ФЪН ШУЙ - 10 (класически)

  • 94 917
  • 834
  •   1
Отговори
# 135
  • София
  • Мнения: 2 019
От курсовете на Ханлин нямам впечатление, но "4-те стълба на съдбата" е китайска астрология.

# 136
  • София
  • Мнения: 2 019
Една песачинка от китайската астрология. Интерпретация на И Ю (дървен петел)

# 137
  • Мнения: 2 068
ходила съм на първото ниво и беше само сметки, почти без никаква интерпретация
ето това са курсовете по тази книга
http://www.hanlin.hit.bg/

това пък за първи път го чувам ooooh! ще спра до тук, че и без това ми е каша в главата.

Сега искам да попитам за нещо друго.

24 и 25 септември добри дати ли са за теглене на заем с цел започване на нещо ново?

# 138
  • София
  • Мнения: 2 019
24.09. е чудесна дата
Това обаче е общо казано. Индивидуалния фактор също е от значение. Примерно датата не е подходяща за родените в годината на свинята.

# 139
  • Мнения: 2 068
Да обърнах внимание и на това  Peace
Благодаря за съвета   bouquet

# 140
  • Мнения: 32
Здравейте
моля за малко помощ -

входа и доста прозорци са от изток, входа от градината е север (както и повечето прозорци) - кое е по-правилно да е фсада - ще се ползват еднакво - на север се вижда и воден басейн но от изток се вижда пътя ... може ли да се вземе североизток (среден градус за двата входа)- от там се вижда цялата къща а от къщата се вижда и цялата гледка като се погледне североизток  Tired

стаите на втория етаж - отделно ли им правя карти според входните им врати или ползвам картата на първия етаж или карта според стълбището за целия етаж

извинявам се но не успях да намеря подходяща информация  Blush и вече съвсем се обърках

# 141
  • София
  • Мнения: 2 019
Къщичка в гората, метода за определяне на фасадата зависи от това, коя школа ще използваш.
След като пишеш за карти предполагам, че става въпрос за летящите звезди. В такъв случай фасадата по всяка вероятност ще е от изток.
И за двата етажа се използва една и съща карта.


Преведох обяснението на Оксана Сахранова относно опасността от Ша.

# 142
  • Мнения: 32
shoshi  Hug  bouquet

и още едно въпросче - в стаята на малката имам 9 със 2 и 5 водна и планинска - да сложа бяло сиво и метал  Thinking имам същото и при фурната и хладилника в кухнята но там е 3ка с 5 и 2 водна и планинска - кухнята е масив но още не съм избирала плотове и боя
за капак на входа имам 6тица с две осмици ... чудя се каква да я къдря

# 143
  • София
  • Мнения: 2 019
Можеш да сложиш метал, но в 25 не е хубаво да се спи.
Боята не е толкова важна. От първостепенно значение е мястото на леглата и печката.

# 144
  • Мнения: 2 786
Леглото се мести, ама вградените фурни/котлони ... трудно. Изведнъж някоя неприятна комбинация се е намърдала за цяла година в сектора, където е печката. Чудя се дали ако печката не е прикрепена към външна стена на жилището, а някоя от вътрешните, би имало значение? Моята логика ми подсказва, че така биха се избегнали неприятни комбинации и влияния ...

# 145
  • София
  • Мнения: 2 019
Teresa of the Faint Smile, струва ми се, че си смесила нещата.
На вътрешна стена могат да се избегнат някои неща, да се намали влиянието им, но не във всички системи е така. Ако имаш предвид летящите звезди, няма значение на коя стена е печката, комбинацията работи.

# 146
  • Мнения: 2 786
Teresa of the Faint Smile, струва ми се, че си смесила нещата.
На вътрешна стена могат да се избегнат някои неща, да се намали влиянието им, но не във всички системи е така. Ако имаш предвид летящите звезди, няма значение на коя стена е печката, комбинацията работи.

Нямах предвид летящите звезди, а по-скоро секторите с различните животни и неща като Княз на годината, Три Ша, и т.н.

# 147
  • Мнения: 32
няма как - няма другаде където да я сложа да спи Thinking
мебелите са бяло и цикламено - иска да боядисваме в синьо или лилаво ooooh! вода с 25 не е добре заради унищожаването ... а за лилавото да не говорим - имам голям прозорец (скосен) от север и се вижда езеро дали не мога да го ползвам по някакъв начин  newsm78 поне главата и ще е на запад

вчера се сетих, че ако смятам гаража 25 от кухнята отиват в металната ни гаражо-работилница заедно с 97 и 79  Whistling но пък цялата детска и част от коридора стават 25 - коридора е с голямо метално стълбище но детската ... поне на долния етаж е банята в този сектор

за 43 (спалня/офис а долу дневна  )ще ползвам лилави щори а за 34 от коридора със металното стълбище  Shocked
- подходящо ли е това разделяне или като торта да го деля

Последна редакция: чт, 19 сеп 2013, 11:43 от къщичка в гората

# 148
  • София
  • Мнения: 2 019
Нямах предвид летящите звезди, а по-скоро секторите с различните животни и неща като Княз на годината, Три Ша, и т.н.
Тези сектори са опасни ако се безпокоят с ремонти или ако има някаква активност във външното обкръжение, която да ги активира.

# 149
  • София
  • Мнения: 2 019
Къщичка в гората, ако става въпрос за разпределението на енергиите в стаите не се използва нито разделянето на квадрати, нито на триъгълници. Има специални правила за разпределяне на енергията.

Общи условия

Активация на акаунт