Какво става с Ва-Ва??

  • 3 369
  • 37
  •   1
Отговори
  • 1
  • 2
  • 3
  • Всички
  • Мнения: 104
Момичета, може би нещо съм изтървала, но какво става с Ва-Ва, няма я напоследък??

# 1
  • Мнения: 689
Вярно и аз не съм я засичала и може би съм от изпусналите инфото.

# 2
  • Мнения: 3 376
Момичета, аз засяках Ва Ва в чата преди около седмица, и тя каза че сега гледа да си почине от форума... Може би след известно време пак ще се появи, но на този етап си е взела "отпуск". Така че недейте да се притеснявате за нея, сигурна съм, че ако има нещо ново покрай нея, ще се появи и ще ни го каже. Simple Smile

# 3
  • Мнения: 689
Да наистина всеки има нужда от почивка от едно или друго нещо, добре е направила!

# 4
Да от известно време е няма. Sad
Дано само да е добре и скоро да се обади. Wink

# 5
  • Враца
  • Мнения: 5 200
Първо да си кажа, че съм поласкана, че някой се е сетил за мен Simple Smile . Не се смятам за толкова важна личност, че чак да давам изявления, че си взимам да кажем отпуск от писането тук.
Без да обиждам някого и дано някой не се засегне, но някои неща в този форум ми идват в повече и ме натъжават, а понякога и дразнят, но аз съм си нормално човешко същество и то от женски пол. затова в един ден, в който ми стана криво, реших просто да спра да пиша тук и така. Минавам само да ви прочета, но просто не искам и нямам никакво желание да пиша(освен понякога, когато има разни въпросчета доста интересни).
Като край искам да кажа още нещо- прави ми впечатление колко нетактични към чувствата да другите стават някои хора тук, според мен преди да попитате някой, да кажете нещо помислете добре за чувствата на другите, защото колкото и мила и доброжелателна атмосфера да цари тук на пръв поглед, само с едно изказване, въпрос можете да нараните някой друг, а всички тук сме особено предразполежени към това.
Поздрави и усмихнат ден и ако някой се е почувствал засегнат и иска да каже нещо да го прави на лични, нямам намерение да развалям атмосферата тук!!!

# 6
  • Мнения: 7 716
Ако аз съм те засегнала с нещо, съжалявам много и знай, че е било несъзнателно.

# 7
  • Мнения: 689
Ва Ва радвам се че си добре!
Наистина е хубаво от време на време да има почивки от форумите и какво ли не още!
Желая ти лек ден и много успехи мила!!!

# 8
  • София
  • Мнения: 2 100
Охххх като се замисля, сигурно съм истърсила нещо с което да обидя някой!

Искам офицялно да се извиня на вси1ки , който съм наранила по накакъв начин! Не е било нарочно, напротив!

Давам си сметка, че е глямо напрежение борбата за детенце и въпреки че и аз се боря за бебенце/ второ/, адски съм се изнервила!

Представям си момичетата , които нямат все още рожба , че са много по - изнервени и чувствителни! Нормално е ! Трябва да си мерим приказките, да си сдързме любопитството и!

Простете ми момичета! обещавам да се замислям повече преди да изтърся накоя глупост!

# 9
  • Smolyan
  • Мнения: 1 400
Стана ми много мъчно за Ва Ва, искам официално да се извиня ако някога съм убидила някоя от вас. За почивката от форума - аз също съм си мислела за това - особено когато някой има две чертички. Незнам дали ще ми повярвате, но на всеки такйв случай аз плача! Страшно много се радвам за всички ви момичета, които сте вече бременни и тези сълзи са за радостта ви! Дори приятелят ми смята, че за мен така разочарованието е по - голямо. Но все пак за мен този форум е на пиедестал, тук за мен е мястото, където ме разбират и споделям най - съкровеното си желание на този етап и едно такова мнение, че едва ли не тук нещата са "опорчени" доста ме озадачав. Все пак аз си мисля, че тук има страшно много достойни хора и аз съм щастлива, че ви има. Успех на всички!

# 10
И аз се извинявам, ако съм обидила някой Embarassed

# 11
  • София
  • Мнения: 7 242
Аз съм нова, но първоначалното ми въодушевление взе даста да спада. Очаквах, че ще си обменяме предимно практически съвети, информация за добри специалисти, тестове. Някои от въпроси са доста несериозни и вече обсъждани. На други неща изобщо не им е мястото тук

# 12
  • Мнения: 3 376
Даа, явно Ва не е единствената, която е била огорчена по някакъв начин от форума. Наистина, някои наши добронамерени реакции сигурно имат по-скоро отрицателен ефект, от колкото положителен.

Аз също искам да се извиня ако съм наранила някого по някакъв начин. За съжаление, нещата, които споделяме тук са от такова естество, че лесно можеш да зададеш нетактичен въпрос или да засегнеш болезнена тема... Та нали самата идея, заради която сме се събрали тук, си е болезнена за повечето от нас.

Всъщност, може би можем да превърнем тази тема в едно положително начало - ако всяка от нас сподели кое в този форум я притеснява или огорчава, за в бъдеще повече ще внимаваме и ще избягваме реакциите, които има опасност да наранят някого.

# 13
  • Мнения: 7 716
Ако аз съм си сложила лентичка с целия ми личен свят на нея, значи аз съм се съгласила да се коментира!!!
Понякога питам от колко време, защо и как  пробвате не от перверзност, не и да гледам сеир, а за да науча нещо за себе си, да потърся сходност на твоя проблем с моя, да си помогна.
В реалния свят НИКОГА не бих попитала каквото и да било в тази връзка!!!
Анонимността тук предполага  близост, разбиране...
Никой извън този форум не знае, че се опитвам да забременея.
Имам голямо дете.
Много искам бебе, но..
Когато някое момиче каже за двете чертички изпитвам завист...
Ако Господ рече да се наредим на редица и ще раздава подред бих отстъпила ред с чисто сърце на тези от вас, които нямат нито едно дете.

# 14
  • София
  • Мнения: 7 242
Цитат на: Lali
Ако аз съм си сложила лентичка с целия ми личен свят на нея, значи аз съм се съгласила да се коментира!!!
Понякога питам от колко време, защо и как  пробвате не от перверзност, не и да гледам сеир, а за да науча нещо за себе си, да потърся сходност на твоя проблем с моя, да си помогна.

Точно така. Тук сме за да си помагам, а как ще стане това, ако си премълчаваме част от проблема. И аз мислех да пусна тема "Кой от колко време чака" Добре, че не го направих... Исках да предценя за себе си много ли е малко ли е моето чакане, изолиран случай ли съм или не.
А иначе съм съгласна, че прекаленно много се обсъжда колко ти закъснява, колко теста си направил ит.н. С това много не си помагаме, а само психясваме

# 15
  • Враца
  • Мнения: 5 200
не мисля, че целта на постинга ми беше да предизвика някакъв вид раздор тук и да започнем да сипем обвинения или да се защитаваме, целта ми по-скоро  беше всеки да разбере чувствата на другите и преди следващия път да попита и да каже нещо да се замисли дали думите му няма да наранят някого.
Съжалявам, че не се получи така!

# 16
  • Мнения: 3 154
Аууу ама какви са тези караници? Недейте така бе момичета! Който казал - казал ! Няма връщане назад Wink  Просто за напред се замисляйте и няма да има проблеми Sunglasses
И избягвайте "да зачесвате някой" (както мен щяха да ме зачешат преди време Twisted Evil ). Напрежението е огромно, а такива изказвания го правят непоносимо за съжаление. Предлагам да сложим една голяма ТОЧКА на тази тема и да продължим да си помагаме като обсъждаме проблемите, а не това кой колко пробва Wink За тези неща можете да пращате лични бележки... освен ако целта не е трупане на мнения и издигане в йерархията Rolling Eyes  
Не ми се сърдете!

# 17
  • Мнения: 4 068
Аз също мисля,че Ва нямаше за цел да обиди някого или да създаде раздор.Изключително съжалявам,че го разбирате така.Досега това беше единствения форум в който нямаше караници.
Приемете,че всеки има право на мнение и не се сърдете ако това мнение не се покрива с вашето.
Сега аз ще ви кажа от какво ми става болно.
Болно ми е когато някое момиче почне да пише тук и сподели,че с мъжа и пробват да си имат бебе примерно он 2 месеца и вече е отчаяна че не става.Болно ми е защото тук има хора/и аз съм една от тях/които пробват с години,в моя случай 5,и въпреки всичко се опитват да запазят надеждата и оптимизма си.Ужасно е трудно повярвайте ми.И когато прочета такъв постинг почвам да се чувствам някак....и аз не мога да обясня как......
Мисля,че винаги съм се опитвала да помогна със съвет или рамо когато мога,но в такива случай просто не намирам сили да пиша.Не искам да обидя никой с това мнение.Поставете се на мое място и помислете.А и това с подпитването.....Мислите ли,че ако има нещо за казване няма да ви го кажа?Толкова дълго чакам да видя двете чертички,че вече имам чувството,че стана цяла вечност.И ако ги видя вие ще сте първите на които ще кажа.
И накрая.....за мен този форум е едно изключително ценно място и силно се надявам да не допуснем нещо да го опорочи.Така че предлагам да спрем този разговор навреме преди да сме се изпокарали.Даже предлагам на Таня79 да изтрие темата.Тя просто е безмислена.
Това е от мен.
Искам да знаете,че ви обичам всичките и че винаги можете да разчитате на мен когато имате нужда.

# 18
  • Мнения: 7 716
Мила Ренци, от все сърце ти се извинявам, че попитах, безкрайно съжалявам, незнам какво ми стана, човек понякога греши, прости ми, моля те.

# 19
  • Мнения: 3 634
Цитат на: renci
Аз също мисля,че Ва нямаше за цел да обиди някого или да създаде раздор.Изключително съжалявам,че го разбирате така.Досега това беше единствения форум в който нямаше караници.
Приемете,че всеки има право на мнение и не се сърдете ако това мнение не се покрива с вашето.
Сега аз ще ви кажа от какво ми става болно.
Болно ми е когато някое момиче почне да пише тук и сподели,че с мъжа и пробват да си имат бебе примерно он 2 месеца и вече е отчаяна че не става.Болно ми е защото тук има хора/и аз съм една от тях/които пробват с години,в моя случай 5,и въпреки всичко се опитват да запазят надеждата и оптимизма си.Ужасно е трудно повярвайте ми.И когато прочета такъв постинг почвам да се чувствам някак....и аз не мога да обясня как......
Мисля,че винаги съм се опитвала да помогна със съвет или рамо когато мога,но в такива случай просто не намирам сили да пиша.Не искам да обидя никой с това мнение.Поставете се на мое място и помислете.А и това с подпитването.....Мислите ли,че ако има нещо за казване няма да ви го кажа?Толкова дълго чакам да видя двете чертички,че вече имам чувството,че стана цяла вечност.И ако ги видя вие ще сте първите на които ще кажа.
И накрая.....за мен този форум е едно изключително ценно място и силно се надявам да не допуснем нещо да го опорочи.Така че предлагам да спрем този разговор навреме преди да сме се изпокарали.Даже предлагам на Таня79 да изтрие темата.Тя просто е безмислена.
Това е от мен.
Искам да знаете,че ви обичам всичките и че винаги можете да разчитате на мен когато имате нужда.
 


    202uu   202uu   202uu


И понеже разбирам много добре как на някой от вас им е терсене да гледат как бременни се мешат в местенцето отредено за вас и само за вас... въпреки, че преди 5 месеца и аз бях като вас... днес финално се оттеглям от този форум (но ще продължавам да ви чета и следя) и закачам за другия.

Успех на всички в бебеправешкото начинание, мислите и молитвите ми са със и за вас.

# 20
  • Мнения: 4 068
Аз не се сърдя мила.Даже никак.Няма какво да прощавам.
Просто понякога съвсем се сгомнясвам и малко ми остава да се отчаям.В интерес на истината вие сте ми голяма подкрепа.Просто човек понякога изпада в такива настроения.
Сигурна съм,че всички ние еднакво силно искаме да имаме бебчета без значение дали пробваме от 5 години или от 5 дни.
Така,че пак казвам-аз съм насреща когато имате нужда.Не искам да разваляме атмосферата във форума и затова предложих да се изтрие темата.

# 21
  • Мнения: 7 716
Моля те, Мама от Финландия, остани и пиши тук, винаги съм се развеселявала от твоите писания, когато ми е било най- трудно...

# 22
  • Мнения: 3 154
Цитат на: Мама от Финландия
И понеже разбирам много добре как на някой от вас им е терсене да гледат как бременни се мешат в местенцето отредено за вас и само за вас... въпреки, че преди 5 месеца и аз бях като вас... днес финално се оттеглям от този форум (но ще продължавам да ви чета и следя) и закачам за другия.

Успех на всички в бебеправешкото начинание, мислите и молитвите ми са със и за вас.


Аааа такива да си ги нямаме! Тука ще си стоиш! Аз не давам да се махаш! И съвети даваш и весели неща пишеш... мъчно ще ми е за тебе Cry

# 23
  • Мнения: 4 068
Ти пък МОФ.....
Аз лично никога не съм имала против тук да пишат и вече бременни жени и майки.Честно казано ще ми липсваш ако спреш да пишеш тук.Надявам се да размислиш.
Целувчицииии!

# 24
  • Мнения: 2 489
Аз също съжалявам, затова, че съм писала тук.
Може би не се отразявам добре на всички, с тази лентичка в подписа.
Просто и нашите опити за бебе бяха няколко години и аз още не мога да се отърся напълно от всичко, което преживях и затова влизам да чета. Защото ви разбирам напълно!!!

# 25
  • Мнения: 4 399
Здравейте!

И аз като wa_wa реших да не пиша тук от известно време горе-долу по същите приЧини. Чета от време на време, но нямам желание да се вклюЧвам в дискусия.
И сега си мисля Че тази тема не трябва да се трие, напротив, всеки който вижда проблем, трябва да го посоЧи. Проблемите се решават, а не се загърбват. ИнаЧе можем да си пишем тук до второ пришествие колко сме велики, а истината е Че много момиЧета веЧе не се появяват в тоя форум, без да са се похвалили с 2 ЧертиЧки. И това са 'ветеранки' във форума, които му даваха душа.
Абсолютно съм съгласна Че на повърхността всиЧко изглежда добре, но аз за себе си не мога да открия атмосферата на добронамереност. Да не говорим Че понякога има и неприкрита злоба. А що се отнася за темите, ами имаше доста за триене ако на някой му се трие, защото доста от тях са си направо за раздела Клюкарник, а не за Искам да забременея. Или пък понякога се навлиза в такива лиЧни разговори, който може би е по-добре да се водят на лиЧни съобщения или ICQ. ЛиЧно аз разполагам с малко време веЧер да Чета форуми защото работя и съм много доволна Че в останалите форуми които посещавам темите са структурирани и ми отнема доста по-малко време да се ориентирам.
И един съвет към всиЧки които пишат тук: преди да изпратите един постинг го проЧетете много внимателно и се замислете как ще се поЧувстате вие ако полуЧите такъв отговор. В крайна сметка никой не трябва да забравя, Че и останалите уЧастници имат Чувства!

# 26
  • Sofia
  • Мнения: 21 610
Цитат на: renci

И накрая.....за мен този форум е едно изключително ценно място и силно се надявам да не допуснем нещо да го опорочи.Така че предлагам да спрем този разговор навреме преди да сме се изпокарали.Даже предлагам на Таня79 да изтрие темата.Тя просто е безмислена.

Ей това , аз подкрепям с две ръце !
Просто не е възможно да се угоди на всеки .

# 27
  • Мнения: 4 068
Цитат на: sunny_zt
Аз също съжалявам, затова, че съм писала тук.
Може би не се отразявам добре на всички, с тази лентичка в подписа.
Просто и нашите опити за бебе бяха няколко години и аз още не мога да се отърся напълно от всичко, което преживях и затова влизам да чета. Защото ви разбирам напълно!!!



Съни,ако решението ти да не пишеш повече тук е продиктувано от моя постинг......моля да ме извиниш.Също така искрено се надявам да не спираш да пишеш.
Аз съм изключително сърдечен човек,и от сърце се радвам когато някоя от нас смени лентичката си с такава като твоята.
Това никога не ме е натъжавало,а напротив-възраждало е надеждата ми.
Разбира се понякога и аз изпадам в мрачни настроения,но тогава просто не пиша,за да не товаря другите с черните си мисли.Много се надявам да разберете правилно смисъла на първия ми постинг.Далеч съм от мисълта,да обиждам някого.Този форум без вас няма да е същия,точно както не е същия и без Тия и Ва.
Явно на всички ни е дошло в повече напрежението покрай желанието за бебче и ето,че в крайна сметка то изби някъде./в случая в тая тема,която аз още смятам за безмислена/.Надявам се обаче всички ние да излезем достатъчно умни и да не позволим на това моментно напрежение да развали хубавите отношения в това малко общество.

# 28
  • Мнения: 4 324
Цитат на: Lali

И аз мислех да пусна тема "Кой от колко време чака" Добре, че не го направих... Исках да предценя за себе си много ли е малко ли е моето чакане, изолиран случай ли съм или не.


Темата "Да се запознаем" е именно за това, там почти всеки е споделил от колко време прави опити  Sign Exclamation

# 29
  • Smolyan
  • Мнения: 1 400
Добро утро момичета, аз лично искам да се извиня, че съм се вайкала и ме е боляло двата пъти, когато ми дойде, понеже опитваме от два месеца. Наистина от ваша страна погледнато изглежда, че аз нямам право да ме боли, защото още нищо не съм изпитала /и дано да не изпитам/. Но мили момичета, за мен тук наистина беше много специално място и аз винаги съм си мислела, че тук открито могя да споделя всякаква болка, без да ме помислите за егоист. Явно, обаче съм сбъркала. Обещавам да бъда сдържана и като "новак - само с два месеца" да не ангажирам никой със себе си! Все пак този форум ще остане най - светлия спомен за мен, когато се сещам за бебеправенето. Продължавам да се радвам, че ви има и мисля, че ние сме доста  по - силни от това да си изпуснем нервите понякога и да променим значението на този форум.

# 30
  • Мнения: 506
Добро утро момичета,
Аз също съм тук отскоро,но реших да споделя с вас мнението си.Съвсем честно заявявам че всички вие ми помагате много-не само с мнения по моя случай но и дори само като чета всички теми и разговори.Засега тук е единственото място където мога да споделя спокойно без да се притеснявам тревогите си,защото определено имам проблеми с общуването по принцип.Така че участването ми в този форум е една много сериозна крачка в решението на моя проблем.
Тук не се чувствам сама,за което ви благодаря на всички.
Аз лично много се радвам,когато някоя от нас успее (с двете чертички).Това ми вдъхва надежда че и аз ще успея и ще има кой да се радва и за мен.
Така че много се надявам обстановката тук да си остане такаква каквато досега.
И пак благодаря...

# 31
  • Мнения: 3 376
Мили бременни мами, бивши чакащи 2 чертички като нас, от сърце ви моля, не напускайте нашия форум, а продължавайте да пишете тук и да споделяте вашия опит! Та нали и вие сте минали по същия път и има какво да споделите или съвет да дадете! Без вас този форум ще бъде малко като "изолатор". Защото ако всяка мама, която успее да забременее, се откаже от старите си дружки все едно вече не са на нейното ниво, наистина ние, посетителките на този форум, ще се чувстваме като второ качество членове на БГ-мамма.

Честно казано никога не съм се дразнела ако видя в този форум лентичка със седмици от бременността. Напротив, действа ми като някакъв стимул. Казвам си: ето, тези момичета някога са били в моето положение, но вече най-страшното е минало за тях и им предстои голямата радост в живота! Значи и за мен има надежда да се получи по същия начин!

Скъпи МОФ, Съни_зт, Зъхи и останалите, вие сте нашите почетни членове и като такива много ни радвате с постингите си и не бихме искали да ви загубим. Същото се отнася и за Ва Ва, Ренци, Таня79 и другите момичета, които не са бременни все още (или?), но винаги са се отзовавали със съвет или окуражаване на всяко момиче, което е имало нужда и е споделило във форума. Без вас нищо няма да е същото! Пожелавам ви много скоро да имате повод да ни забравите, но вие да не го направите и да се сещате за нас от време на време!

# 32
  • София
  • Мнения: 366
С риск да разбутам страстите, и аз ще се обадя. Този форум се казва "Искам да забременея" и затова и аз си позволявам да пиша в него. Защото и аз искам. Нямам още зелена светлина от доктора, но и този момент ще дойде. А и само Господ знае след това колко време ще чакам. Искрено съчувствам на тези, при които по една или друга причина се забавя така желаното забременяване. И се възхищавам на търпението и вярата, с които продължават да опитват. Дълбоко в себе си вярвам, че ще успеят. Трябва ли да има разделение на тези, които опитват от повече време и тези, които са започнали скоро? Не е ли най-добре, когато всички единно се подкрепяме? А за пишещите тук бременни майчета - нали те са символ на надеждата, че и на нашата улица ще огрее слънце?

# 33
  • Мнения: 3 205
Цитат на: vassbil
С риск да разбутам страстите, и аз ще се обадя. Този форум се казва "Искам да забременея" и затова и аз си позволявам да пиша в него. Защото и аз искам. Нямам още зелена светлина от доктора, но и този момент ще дойде. А и само Господ знае след това колко време ще чакам. Искрено съчувствам на тези, при които по една или друга причина се забавя така желаното забременяване. И се възхищавам на търпението и вярата, с които продължават да опитват. Дълбоко в себе си вярвам, че ще успеят. Трябва ли да има разделение на тези, които опитват от повече време и тези, които са започнали скоро? Не е ли най-добре, когато всички единно се подкрепяме? А за пишещите тук бременни майчета - нали те са символ на надеждата, че и на нашата улица ще огрее слънце?


Аз съм напълно съгласна. Иначе и аз не би трябвало въобще да пиша тук.

# 34
  • Мнения: 104
Момичета, аз просто питах как е Ва-Ва, защото ми липсват нейните постинги и затова се поинтересувах за нея. Това е всичко. Съжалявам, че го направих.

# 35
  • Враца
  • Мнения: 5 200
Тази, която определено съжалява, че е повдигнала темата съм аз. Не съм искал да стават такива караници, защото форума няма нужда от това, както и не съм искала да гоня никого, защото има нужда от такива истории тук и от съвет, нито съм искала да има някакъв "стаж", за да можеш да питаш или споделяш.
Много съжалявам, че не ме разбрахте, много се радвам за тези, които разбраха какво искам, но нещата няма да се променят.
Не мога да седна и да ровя за теми, чиито място не е тук, защото ще обидя още много хора, но има достатъчно такива. И всяка една от вас или поне половината ги е боляло четейки тези теми нали? Но и това няма да се признае.
Както казах аз съм нормален човек и всеки ден заспивам и се събуждам само с тази мисъл в изминалите 18 месеца и не виждам никаква светлинка в тунела, та не ми е нужно и мястото, което така уважавах да ми е тягостно и да ме натъжава и наранява допълнително.
Това, което исках е да помислите преди да напишете нещо, защото и вие сте били в такава ситуация и знаете колко е болезнено, защото има върпоси, които са за  форума бъдещи майки, но някой е решил , че вс епак незабременели жени ще могат да ми отговорят или защото му е уютно тук? Е да е уютно тук, но цената е прекалено високо.
Може да не ме разберете, както и стана, но ви пожелавам най-скоро всички тези опити, разочарования и сълзи да са зад гърба ви и да не ставата зли и злобни, за каквато ме мислите мен

# 36
  • Smolyan
  • Мнения: 1 400
Мила Ва Ва, имам чувството, че се самонараняваш. Не го прави, никой тук не е виновен за нищо. Просто всички толкова сме се доверили на този форум, че се хващаме за него като удавник за сламка. Ти си една от най - земните момичета тук. Моля те не се наранявай така, всечки те разбираме и тади тема е недоразумение. Пожелавам ти успех скъпа и лично ти се извинявам ако по някакъв начин съм ти причинила болка!

# 37
  • София
  • Мнения: 4 272
Момичета, предлагам да спрем дотук с темата. Който си е взел поуки - добре, извинения -достатъчно. Вижте само на какво прилича - 3 страници караници и недоразумения. Нека не отблъскваме тези, които отскоро са тук. Милите няма да посмеят нищо да споделят. А нали това ни е целта - да си споделяме и помагаме. А кой колко ще споделя, нека всеки сам реши. И без повече обвинения. Всички сме малко или много изнервени и напрегнати и затова сме тук. Е, аз свърших. Дано да свърши и темата.

Общи условия

Активация на акаунт