«абравена парола?
или
–егистрирай се јктиваци€ на акаунт

≈л. поща с ко€то се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

ƒа ѕопълнете формата за регистраци€ Ќе ѕродължете с Facebook регистраци€та

–омантични сериали
0 ѕотребители и 1 √ост преглежда(т) тази тема.
60-74 от 731 отговора

јнкета

о€ от наградите на ≈нгин јкиюрек според вас е най-ценна, класирала го на 1 м€сто?:

ћоже да изберете максимум 2 опции.
¬ъведи тво€ глас

ћнени€: 1 187
јнгела, харесвам маниера ти на... пиене на кафе. Smile)
÷итирай

ћнени€: 132

ћартичка, Love едва сега усп€х да изгледам и да си припомн€ клипа ти. ’аресвам твоите творени€. ћного са изчистени - винаги с подход€ща музика, умело подбрани кадри и впечатл€ващо графично оформление. — една дума: стилни! ћайсторка си ти bouquet...
÷итирай

Ќизипли е на дневен ред. Smile

Ќа мама сел€нчето, със скъсани цървулки. Smile)
÷итирай

–азград

ћнени€: 2 350

акво нещо ... вс€ка хубава музика естествено е предпочитана за музикален фон при направата на клипове.
 ато чух тази и веднага се сетих, че клип точно с тази песен ми изтриха от ётуб.
»нтересното е друго - всеки има сво€ сюжетна лини€ - коренно различна. Ќо точно това е хубавото. ≈дна песен - много сюжети, за всеки вкус и предпочитание.

¬ ётуб има много клипове по та€ песен на други сериали,  веро€тно н€кои ти е направил нещо мръсно.
÷итирай

ќх, има да му се радвам и тук... какво ми беб≈. Smile)) ћъниче още. Smile)) ≈два ли н€кой е разпознал в това пале бъдещи€ разкошен мъж в  ¬‘. Smile))

“олкова съм щастлива, че започна превода на „«, че м€сто не мога да си намер€ от радост. Smile)) —ега ще разберем всичко, което не стана €сно при гледането на сериала на турски. Smile
÷итирай

–азград

ћнени€: 2 350

Play Thumb

÷итирай

ћнени€: 132

ћаричке, и аз чакам с нетърпение преведени€ " араилан", за да вид€ играта на ≈нгин јкюрек преди "ќблака".  акво е станало с него в кратки€ период от година (между 2007 и 2009),  за да изиграе по този, зашемет€ващ, начин ћустафа Ѕулут! newsm78
   ¬ " араилан", в една от главните роли е Ѕюлент »нал,  гол€ма бивша любов на Ѕерен —аат. «аради него започва войната между не€ и “уба Ѕ.

—крит текст :

÷итирай

ћаричке, и аз чакам с нетърпение преведени€ " араилан", за да вид€ играта на ≈нгин јкюрек преди "ќблака".  акво е станало с него в кратки€ период от година (между 2007 и 2009),  за да изиграе по този, зашемет€ващ, начин ћустафа Ѕулут! newsm78
   ¬ " араилан", в една от главните роли е Ѕюлент »нал,  гол€ма бивша любов на Ѕерен —аат. «аради него започва войната между не€ и “уба Ѕ.

—крит текст :

¬ерно? ”биваш ме с ти€ информации. Smile)

јз намирам гол€ма разлика между играта на ≈нгин в Ѕрак с чужденец и в  араилан. Ќаистина гол€ма. ¬ Ќизипли вече се вижда бъдещи€т ћустафа Ѕулут. Ќе знам - режисура ли, историческа истина ли, какво му е повли€ло, но коренно се различава от  адир. ¬€рно, онова е комеди€, но разликата е огромна за мен.

√ледала ли си зми€та?
÷итирай

ћнени€: 1 352

акви спомени му минаха през ума  ... чуд€ се как още тогава не поиска да се раздел€т ... ами тр€бваше да се алкохолизира ...

ак се живее с това чувство хем на вина, хем на самота, хем на безнадежност ...
÷итирай

ћнени€: 376
«дравейте, момичета! bouquet bouquet

ƒокато изгледах всички клипове, от вчера пак ги гледах #Crazy

то кое време станало, след малко може да ме изгон€т от компютъра. Very Happy

јнгела Hug благодар€ за кафето, но повече за хубавата компани€. bouquet

ћарта Hug  bouquet прекрасен клип! bouquet

Evet Hug съжал€вам, че имате болен в семейството. ƒано по- скоро
да минава болестта.  Love

ћомичета, хубава вечер на всички! Hug Hug Hug bouquet bouquet

÷итирай

¬ страницата на јрт»станбул (вече е €сно, че е официалната, представителна стр. на актьора) има малка разлика в подаването на ролите му по години. Ќа др. места съм срещала др. означени дати/години.

2004 Yabancı Damat (TV Dizisi- Kanal D ) --- до 2007-а - нали?
2006 Kader (Sinema Filmi - Zeki Demirkubuz  ) - между сезоните на Ѕ„ ?
2006 Romantika (Şakir Gürzumar )
2007 Karayılan (TV Dizisi -Yağmur Taylan - Durul Taylan)
2009 Bir Bulut Olsam (TV Dizisi - Ulaş İnanç )
2010 Fatma GülТün suçu Ne (TV Dizisi - Hilal Saral )

Ќаправих ги хронологично, не по жанрове, както е на страницата.
 акто и да ги редим, след  араилан прави ќблака. » вече е завършен в изказа си актьор. «а н€ма и 5 г. от самодеец става професионалист от световна класа.

« ѕоследна редакци€: пт, 10 май 2013, 19:41 от marytza »
÷итирай

ћнени€: 896
ћомичета,имам една молба-ако н€ко€ от вас знае как се казва песента,ко€то пееше  ерим по път€ за јва,мол€ да ми даде линк Praynig
÷итирай

ћомичета,имам една молба-ако н€ко€ от вас знае как се казва песента,ко€то пееше  ерим по път€ за јва,мол€ да ми даде линк Praynig

«апазила съм само н€какъв пишман превод...

—крит текст :

ћоже би звука на песен
ћоже би в морски механа
ћоже би сте пушили цигарени€ дим

≈дна звезда в небето, просто се изплъзва
ƒокато вървите сами по мокър път
“ова е различно нещо в ума ми, когато се обмисл€

ѕодобно на днес, а не в миналото
»мам все още е
“и беше винаги до мен
Gündüzümde нощ време
»зказване кражба
“и си мо€та песен

“€ винаги изглежда никога не са били
“ъй като всеки пази в тайна
“ихо сгуши до мен, тъй като мрежите се

≈лате да ме като Vliegschieten
ћиризма на цвет€, като намал€ване на
Ќ€ма значение, непокътнат, като забрани

ѕодобно на днес, а не в миналото
»мам все още е
“и беше винаги до мен
Gündüzümde нощ време
»зказване кражба
“и си мо€та песен

ќткрих в истори€та на темата:

Play Thumb

« ѕоследна редакци€: пт, 10 май 2013, 19:48 от marytza »
÷итирай

ћнени€: 896
ћаричка,благодар€,но на мен ми тр€бва самата песен.

÷итирай

ћнени€: 1 352

‘атмагюл направи признанието-надежда и запали "светлинката" - ко€то постепенно се превърна буен огън.

÷итирай
0 ѕотребители и 1 √ост преглежда(т) тази тема.
60-74 от 731 отговора