ФЪН ШУЙ - 10 (класически)

  • 94 917
  • 834
  •   1
Отговори
# 75
  • Мнения: 9
В новата стая ще се влиза от вътрешността на къщата по вътрешно стълбище.
В момента въпросният балкон няма никакъв покрив, нито навес - отгоре небе. На практика това е горната плоча на хола от първия етаж с парапет. Ще се изгражда покрив, който частично ще припокрие покривите на другите две стаи на етажа.

# 76
  • София
  • Мнения: 2 019
Значи новата стая няма да има нов вход и няма да се маха покрива на цялата къща за да се направи нов, който да обхване и новата стая, а ще се направи нов покрив само за стаята, така ли е?

# 77
  • Мнения: 9
Да, само за стаята е новия покрив и няма да има нов отделен вход за нея. Интересно ми е след като сега ще й се слага покрив, а на останалата част от къщата това се е случило през седми период, дали е възможно да са в различни периоди?! javascript:void(0);

# 78
  • София
  • Мнения: 2 019
Не, няма да са в различни периоди. Новата стая също ще е в 7ми период.

# 79
  • Мнения: 9
Благодаря, Шоши!

# 80
  • Мнения: 32
Здравейте Simple Smile имам 3 лаишки въпросчета-
1. цялото семейство сме от западната група - какво да правя с изток север юг и югоизток - в смисъл кухнята ми е на южната стена - кой цвят е подходящ - огнените или нещо отслабващо огъня ...
2. банята и тоалетната са на западната стена ... какво да правя с тях Thinking
3. входа на къщата, входа през гаража, входа от градината и стълбището образуват кръстовище ... някакви съвети Thinking

педварително ви благодаря

# 81
  • София
  • Мнения: 2 019
Къщичка в гората, ако всичко в семейството е на ред, няма нужда да правиш каквото и да било.
Ако имате някакви проблеми, тогава търси причината за тях и се опитай да направиш нужните корекции.

# 82
  • Мнения: 32
Shoshi   bouquet
къщата е в строеж и за това питам - как да балансирам енергиите - в положителните за нас посоки да подсилвам и в неблагоприятните да отслабвам или ...
не се оплаквам за сега за семейството си, но се притеснявам новата къща как ще ни повлияе Simple Smile

много благодаря
и още нещо - използвам компаса на телефона защото има метална греда в средата на къщата и влияе много на нормалния механичен компас - какво е отклонението на "истинския" магнитен север и джипиеския такъв?

много благодаря още веднъж Simple Smile

# 83
  • София
  • Мнения: 2 019
Това вече е съвсем друго нещо.
При строеж на къща нищо не се подсилва или отслабва, просто се прави такова вътрешно разпределение , че да се "пуснат" хубавите енергии и да се "блокират" лошите.
Магнитното отклонение за София е 4,25 градуса на изток, така ми го дава програмата.
Измервания не се правят в къщата, а извън нея.

# 84
  • Мнения: 2 068
Магнитното отклонение за София е 4,25 градуса на изток, така ми го дава програмата.
Измервания не се правят в къщата, а извън нея.

може ли малко по-подробно   Rolling Eyes

# 85
  • София
  • Мнения: 2 019
На всички географски карти горе е север, долу е юг, но те отчитат географския север. В действителност, когато се мери на място с компас той показва магнитния север. През годините се е получила разлика между географския север и магнитния север, като за различните места това отклонение е различно - някъде е повече, някъде по-малко.

# 86
  • Мнения: 32
шоши благодаря отново
да пусна добрите ще рече на западните и североизток да интериорвам според енергията а на юг примерно да използвам вода за да "отслабя" огъня ...  правилно ли разбирам ... и с кое е по-правилно да се съобразя със звездите на дома или с нашите ...

отклонение от 4.25 ще рече че на 0гр север според мобилния, ще ми отговаря 4.25 север истински?
или на 4,25 от мобилния ще е 0 гр истински?

съжалявам ще задавам такива лаишки въпроси ама много се залутах   bouquet

# 87
  • Мнения: 9
Здравейте момичета,
Дали някоя от вас има представа за Вълшебен дворец, който е в определен сектор на жилището?
Шоши, това е едно от нещата, което се рекламира в руски сайт като знание срещу заплащане. Бихте ли споделила как бихме могли да отделим истинските неща? И при толкова много предложения за курсове, как да се ориентираме? Ще се радвам да споделите опита си /в избирането на учител, имам предвид/!

# 88
  • София
  • Мнения: 2 019
Къщичка в гората, когато мобилният ти сочи 4,25, в действителност е 0 градуса.
да пусна добрите ще рече на западните и североизток да интериорвам според енергията а на юг примерно да използвам вода за да "отслабя" огъня ...  правилно ли разбирам ... и с кое е по-правилно да се съобразя със звездите на дома или с нашите ...
Съобрази се с школата, която разбираш и владееш най-добре. Прочитането на няколко книги не е достатъчно за да се овладее фън шуй.

DRU, учител се избира с проучване и късмет. Първо гледаш ако има сайт или блог какво е писал в него. Ако материалите са свързани с класическия фън шуй - ок. След това е важно при кого е учил, задължително трябва да има очни курсове. Задочното обучение е подходящо за начинаещи, тънкостите се разкриват само на очни курсове. И накрая, ако имаш късмет човекът, който притежава необходимите знания да умее да ги предаде, това е идеалния вариант. Защото аз съм попадала на такъв, който или не умее, или не иска да сподели с учениците си това, което трябва да предаде и в крайна сметка вместо да научиш нещо допълнително се объркваш.
Дай малко повече инфоpмация за този вълшебен двоpец, не се сещам за какво става въпpос.

# 89
  • Мнения: 9
Направо копвам и пействам:

"Волшебный Дворец
Почти в каждом доме есть Волшебный Дворец.
Используя который, весь фэншуй преображается.
Преображается вся жизнь.
Недостатки фэншуй дома отходят на задний план, и все позитивное развивается куда более стремительно….если Вы можете этот сектор использовать…
Ведь не у всех людей одинаковая удача…

Порой этот сектор отсутствует в квартирах неправильной формы.
Порой он находится в туалете.
Но все-таки в большинстве квартир такой сектор есть.
И тогда, все, что нужно сделать, это любой ценой находиться в таком месте,
проводить в нем как можно больше времени.

В результате «иммунная система» дома укрепляется, и вы противостоите
негативным воздействиям фэншуй. И спадам удачи своей астрологической карты.
Это причина, почему я в 2012 работал на севере, несмотря на воздействие годовой звезды 2 — звезды болезни.
Периодические простуды — небольшая плата за успех, который мне приносит Волшебный Дворец.

Мастер-класс поможет Вам найти такой сектор в своем доме.
И сделать огромный скачок на пути управления энергиями своего жилища для достижения здоровья, счастливых отношения и финансового процветания."

Това е от сайта на Владимир Захаров.

Общи условия

Активация на акаунт