Вагинални промивки и бременност??

  • 4 063
  • 33
  •   1
Отговори
  • Мнения: 257
    Искам да попитам не бяха ли непрепоръчителни вагиналните промивки за бременни? Гинекологът ми препоръча профилактично да ползвам Lactacid, но чрез промивки. А аз имам някакъв спомен, че вагиналните промивки не бива да се правят от бременни жени. Не беше ли така?!...

# 1
  • Мнения: 2 663
И аз така знам!Но си правя от време на време ,по хигиенично ми е

# 2
  • Мнения: 5 103
Моя доктор недава да се прават  за сега спазвам нареждането му:)

# 3
  • София
  • Мнения: 1 621
Мисля, че не са препоръчителни,поне на мен не ми ги препоръчваха. Достатъчно е външно измиване според мен, но ако имаш доверие на лекаря си прави ги, той би трябвало по-добре да знае съсроянието ти. Simple Smile

# 4
  • Мнения: 46 403
Аз знам, че въобще не са препоръчителни, не само по време на бременност. Говоря за профилактичните. Когато са част от някакво лечение е друго.

# 5
  • Мнения: 574
Зависи с какво са промивките. Не мисля, че биха навредили.То щом секса не пречи,че това ли?

# 6
  • Мнения: 8 505
И аз знам,че са непрепоръчителни,особено по време на бременност.

# 7
  • С питане до Цариград, стига се, но с ... отзад!
  • Мнения: 6 406
И аз знам, че не са препоръчителни при бременност.

# 8
  • Варна
  • Мнения: 1 240
Правилно си спомняш. Твърде е рисковано да се правя вагинални промивки по време на бременност. newsm11

# 9
  • Мнения: 2 849
И аз знам, че не са препоръчителни при бременност.
Не ги прави или поне се консултирай с още един доктор .

# 10
  • Мнения: 239
Разбира се, че не са препоръчителни, напротив - могат да навредят.Променя се РН на влагалищната среда - идеално предпоставка за гъбясване Mr. Green

# 11
  • на кой му пука, майна
  • Мнения: 5 367
Не са препоръчителни по време на бременност

# 12
  • Мнения: 5 391
Мисля, че и по принцип не са много желателни, освен ако не се провежда някакво лечение.Така или иначе променят микрофлората на влагалището.

# 13
  • Варна
  • Мнения: 618
И аз знам, че по време на бременост не е желателно да се правят промивки и бих те посъветвала да се консултираш с още един доктор! Naughty

# 14
  • Мнения: 257
  Да, така ще направя - ще се консултирам с още някого. Не мисля, че си струва риска, когато няма някакъв конкретен проблем.

Общи условия

Активация на акаунт