L’Erbolario парфюмерия и козметика

  • 81 976
  • 732
  •   1
Отговори
# 720
  • Мнения: 5
Уникални продукти. Вече и в магазина в Бургас имат клиентски карти - - страхотно  Hug  Hug  Hug
Хортензията има много приятен  пролетен аромат на свежест.
Пробвах серията за коса с пчелно млечице и е добра, но съм най-доволна от серията с просо и соя.
Също си купих и слънцезащитен крем за бързо хващане на тен и действа прекрасно макар че то няма много слънце де  Grinning Laughing Grinning Laughing
 Heart txtloves newsm74 newsm81

# 721
  • Мнения: 516
И на мен хортензията ми харесва мноого,серията с пчелно млечице не ми хареса пробвах балсама...

# 722
  • Бургас
  • Мнения: 10 827
Уникални продукти. Вече и в магазина в Бургас имат клиентски карти - - страхотно  Hug  Hug  Hug
Ей, чудесна новина. На всеки, който поиска ли дават или само при покупка на определена стойност?

# 723
  • на морето
  • Мнения: 314
Момичета, знаете ли дали в момента има някакво намаление в магазина в Бургас? Подучух нещо за 25% newsm78

# 724
  • София
  • Мнения: 5 457
Днес минах през магазина на Витошка - София да го покажа на една приятелка и милата продавачка ме зарадва с мостричка на Годжи Берито душ гел и лосион.Ще ги пробвам и ако ми харесат отиват в списъка "желани". Ще споделя после впечатления
 Имаха - 30 % на слънцезащитната серия  Simple Smile

# 725
  • Мнения: 2 435
Супер за картите!
Ще намина днес и ще проверя положението с картите, но вероятно ще е с покупка.

# 726
  • София
  • Мнения: 58
А онлайн продават ли се някъде нещата на L'Erbolario? Български сайтове ме интересуват, мяркала съм, но ме е страх от ментета.

# 727
  • Мнения: 2 045
От Фейсбук страницата им можеш, също и от https://www.e-zona.bg/

# 728
  • Berlin
  • Мнения: 11 248
От сайта на вносителя ме праща на е-зона, като цъкна на онлайн магазин. Да считам ли, че това си е техния магазин? newsm78

# 729
  • Мнения: 516
От сайта на вносителя ме праща на е-зона, като цъкна на онлайн магазин. Да считам ли, че това си е техния магазин? newsm78
да, той е

# 730
  • София
  • Мнения: 5 457
Серията с годжито не е лоша,слабо ароматизирана,почти не се усеща,което е добре за лосиона.Но душ геловете ми харесва да миришат по-интензивно.

 Вие ползвали ли сте пудрите им за тяло?Каква точно им е идеята?

# 731
  • Бургас
  • Мнения: 10 827
Вие ползвали ли сте пудрите им за тяло?Каква точно им е идеята?
Леко абсорбират влагата и ароматизират кожата.

# 732
  • Пловдив
  • Мнения: 691
Заповявайте в новата тема  Hug  http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=856344.new#new

Общи условия

Активация на акаунт