемре и майка и, знаейки възможностите, които би получил при връзка с Ѕану реши да смени посоката на интереса си. ј чувствата на  узей той ги знае от самото начало, не са изненада. Ќе е толкова благороден, колкото се изкарва - не е оставил ƒжемри заради брат си, а заради парите на —инанер и болните си амбиции, които с ƒжемре до себе си не би постигнал.

ƒобър ден и от мен!  Hug
« ѕоследна редакци€: вт, 23 апр 2013, 11:10 от Emiliika »
÷итирай

Mystic Falls/Eindhoven/SoFiA

≈й много ми харесва с това пиленце Smile ћного ми е сладък  Love
÷итирай

ралица-майка ¬лъхо”сойница

ћнени€: 6 802

арате ме да се връщам пак да изгледам кога и как точно √юней реши да смени ƒжемре с Ѕану. јз см€там, че той осъзна безперспективността на ƒжемре и майка и, знаейки възможностите, които би получил при връзка с Ѕану реши да смени посоката на интереса си. ј чувствата на  узей той ги знае от самото начало, не са изненада. Ќе е толкова благороден, колкото се изкарва - не е оставил ƒжемри заради брат си, а заради парите на —инанер и болните си амбиции, които с ƒжемре до себе си не би постигнал.

ƒобър ден и от мен!  Hug
“очно мило. Peace Hug  аква перспектива имаше с ƒжемре? Ќикаква...тр€бваше да ходи да си търси работа...€ намери , € не...ѕосле пък тр€бваше да се доказва с години за да стигне нивото дето беше стигнал като зет на —инанер. ўеше да си остане в ма'алата и да разнас€ симид нал€во и на д€сно. ƒа живее с ƒжема при —ами у дедовата ръкавичка, без шанс да се измъкне от там. Ќ€ма  узей, н€ма братска доброта и загриженост...само интерес.

ј, по отношение на —имай и предполагаемото бебе.  акво щеше да промени това?  узей не € обичаше, само си изпълни дългът. ўеше пак да € подминава като малка гара, но да си обича детето. ƒа, н€маше да е с ƒжема сигурно...пък и т€ не би насто€вала. ћоже би нещата щ€ха да тръгнат в друга посока...но той пак н€маше да е щастлив.
» накра€ щеше да € нарита —имайчето.
—ъщото е и за «ейно. ми т€ дали пък не знаеше за кво иде реч? ўеше да се светне рано или късно и да прецени, че н€ма да събира трохите от нечии неосъществени чувства и любови.
само, че там щеше да е по лесна връзката с ƒжема, щот едва ли толкова щеше да задълбочи нещата със «ейно.

“а, минало щешело...щом к눑ките решиха да ни поднесат нещата така...значи тази любов ще се осъществи...може би трудно, но ще стане. ÷€лата сюжетна лини€ води натам...иначе щ€ха да спретнат н€кой от двата сценари€.  Peace
÷итирай

ћнени€: 0
¬мен€ването на вина си е пихологически тормоз от √юней. —лед последни€ разговор по телефона, той целенасочено реши да му бръкне в емоциите обвин€вайки го за собствените си проблеми с Ѕану. “ова е също е вид насилие , не е като юмруците на  узей , по лошо е ....! √юней 70 серии убива брат си бавно и мъчително , но това не се коментира....ƒжемре е виновна за проблемите със —еверна  оре€ , —ветовната »кономика и оставката на Ѕойко Ѕорисов... Crossing Arms  
newsm10ћного точно!»ма един лаф"ƒа беше мечка наведнъж да ме из€деш,а ти ц€л живот ме €деш по малко,като пи€вица"
 HugЅлагодарности на –оминка за темата!  :bouquet:  :bouquet:  :bouquet:
«а мен в последната сери€ най-много ни показаха,че  узей е много много влюбен в ƒжемре,много много € обича въпреки стената в него,ко€то е доста пропукана вече,а представете си като падне изц€ло ще има такава любов...ƒобро утро подписа ти най-добре показва тази любов!
 Hug Hug Hug  
÷итирай

¬ полите на ¬итоша

ћнени€: 214
—ъщото е и за «ейно. ми т€ дали пък не знаеше за кво иде реч? ўеше да се светне рано или късно и да прецени, че н€ма да събира трохите от нечии неосъществени чувства и любови.
само, че там щеше да е по лесна връзката с ƒжема, щот едва ли толкова щеше да задълбочи нещата със «ейно.

“а, минало щешело...щом к눑ките решиха да ни поднесат нещата така...значи тази любов ще се осъществи...може би трудно, но ще стане. ÷€лата сюжетна лини€ води натам...иначе щ€ха да спретнат н€кой от двата сценари€.  Peace

«а отношени€та му със «ейнеб мнението ми е, че и двамата се харесаха, т€ се влюби наистина, но той не залитна чак толкова. “€ се стр€скаше от избухвани€та му, майка и показа, че той не е от т€хната черга, отношението му към ƒжемре, въобще трудна работа. Ќе са подход€щи двамата, според мен.
÷итирай

¬арна

«изу, Hug,за теб специално, затова, 4е сутринта ме н€маше Love

÷итирай
0 ѕотребители и 1 √ост преглежда(т) тази тема.
225-239 от 780 отговора