Преди и след „Каква е вината на Фатмагюл?” (Fatmagul'un Suçu Ne?) – Тема 203

  • 32 535
  • 731
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 4 966
Ангела, харесвам маниера ти на... пиене на кафе. Simple Smile)

# 61
  • Мнения: 485


   Мартичка, Heart Eyes едва сега успях да изгледам и да си припомня клипа ти. Харесвам твоите творения. Много са изчистени - винаги с подходяща музика, умело подбрани кадри и впечатляващо графично оформление. С една дума: стилни! Майсторка си ти  bouquet...

# 62
  • Мнения: 4 966


Низипли е на дневен ред. Simple Smile



На мама селянчето, със скъсани цървулки. Simple Smile)

# 63
  • Разград
  • Мнения: 8 243


Какво нещо ... всяка хубава музика естествено е предпочитана за музикален фон при направата на клипове.
Като чух тази и веднага се сетих, че клип точно с тази песен ми изтриха от Ютуб.
Интересното е друго - всеки има своя сюжетна линия - коренно различна. Но точно това е хубавото. Една песен - много сюжети, за всеки вкус и предпочитание.

В Ютуб има много клипове по тая песен на други сериали,  вероятно някои ти е направил нещо мръсно.

# 64
  • Мнения: 4 966


Ох, има да му се радвам и тук... какво ми бебЕ. Simple Smile)) Мъниче още. Simple Smile)) Едва ли някой е разпознал в това пале бъдещия разкошен мъж в КВФ. Simple Smile))

Толкова съм щастлива, че започна превода на ЧЗ, че място не мога да си намеря от радост. Simple Smile)) Сега ще разберем всичко, което не стана ясно при гледането на сериала на турски. Simple Smile

# 65
  • Разград
  • Мнения: 8 243

# 66
  • Мнения: 485


   
   Маричке, и аз чакам с нетърпение преведения "Караилан", за да видя играта на Енгин Акюрек преди "Облака". Какво е станало с него в краткия период от година (между 2007 и 2009),  за да изиграе по този, зашеметяващ, начин Мустафа Булут! newsm78
   В "Караилан", в една от главните роли е Бюлент Инал,  голяма бивша любов на Берен Саат. Заради него започва войната между нея и Туба Б.

Скрит текст:

# 67
  • Мнения: 4 966


  
   Маричке, и аз чакам с нетърпение преведения "Караилан", за да видя играта на Енгин Акюрек преди "Облака". Какво е станало с него в краткия период от година (между 2007 и 2009),  за да изиграе по този, зашеметяващ, начин Мустафа Булут! newsm78
   В "Караилан", в една от главните роли е Бюлент Инал,  голяма бивша любов на Берен Саат. Заради него започва войната между нея и Туба Б.

Скрит текст:


Верно? Убиваш ме с тия информации. Simple Smile)

Аз намирам голяма разлика между играта на Енгин в Брак с чужденец и в Караилан. Наистина голяма. В Низипли вече се вижда бъдещият Мустафа Булут. Не знам - режисура ли, историческа истина ли, какво му е повлияло, но коренно се различава от Кадир. Вярно, онова е комедия, но разликата е огромна за мен.

Гледала ли си змията?

# 68
  • Мнения: 23 171
     

Какви спомени му минаха през ума  ... чудя се как още тогава не поиска да се разделят ... ами трябваше да се алкохолизира ...


 

Как се живее с това чувство хем на вина, хем на самота, хем на безнадежност ...

# 69
  • Мнения: 1 026
Здравейте, момичета!  bouquet  bouquet

Докато изгледах всички клипове, от вчера пак ги гледах #Crazy

то кое време станало, след малко може да ме изгонят от компютъра. Grinning

Ангела Hug благодаря за кафето, но повече за хубавата компания.  bouquet

Марта Hug   bouquet прекрасен клип!  bouquet


Evet Hug съжалявам, че имате болен в семейството. Дано по- скоро
да минава болестта.  Heart Eyes

Момичета, хубава вечер на всички! Hug Hug Hug  bouquet  bouquet





# 70
  • Мнения: 4 966
В страницата на АртИстанбул (вече е ясно, че е официалната, представителна стр. на актьора) има малка разлика в подаването на ролите му по години. На др. места съм срещала др. означени дати/години.

2004 Yabancı Damat (TV Dizisi- Kanal D ) --- до 2007-а - нали?
2006 Kader (Sinema Filmi - Zeki Demirkubuz  ) - между сезоните на БЧ ?
2006 Romantika (Şakir Gürzumar )
2007 Karayılan (TV Dizisi -Yağmur Taylan - Durul Taylan)
2009 Bir Bulut Olsam (TV Dizisi - Ulaş İnanç )
2010 Fatma Gül’ün suçu Ne (TV Dizisi - Hilal Saral )

Направих ги хронологично, не по жанрове, както е на страницата.
Както и да ги редим, след Караилан прави Облака. И вече е завършен в изказа си актьор. За няма и 5 г. от самодеец става професионалист от световна класа.

Последна редакция: пт, 10 май 2013, 19:41 от marytza

# 71
  • Мнения: 3 217
Момичета,имам една молба-ако някоя от вас знае как се казва песента,която пееше Керим по пътя за Ава,моля да ми даде линк Praynig

# 72
  • Мнения: 4 966
Момичета,имам една молба-ако някоя от вас знае как се казва песента,която пееше Керим по пътя за Ава,моля да ми даде линк Praynig

Запазила съм само някакъв пишман превод...

Скрит текст:

Може би звука на песен
Може би в морски механа
Може би сте пушили цигарения дим

Една звезда в небето, просто се изплъзва
Докато вървите сами по мокър път
Това е различно нещо в ума ми, когато се обмисля

Подобно на днес, а не в миналото
Имам все още е
Ти беше винаги до мен
Gündüzümde нощ време
Изказване кражба
Ти си моята песен

Тя винаги изглежда никога не са били
Тъй като всеки пази в тайна
Тихо сгуши до мен, тъй като мрежите се

Елате да ме като Vliegschieten
Миризма на цветя, като намаляване на
Няма значение, непокътнат, като забрани

Подобно на днес, а не в миналото
Имам все още е
Ти беше винаги до мен
Gündüzümde нощ време
Изказване кражба
Ти си моята песен


Открих в историята на темата:

Последна редакция: пт, 10 май 2013, 19:48 от marytza

# 73
  • Мнения: 3 217
Маричка,благодаря,но на мен ми трябва самата песен.

# 74
  • Мнения: 23 171
    

Фатмагюл направи признанието-надежда и запали "светлинката" - която постепенно се превърна буен огън.

   


 

Общи условия

Активация на акаунт