Острите обувки - демоде или не?

  • 3 733
  • 46
  •   1
Отговори
  • Мнения: 3 010
Мен по принцип много си ме кефят, отдавна чувам, че излизат от мода, но пък и ги срещам по списания и т.н. Вие какво мислите?

Последна редакция: пн, 30 яну 2006, 17:28 от dendy

# 1
  • Мнения: 521
и аз ги харесвам и според мен  още ще са модерни

# 2
  • Мнения: 3 777
Разбира се, за мен никога няма да излязат.
Няма нищо по елегантно от тях.

# 3
  • Мнения: 3 010
Питам, защото нали все пак идва пролет, трябва да се обиколят магазините. Аз сега нося едни по спортни, обли от пред ботуши и направо нямам търпение за нещо по-елегантно, но не с много висок ток, щото имам едни такива ботуши супер неудобни са.

# 4
  • София
  • Мнения: 1 621
Аз ги харесвам, нося такива и за мен са си модерни.Много са елегантни. Wink

# 5
  • Мнения: 3 248
Модерни са разбира се...не мога да си представя по-елегантна обувка, от тази с остър връх! Peace

# 6
  • Мнения: 280
    Фен съм на островърхите обувки. За мен лично не са излизали от мода.
Няма нищо по елегантно от тях.

Последна редакция: нд, 29 яну 2006, 17:12 от Sve 26

# 7
  • Мнения: 3 010
Като питам "още на мода ли са?" , имам предвид за следващите сезони. Ина4е ясно, че сега се носят..............

# 8
  • Мнения: 1 564
Модерни са разбира се...не мога да си представя по-елегантна обувка, от тази с остър връх!
 newsm10

# 9
  • Мнения: 5 228
Не още, а отново  Wink.

# 10
  • Sofia
  • Мнения: 6 932
Модерни са, но има разлика.
Не са актуални онези с острия дълъг нос , а с къс и остър връх, като през 80-те.

# 11
  • София
  • Мнения: 6 796
Карен е права, остри и къс нос,т.е. не къс, а нормално дълъг. И са адски модерни, в комбинация със супер висок ток! Grinning

# 12
  • Мнения: 952
И аз не мога да си представя  елегантен ботуш или обувка с обла муцуна Но доколкото знам, идват на мода вече заоблените муцуни на обувките, даже като си търсих ботуши почти всички нови модели бяха обли или скосени отпред а аз исках остра муцуна.  Е накрая си намерих едни останали самотни №35 че се уредих и аз с ботуши Mr. Green

# 13
  • Мнения: 3 010
Модерни са, но има разлика.
Не са актуални онези с острия дълъг нос , а с къс и остър връх, като през 80-те.

За кои по то4но, можеш да пуснеш някакъв линк?

# 14
  • София
  • Мнения: 767
И аз не мога да си представя  елегантен ботуш или обувка с обла муцуна Но доколкото знам, идват на мода вече заоблените муцуни на обувките, даже като си търсих ботуши почти всички нови модели бяха обли или скосени отпред а аз исках остра муцуна.  Е накрая си намерих едни останали самотни №35 че се уредих и аз с ботуши Mr. Green
А я кажи къде в Русе си намираш обувки и ботуши малък номер, че и аз нося такъв, но много трудно си намирам.... Е вярно че аз пък не обичам много, острите, но сега май ще ми трябват официални и може да се наложи....  newsm78

# 15
  • София
  • Мнения: 3 271
Имам леля, която живее във Франция - тя ми сподели, че идват на мода отново обувките с дебели подметки - тип платформи - много такива модели се предлагали в техните магазини  newsm78 newsm78 newsm78 - та знам ли  Sick?????

# 16
И аз не мога да си представя  елегантен ботуш или обувка с обла муцуна Но доколкото знам, идват на мода вече заоблените муцуни на обувките, даже като си търсих ботуши почти всички нови модели бяха обли или скосени отпред а аз исках остра муцуна.  Е накрая си намерих едни останали самотни №35 че се уредих и аз с ботуши Mr. Green

Тук най-модерни са заоблените обувки, но не с прекалено кръгъл нос  Peace, а с леко издължен. Още от началото на зимата станаха модерни. Аз имам такива ботушки от Gucci. Сега гледам че такива са и много от пролетните обувки по магазините им. Нити много остри,нито много заоблени-нещо по средата. Сте потърся снимки.

# 17
  • Мнения: 4 629
Островърхите обувки винаги са били модерни и ще бъдат модерни за по-официални случаи. Те са си класика. Но не тези с най-острите и дълги върхове, а по средните. И аз как го обясних  Rolling Eyes Eто за такъв тип говоря:

http://www.neimanmarcus.com/store/catalog/prod.jhtml?itemId=prod … ndex=6&cmCat=

А сега в момента се носят повече заобленички обувки

# 18
  • Мнения: 5 391
не съм им голяма фенка, за поводи-да, но за ежедневието... Thinking

# 19
  • Мнения: 1 999
За мен са модерни и винаги ще са. Много се харесвам с такива обувки. Flutter

# 20
  • Sofia
  • Мнения: 6 932
Ето ви Маноло Бланик - вечерните обувки са остри, но не с издължен връх!

http://www.neimanmarcus.com/store/catalog/template/catB9.jhtml?i … p;size=&sort=

# 21
  • Мнения: 952
И аз не мога да си представя  елегантен ботуш или обувка с обла муцуна Но доколкото знам, идват на мода вече заоблените муцуни на обувките, даже като си търсих ботуши почти всички нови модели бяха обли или скосени отпред а аз исках остра муцуна.  Е накрая си намерих едни останали самотни №35 че се уредих и аз с ботуши Mr. Green
А я кажи къде в Русе си намираш обувки и ботуши малък номер, че и аз нося такъв, но много трудно си намирам.... Е вярно че аз пък не обичам много, острите, но сега май ще ми трябват официални и може да се наложи....  newsm78
Ами ботушите си ги купих от новия магазин на центъра където отгоре е с барче/барчето е Вега/ до м-н Калина  май се казва Лорена продават и чанти вътре. А иначе и аз трудно си намирам каквото и да било защото с този номер съм за детски магазин.  Обикновено по разпродажбите им остават най малките или най големите номера и тогава е хубаво да се обикаля.Сега мисля да прескоча до Кастело че има 50% намаление на боти и ботуши.

# 22
  • O.A.E./ Пазарджик
  • Мнения: 2 477
Ето ви Маноло Бланик - вечерните обувки са остри, но не с издължен връх!

http://www.neimanmarcus.com/store/catalog/template/catB9.jhtml?i … p;size=&sort=


такива са хубави, но тези с издължения връх не знам защо се харесват Rolling Eyes. а и аз нося 40 като сложа такива става 43 Shocked

# 23
  • Мнения: 5 577
Няма нищо по-хубаво от остри ботуши на висок ток, тънък.  Peace

# 24
  • Мнения: 5 317
Ето ви Маноло Бланик - вечерните обувки са остри, но не с издължен връх!

http://www.neimanmarcus.com/store/catalog/template/catB9.jhtml?i … p;size=&sort=
Много стилни обувки,харесаха ми.

# 25
  • Мнения: 6 155
Ето ви Маноло Бланик - вечерните обувки са остри, но не с издължен връх!

http://www.neimanmarcus.com/store/catalog/template/catB9.jhtml?i … p;size=&sort=
Много стилни обувки,харесаха ми.
Да, много са елегантни Peace Много ми харесаха ей тези:

# 26
  • Мнения: 7 186
И аз не смятам, че острите обувки/ботуши с висок тънък ток ще излязат от мода. Те са класика и стоят много секси. А тези със заоблените върхове са отвратителни, поне за мен. Sick
Ако става дума за острите обувки с много издължения остър нос и тип "Малкия Мук" те вече излязоха от мода.
Ох, а какви невероятни сандали има Маноло Бланик не е истина... Heart Eyes

# 27
  • Мнения: 3 405
Имам и островърхи  и заоблени, но най- си обичам ботушите - cowboy-ски, но с по- остри върхове.

# 28
  • Мнения: 3 360
И да не са/а те са!/,за мен си остават най-елегантните обувки и пак ще си ги нося Naughty

# 29
  • София
  • Мнения: 2 958
Ето ви Маноло Бланик - вечерните обувки са остри, но не с издължен връх!

http://www.neimanmarcus.com/store/catalog/template/catB9.jhtml?i … p;size=&sort=


В момента не мога да отворя сайта, но предполагам за какво говориш- почти всички съм ги запомнила...За какво говорим!  Heart Eyes Класика в жанра  Flutter 

Според мен винаги ще са модерни този тип обувки.

Ето ,да разгледате един сайт . Различни дизайнери са представили много различни модели и с тъп ,и с остър връх Wink

http://www.designerexposure.com/category/32a3/

Много ми хареса сандала на Dolce & Gabbana



А ето и с остър връх на Manolo Blahnik


http://www.designerexposure.com/category/32a7/

Последна редакция: пн, 30 яну 2006, 11:08 от StaM

# 30
  • Мнения: 521
да и на мен ми харесаха тези на долче и габана,но бих ги носила само за официален случей Blush

# 31
  • София
  • Мнения: 2 958
да и на мен ми харесаха тези на долче и габана,но бих ги носила само за официален случей Blush

Радвам се ,че и на теб ти харесват  Blush Те са си точно за официален случай Wink

ПП - вижте на 10 стр. обувките на  Prada

Последна редакция: пн, 30 яну 2006, 11:29 от StaM

# 32
  • Мнения: 521
на прада ми хареса ето този модел

# 33
  • Кацнала на едно дърво.
  • Мнения: 3 192
Като гледам, аз съм единственият противник на острите обувки. Харесвам по-заоблените модели. Не съм съгласна, че не са елегантни.
Гледах скоро обувки на Прада, заоблени и на много висок ток - абе, страхотни бяха.  bouquet
 

# 34
  • Sofia
  • Мнения: 6 932
Of, Сладинка, колкото пъти погледна заглавието на темата, словоредът му е като  трън в очите ми!
Не е ли правилно вместо "Острите обувки още на мода ли са? " да се каже "Острите обувки още ли са на мода ?"

# 35
  • Мнения: 521
да мила и аз смятам така,но не аз съм пуснала темата Flutter

# 36
  • Мнения: 5 622

 Е, вие пък! Гледайте какво ви прави печатление.Аз лично мисля, че може да се каже и така! И все е правилно.

По темата-май излизат от мода за съжаление, защото на мен ми харесваха.тези заоблените са ми много грозни, ама и такива ще купя, ако ги наложи модата, какво да се прави...

# 37
  • Мнения: 3 010
Of, Сладинка, колкото пъти погледна заглавието на темата, словоредът му е като  трън в очите ми!
Не е ли правилно вместо "Острите обувки още на мода ли са? " да се каже "Острите обувки още ли са на мода ?"

Надявам се, че така вече си доволна.............  Mr. Green . Винаги се дразня от неграмотни постинги, но ето, че и на мен се случи. Благодаря ти Karen

# 38
  • Sofia
  • Мнения: 6 235
Да, за мен винаги са на мода, но да не са прекалено дълги и остри. ПРеди години бяха модерни пак остри, но с мнооого дълъг нос и аз си купух такива. ами спъвах се и падах. Постоянно ги закачах в земята. Бяха хубави на външен вид, но отпред се обелиха. То от толкова падане и спъване. Това лято много се носеха и едни заоблени тип Мики Маус. Изобщо не ми харесват. Краката в тях изглеждат като свински крачета Sick

Иначе аз се влюбих в тези

Последна редакция: пн, 30 яну 2006, 18:05 от ДЕянаЗ

# 39
  • Мнения: 888
  Аз явно съм подвластник на модата...  Rolling Eyes
  И аз като вас,като излязоха заоблените:неееее грозни са.....ама сега...не мога да ги гледам тия острите-било то много,или малко остри..
  Само да не се върнат тия с платформите на мода...  Naughty

# 40
  • София
  • Мнения: 6 796
.
  Само да не се върнат тия с платформите на мода...  Naughty
Ами те се върнаха!!!! Laughing

# 41
  • Мнения: 5 877
ами аз никога не съм харесвала обувките с остри и дълги върхове, супер съм щастлива, че вече са демоде!  bowuu

# 42
  • Мнения: 5 140
На Маноло Бланик моделите са супер.

Ох трябва всичко да разгледам,...и всичко е много хубаво и скъпичкоооооо Mr. Green

# 43
  • sofia
  • Мнения: 1 606
Ето ме и мен - същински антифен на острите обувки - досега съм видяла две жени, на които им отиваха наистина. Не ги харесвам и през ум не ми минава да се сдобия с такива и ще съм изключително доволна, ако най-сетне проима малко разнообразие в асортимента.

# 44
  • Мнения: 2 125
Ох, щастливи сте вие! Аз имам доста широк крак и ако обуя елегантна остра обувка, след две обувания и се обезформя...Принудена съм да ходя с широки и тъпи обувки - тип мокасина.. Crossing Arms #Cussing out Имам един официален чипик....и толкова... Tired

# 45
  • BABYLAND
  • Мнения: 3 409
...уф, май вече всичко е модерно!

# 46
  • Бургас
  • Мнения: 3 553
Винаги съм харесвала острите обувки.
Мисля, че никога не са излизали от мода.
В момента има голям избор за всеки вкус.

Общи условия

Активация на акаунт