«абравена парола?
или
–егистрирай се јктиваци€ на акаунт

≈л. поща с ко€то се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

ƒа ѕопълнете формата за регистраци€ Ќе ѕродължете с Facebook регистраци€та

ƒом

ƒом

13 876 членове ¬ключете се
0 ѕотребители и 1 √ост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 416 отговора

—офи€

ћнени€: 1 834

Ќ≈ ј — ѕќћќў“ј Ќј ‘ЏЌ Ў”… ƒј ѕќ—“»√Ќ≈ћ ÷≈Ћ»“≈,  ќ»“ќ —ћ≈ —» ѕќ—“ј¬»Ћ»!

÷итирай

ћнени€: 417
«дравейте,
от известно време след€ тази теми и определено съм на мнение, че фън шуй е ц€ло изкуство. ѕредстои ми обзавеждане на ново жилище и ми се иска да привлека повече положителна енерги€ в нови€ си дом. «а това започнах да след€ теми във форумите за фън шуй и да чета разни материали за него. ѕопаднах на статии написани от специалист по фън шуй в един сайт http://fengshui.newage.bg/, където открих интересна информаци€ за начина на разположение на различните предмети и използването на цветовете. »мам доста цвет€,интересно ми е да науча какви растени€ могат да се отглеждат в различните помещени€ на жилището? ўе ви бъда благодарна, ако можете да споделите малко информаци€.  Smile
÷итирай

—офи€

feria99, вс€ко цвете има своите особености. Ќ€кои изискват повече грижи, други са съвсем непретенциозни.  ое помещение е подход€що за съответното цвете могат по-добре да ти отговор€т в тази тема http://www.bg-mamma.com/index.php?topicrefid=18;topic=713922.0
÷итирай

—офи€

–ќЋя“ј Ќј ÷¬≈“ќ¬≈“≈ ¬Џ¬ ‘ЏЌ Ў”…
÷итирай

ћнени€: 417
Ѕлагодар€, отивам да чета  Peace Smile
÷итирай

ћнени€: 1 221
да се похвал€ почти съм привършила с преместването на спалн€та.

»мам въпрос  newsm78 този месец звездата ко€то попада в ста€та е 6 а след недел€ (05.05.2013) ще бъде 5. ѕредполагам, че тр€бва да се преместим преди началото на следващи€т "китайски" месец.
÷итирай

—офи€

да се похвал€ почти съм привършила с преместването на спалн€та.

»мам въпрос  newsm78 този месец звездата ко€то попада в ста€та е 6 а след недел€ (05.05.2013) ще бъде 5. ѕредполагам, че тр€бва да се преместим преди началото на следващи€т "китайски" месец.
“и всеки месец ли см€таш да местиш леглото?
÷итирай

не разрбира се  35

»мам спомен, че когато н€кой се нанас€ в нов дом не тр€бва да е в период в който годишната звезда
на входната врата е лоша. “ова ме накара да мисл€, че ще е добре да се преместим преди мецечната 5ца да се е настанила там.

÷итирай

—офи€

Ќе тр€бва да се нанас€ме в нов дом когато:
- има 5 на входната врата
- има 5 в тила на дома
- има 3Ўа в тила на дома
- има разрушител на годината в тила на дома
ќсвен това се изчисл€ва дата по ÷ћƒ÷, което е много сложно и не мога да го об€сн€ в н€колко реда и по китайски€ календар. ƒен€т не тр€бва да се €в€ва разрушител нито на н€кой от членовете на семейството, нито на дома. ƒен€т не тр€бва да бъде с индикатор «акриване и –азрушаване.
ќт 25.04. до 25.05. има 2 лунни и 1 слънчево затъмнение, а дните между затъмнени€та са с нестабилна енерги€. Ќе е добре да се предприемат важни неща.
÷итирай

ћнени€: 11
Ѕлагодар€ ¬и , Shoshi.
ј фонтана от къде да си взема? Ќе съм от —офи€.  олко време тр€бва да прав€ активаци€та?
÷итирай

ћнени€: 2 786
Ѕлагодар€ ¬и , Shoshi.
ј фонтана от къде да си взема? Ќе съм от —офи€.  олко време тр€бва да прав€ активаци€та?

јз си купих моите фонтанчета от магазин за домашни животни. Smile ћалки, компактни и иде€та им е животните да пи€т вода от там. “а си струва да се хвърли един поглед в ти€ магазини.
÷итирай

ак се разбира кога могат да се прав€т тези активации и защо не е подход€що за родените в годината на козата?
÷итирай

—офи€

Ќ€ма определен брой активации, които тр€бва да се направ€т, при всеки е различно. ‘ън шуй не е отделна система, а част от триединството небе-зем€-човек. ћиналата година една клиентка ги прави, но не съм броила след ко€ активаци€ стана продажбата. «а тази година пак съм й дала, защото имат н€колко имота за продан, така че мога да засека. ѕри нас стана много бързо, след 2-3 активации, но аз избрах и дата на ко€то да се пусне апартамента за продажба, та дори и неща, които помн€ от времето когато чет€х вс€какви книги по фън шуй. јко искате пробвайте Ц преди да дойде н€кой на оглед сложете на котлона да ври €бълка с канела, така че ароматът да се разнесе из цели€ апартамент. «абравих да кажа, че имота тр€бва да се продава на цена близка до пазарната за момента. јко цената е много завишена активациите едва ли ще помогнат. »мам при€тели, които се опитват да продадат малко блокче с н€колко апартамента. “ъй като са го строили както тр€бва, вложили са качествени материали, себестойността излиза доста висока. ѕри€телката ми казва, че след активаци€ веднага идват клиенти, но като чу€т цената се отказват.

ак се разбира кога могат да се прав€т тези активации и защо не е подход€що за родените в годината на козата?
јктивациите са по ÷и ћен ƒун ƒз€ и се научава как да се намират. 11.05. е ден на бика, а той се сблъсква с козата, т.е. €в€ва се личен разрушител на хората родени в годината на козата. јко е наложително да се направи активаци€ в този ден, и има такъв човек в дома, нека излезе по време на активаци€та.
÷итирай

ћнени€: 11
Ѕлагодар€ ¬и , Shoshi.

јз си купих моите фонтанчета от магазин за домашни животни. Smile ћалки, компактни и иде€та им е животните да пи€т вода от там. “а си струва да се хвърли един поглед в ти€ магазини.

Ѕлагодар€  Peace
÷итирай

ћнени€: 0
«дравейте на всички! ќт скоро се интересувам от ‘Ў и се радвам, че тук може да обмен€ме опит. “ова е скица на дома, в който живеем с при€тел€ ми от скоро. ѕод наем сме и не мога да прав€ основен ремонт на жилището. Ѕих искала да помол€ онези от ¬ас, които са по на "“и" с ‘Ў, да ми дадат съвет кое къде тр€бва да бъде, кое тр€бва да премахнем или купим, в какви цветове тр€бва да бъде. ўе бъда изключително благодарна на онези от ¬ас, които успе€т да го направ€т.

÷итирай
0 ѕотребители и 1 √ост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 416 отговора