Количка X-Lander - тема №3

  • 70 844
  • 695
  •   1
Отговори
# 465
  • 42°37'41.83N 23°21'53.29E
  • Мнения: 3 074
 Lady April заповядай в темата на бебеносещите .
Там има майки с всякакви носилки (включително и китайски) и мисля, че ще могат да ти препоръчат нещо, което ще ти свърши работа.  Peace

# 466
  • Варна
  • Мнения: 826
Има ли мами с X- lander X-Pulse (http://www.novobebe.com/bebeshki-kolichki-stolcheta-i-aksesoari- … a-2-v-1-blue.html)  ? Не намирам отзиви за този модел. Ще се радвам да споделите.  Hug

# 467
  • Там някъде
  • Мнения: 122
Мами, аз съм с XA и страшно много си я харесвам - удобна, маневрена, абе страхотна е, а сега да си помрънкам малко и да се оплача..... като я купувахме за мен беше важно пълното легнало положение, маневреността и т.н. и т.н., но не съм обърнала внимание, че коша за след 6 месец не може да се върти в двете посоки, т.е. към майката и по посока на движението. Малчо още няма 4 месеца, но се надигаше да гледа в коша за новородено и затова сменихме кошовете и сега ми е кофти, че не мога да го виждам. На всичко отгоре той май се стряска на моменти, че не ме вижда....не е болка за умиране, все пак той расте, но ми е тъпо...

# 468
  • Мнения: 5 173
Именно заради това, а и често ми се е налагало да обръщам коша при стилен пек и насрещен вятър, вземе муув.

# 469
  • Мнения: 1 070
Бебето има нужда да опознава света около себе си, не може цял живот да гледа майка си. А ти можеш да го виждаш при дръпнат сенник или през прозорчето му. А това, че се стряска, че не те вижда... Така ти се струва.

# 470
  • Мнения: 431
Момичета помагайте, не мога да избера X- move или X- pulse. Проблема е, че не съм виждала X- pulse на живо, а и в интернет почти няма реални снимки на двата модела.

Ако може ползващите да помагат с снимки и мнение, ще съм много благодарна.  Grinning

# 471
  • Там някъде
  • Мнения: 122
Бебето има нужда да опознава света около себе си, не може цял живот да гледа майка си. А ти можеш да го виждаш при дръпнат сенник или през прозорчето му. А това, че се стряска, че не те вижда... Така ти се струва.
Съгласна съм, че бебето трябва да опознава света и не може да гледа само майка си, НО именно съобразено с възрастта на детето тези седалки са предвидени за 6 +, а поради ред причини ние я ползване от четвъртия месец. Аз действително си го гледам през сенника, а относно това, че се стряска като не ме вижда - точно така е, но пак казвам не е болка за умиране. Идеята ми беше да имат предвид мамите при покупка на този модел, че седалката не се върти и да преценят за себе си дали този модел или някой друг  Peace

# 472
  • Мнения: 45
Моля  мамите, които са си закупили количка x-lender puls да споделят имат ли вече впечатления от нея. Предварително благодаря Simple Smile

# 473
  • Мнения: 60
Привет, ще споделя аз какво знам за двата модела x pulse и x cite, защото избирах между тези два модела. На външен вид и като рама са почти идентични. При пулса, имате задни надуваеми гуми, с +1 кило повече в рамата заради гумите и самата рама. Отделно летния кош има пълно легнало положение може да се поставя и в двете посоки, а на сити-то е лята и винаги крачетата са сгънати в коленцата. Също при ситито гумите не са надуваеми и съответно е по-леката от двете. Разликите са почти незабележими, но която и от двете да си харесате няма да сбъркате мисля. Нашата е капарирана, защото имаме още време и не бързаме, но заради хубавото намаление се изкушихме да я запазим. Зимното кошче и на двете едно и също с меко матраче от мемори пяна, поне това ми казаха от магазина когато ми ги показваха. Материята е много хубава и изглежда луксозна. И двете да маневрени, а спирачката на пулса е в средата, докато на сити е в дясно и малко трудно се натиска, за мен не бе така удобна.  Това е дано съм ви била полезна, защото и аз търсих много преди да стрелям на сляпо заради малкото мнения за този модел. Който ме е попитал за марката на количката все са казвали че са много хубави и издръжливи.

# 474
  • Мнения: 431
Летния кош на X- pulse няма пълно легнало положение, така ми казаха на мен.

# 475
  • Мнения: 60
Летния кош на X- pulse няма пълно легнало положение, така ми казаха на мен.
Е на мене продавачката ми каза че има, а тук на клипчето като гледам си е доста легнало положението...
https://www.youtube.com/watch?v=zqh4oJbTX08

# 476
  • Мнения: 45
Много Благодаря за подробния отговор, ако има и други мами да се включат, които вече ползват количката ще съм благодарна, защото няма къде да я видя на живо  Simple Smile

# 477
  • Мнения: 5 173
Това е бившата Навингтън Кадет. Имаше тема за нея, потърси.

# 478
  • Мнения: 45
Честно казано гледах го този навингтън кадет и е много по-грубо изглеждаща за мен количка, тази е x-lender puls искам мнение от мами, които са си купили и ползват такава!

# 479
  • Мнения: 5 173
Би ли ми обяснила, какви са разликите?!
Иначе, добре, няма да ти отговарям повече!

Общи условия

Активация на акаунт