ФЪН ШУЙ - 10 (класически)

  • 94 932
  • 834
  •   1
Отговори
# 150
  • Мнения: 32
картинката е на цялата къща, а северозападния с 295 е цялата стая на малката - има врата от юг, прозорец на север и към терасата на изток пак врата - вече съвсем се обърках - ясно е че не трябва да се спи там, но нямам избор - как да постъпя от там нататък за да обезвредя до колкото е възможно тази енергия и същевременно да е детска стая ...  Tired

shoshi   bouquet мерси за отговорите

# 151
  • София
  • Мнения: 2 019
От картинката нищо не се разбира. Покажи скица на къщата.

# 152
  • Мнения: 2 068
Шоши имам нужда от съвет,  Praynig Praynig Praynig
Питах и в руския форум където получих 2 различни отговора.
Съвсем се обърках  Confused
Става съпрос за Четирите стълба на съдбата и избора на професия.
До колкото разбрах от прочетеното, а то е доста малко, трябва да се избере професия, която е
свързана с елемента, който е най-благоприятен за човека.

http://mingli.ru/calculator/MHwxfNCn0LXRgNCy0LXQvSDQsdGA0Y/Qs3w3 … xMHwzMXwxOTc5fA==

В едната тема казват, че водния елемент е добър, в другата не.
Според мен, не че много разбирам, трябва да е професия срързана с елемента вода.
 
Предполагам не е толкова просто колкото за момента си го обяснявам..... Rolling Eyes

# 153
  • София
  • Мнения: 2 019
Мисля, че вода при всички положения ти е нужна, друг е въпроса дали е добре професията ти да е свързана с вода. Имаш ли деца и ако да, коя година са родени?

# 154
  • Мнения: 2 068
става въпрос за мъжът ми Simple Smile
и да имаме дете родено 2007 година.

# 155
  • София
  • Мнения: 2 019
 Joy аз видях, че е отбелязан мъжки пол, но реших, че си се объркала.

# 156
  • София
  • Мнения: 2 019
Подхожда му професия свързана с дърво. Ще се чувства добре ако живее с тъщата.

# 157
  • Нейде из лудите гори...
  • Мнения: 1 367
Здравейте, наскоро си купихме къща, която сега ремонтираме и обзавеждаме. Миналия ни дом успях да го разчета по схемите и да видя кой сектор къде се намира, но сега срещам проблем, заради чупките в архитектурата, бих била много благодарна, ако някой успее да ме насочи. Червената чертичка е входната ни врата.
Скрит текст:

# 158
  • София
  • Мнения: 2 019
Marsy Rose, къде са стените, вратите на стаите? Енергиите се заселват в стаи все пак.
Всъщност за какви сектори питаш? Ако имаш предвид парите, брака, кариерата, децата.... това не е фън шуй.

# 159
  • Нейде из лудите гори...
  • Мнения: 1 367
Имам една книжка Фън Шуй за апартамента, в която има една схема от 9 квадрата, схемата на дома се налага според това къде е входната врата, а в случая входната ми врата е хем по средата на къщата, хем не обърната към вътрешността и ме затруднява да си наложа схемата.

Ето по-подробно:
Скрит текст:

# 160
  • София
  • Мнения: 2 019
Ясно.
Има и една книжка на Линда Гудман за зодиите. Там са описани всички зодии, като се започне с мъжа, жената, детето, шефа и т.н. Забавна е, като четиво но никой не би могъл да направи хороскоп по нея. Същото е и с тази книжка по фън шуй. Ако ти трябва да си запълваш времето и да се забавляваш с нещо, дочертай скицата до правилен правоъгълник, след това раздели всяка страна на три равни части и така ще получиш въпросните квадрати. След това следвай инструкциите в книжката. Ако обаче наистина те интересува фън шуй първо си намери компас, а след това качествена литература.
Успех!

# 161
  • Нейде из лудите гори...
  • Мнения: 1 367
Благодаря ти за искреността   bouquet Подбуди интереса ми  Wink

# 162
  • Мнения: 2 068
Подхожда му професия свързана с дърво. Ще се чувства добре ако живее с тъщата.
Благодаря ти   bouquet

# 163
  • Мнения: 2 068
Пак съм аз Simple Smile
в интерес на истината започнах много да се притеснявам дали съм избрала
подходящия момент за подаването на документите за кредит.
Добре денят ще е утре, но часат дали ще е подходящ  newsm78

10:26 – 12:26

Нежелательный час: Энергия дня идет против энергии часа. Не предпринимайте ничего важного.

Абордажный крюк: Час не подходит для свадьбы, коммерции и подписания договоров.

Час Небесного Благородного Человека: Очень благоприятный час. Он не только приносит положительную энергию, но и способен нейтрализовать плохие влияния. Выводит из пустоты и справляется с разрушителем года.

Установление: Час хорош для начала какого-либо действия.


 
Първо да не правим нищо важно в следващият момент часът е подходящ.   Rolling Eyes
 

# 164
  • София
  • Мнения: 2 019
За това трябва човек да учи. Това, че има готови калкулатори не значи, че всеки може да ги използва.
Какво значи "Първо да не правим нищо важно в следващият момент часът е подходящ."?
Както денят, така и часът могат да имат по няколко индикатора. Търсим такъв, който е абсолютно чист, или поне "лошото" не засяга дейността която ни интересува. това обаче са общи положения и те никак не са достатъчни. Винаги от първостепенно значение е човекът. Датата може да е много хубава, но да не подхожда на дадения човек.

Общи условия

Активация на акаунт