Какво става с Ва-Ва??

  • 3 363
  • 37
  •   1
Отговори
  • Мнения: 104
Момичета, може би нещо съм изтървала, но какво става с Ва-Ва, няма я напоследък??

# 1
  • Мнения: 689
Вярно и аз не съм я засичала и може би съм от изпусналите инфото.

# 2
  • Мнения: 3 376
Момичета, аз засяках Ва Ва в чата преди около седмица, и тя каза че сега гледа да си почине от форума... Може би след известно време пак ще се появи, но на този етап си е взела "отпуск". Така че недейте да се притеснявате за нея, сигурна съм, че ако има нещо ново покрай нея, ще се появи и ще ни го каже. Simple Smile

# 3
  • Мнения: 689
Да наистина всеки има нужда от почивка от едно или друго нещо, добре е направила!

# 4
Да от известно време е няма. Sad
Дано само да е добре и скоро да се обади. Wink

# 5
  • Враца
  • Мнения: 5 197
Първо да си кажа, че съм поласкана, че някой се е сетил за мен Simple Smile . Не се смятам за толкова важна личност, че чак да давам изявления, че си взимам да кажем отпуск от писането тук.
Без да обиждам някого и дано някой не се засегне, но някои неща в този форум ми идват в повече и ме натъжават, а понякога и дразнят, но аз съм си нормално човешко същество и то от женски пол. затова в един ден, в който ми стана криво, реших просто да спра да пиша тук и така. Минавам само да ви прочета, но просто не искам и нямам никакво желание да пиша(освен понякога, когато има разни въпросчета доста интересни).
Като край искам да кажа още нещо- прави ми впечатление колко нетактични към чувствата да другите стават някои хора тук, според мен преди да попитате някой, да кажете нещо помислете добре за чувствата на другите, защото колкото и мила и доброжелателна атмосфера да цари тук на пръв поглед, само с едно изказване, въпрос можете да нараните някой друг, а всички тук сме особено предразполежени към това.
Поздрави и усмихнат ден и ако някой се е почувствал засегнат и иска да каже нещо да го прави на лични, нямам намерение да развалям атмосферата тук!!!

# 6
  • Мнения: 7 716
Ако аз съм те засегнала с нещо, съжалявам много и знай, че е било несъзнателно.

# 7
  • Мнения: 689
Ва Ва радвам се че си добре!
Наистина е хубаво от време на време да има почивки от форумите и какво ли не още!
Желая ти лек ден и много успехи мила!!!

# 8
  • София
  • Мнения: 2 100
Охххх като се замисля, сигурно съм истърсила нещо с което да обидя някой!

Искам офицялно да се извиня на вси1ки , който съм наранила по накакъв начин! Не е било нарочно, напротив!

Давам си сметка, че е глямо напрежение борбата за детенце и въпреки че и аз се боря за бебенце/ второ/, адски съм се изнервила!

Представям си момичетата , които нямат все още рожба , че са много по - изнервени и чувствителни! Нормално е ! Трябва да си мерим приказките, да си сдързме любопитството и!

Простете ми момичета! обещавам да се замислям повече преди да изтърся накоя глупост!

# 9
  • Smolyan
  • Мнения: 1 400
Стана ми много мъчно за Ва Ва, искам официално да се извиня ако някога съм убидила някоя от вас. За почивката от форума - аз също съм си мислела за това - особено когато някой има две чертички. Незнам дали ще ми повярвате, но на всеки такйв случай аз плача! Страшно много се радвам за всички ви момичета, които сте вече бременни и тези сълзи са за радостта ви! Дори приятелят ми смята, че за мен така разочарованието е по - голямо. Но все пак за мен този форум е на пиедестал, тук за мен е мястото, където ме разбират и споделям най - съкровеното си желание на този етап и едно такова мнение, че едва ли не тук нещата са "опорчени" доста ме озадачав. Все пак аз си мисля, че тук има страшно много достойни хора и аз съм щастлива, че ви има. Успех на всички!

# 10
И аз се извинявам, ако съм обидила някой Embarassed

# 11
  • София
  • Мнения: 7 242
Аз съм нова, но първоначалното ми въодушевление взе даста да спада. Очаквах, че ще си обменяме предимно практически съвети, информация за добри специалисти, тестове. Някои от въпроси са доста несериозни и вече обсъждани. На други неща изобщо не им е мястото тук

# 12
  • Мнения: 3 376
Даа, явно Ва не е единствената, която е била огорчена по някакъв начин от форума. Наистина, някои наши добронамерени реакции сигурно имат по-скоро отрицателен ефект, от колкото положителен.

Аз също искам да се извиня ако съм наранила някого по някакъв начин. За съжаление, нещата, които споделяме тук са от такова естество, че лесно можеш да зададеш нетактичен въпрос или да засегнеш болезнена тема... Та нали самата идея, заради която сме се събрали тук, си е болезнена за повечето от нас.

Всъщност, може би можем да превърнем тази тема в едно положително начало - ако всяка от нас сподели кое в този форум я притеснява или огорчава, за в бъдеще повече ще внимаваме и ще избягваме реакциите, които има опасност да наранят някого.

# 13
  • Мнения: 7 716
Ако аз съм си сложила лентичка с целия ми личен свят на нея, значи аз съм се съгласила да се коментира!!!
Понякога питам от колко време, защо и как  пробвате не от перверзност, не и да гледам сеир, а за да науча нещо за себе си, да потърся сходност на твоя проблем с моя, да си помогна.
В реалния свят НИКОГА не бих попитала каквото и да било в тази връзка!!!
Анонимността тук предполага  близост, разбиране...
Никой извън този форум не знае, че се опитвам да забременея.
Имам голямо дете.
Много искам бебе, но..
Когато някое момиче каже за двете чертички изпитвам завист...
Ако Господ рече да се наредим на редица и ще раздава подред бих отстъпила ред с чисто сърце на тези от вас, които нямат нито едно дете.

# 14
  • София
  • Мнения: 7 242
Цитат на: Lali
Ако аз съм си сложила лентичка с целия ми личен свят на нея, значи аз съм се съгласила да се коментира!!!
Понякога питам от колко време, защо и как  пробвате не от перверзност, не и да гледам сеир, а за да науча нещо за себе си, да потърся сходност на твоя проблем с моя, да си помогна.

Точно така. Тук сме за да си помагам, а как ще стане това, ако си премълчаваме част от проблема. И аз мислех да пусна тема "Кой от колко време чака" Добре, че не го направих... Исках да предценя за себе си много ли е малко ли е моето чакане, изолиран случай ли съм или не.
А иначе съм съгласна, че прекаленно много се обсъжда колко ти закъснява, колко теста си направил ит.н. С това много не си помагаме, а само психясваме

Общи условия

Активация на акаунт