Все още не сте се регистрирали? Направете го сега напълно безплатно!!!

запомни ме Забравена парола Активация на акаунт

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

1 Гост преглежда(т) тази тема.
360-374 от 507 отговора
Какво каза Любо за артистичността и авангардността?
Цитирай

"когато човек на изкуството направи простащина се смята за авангард или инсталация"  35
Цитирай

Тази възрастна дама, не дебелана, коя е?
Не слушам чалга, но чак пък чалгарите да са ни виновни за всичко...взе да ме дразни много.
Цитирай

Да е тая направо се оля.  Mr. Green Все чалгата и в устата и тъй отиде сумати време в разправии за глупости. Откъде ги намират такива гости...в предишния лайв пак една дебелана развали атмосферата сега пък друга.  newsm78
Цитирай

Доколкото схванах, тя е публикувала голите снимки на Марта Вачкова на плажа. И да ми говори как чалгата била виновна за всичко....злобна грозотия.  Mr. Green
Цитирай

Е как броите 7 съвпадения между Жени и Икебаната на теста???

1. Къртицата от известните личности ли е или от гражданската квота?: има съвпадение
2. Колко копия бяха забити пред къртицата по време на номинациите миналия четвъртък?: пред Жени 0, пред Икебаната поне едно от Азис, не помня дали някой друг не му заби, т.е. няма съвпадение.
3. Извън София ли е родена къртицата? - Жени е родена в София, Икебаната не, т.е. пак няма съвпадение
4. По-малко от 30кг ли пренесе къртицата по време на мисията Камъните падат? - Жени да, Икебаната не, т.е. няма съвпадение
5. Умее ли къртицата да свири на някакъв музикален инструмент (тук Меги се забави)? - тук не знаем отговора за нито един от двамата, но да предположим, че има съвпадение
6. Кой беше от дясната страна на къртицата по време на последната нощ на къртицата :
- мъж - и до двамата имаше мъж, значи има съвпадение
- жена
- никой (за този въпрос Меги попита при кое от пренарежданията и й отговориха - "в началото)
7. Има ли къртицата навършени 30 години? - да и за двамата, има съвпадение
8. Къртицата сред първите 2 групи ли беше по време на играта Самуиловите войни? - не, има съпадение
9. Миналата седмица къртицата сред тримата най-заподозряни от зрителите ли беше? - Жени да, Икебаната не, т.е. няма съвпадение.
10. Кой е къртицата? - ясно, че няма да има съвпадение

Т.е. има 5 отговора, които съвпадат и при двамата, това при положение, че отговорът за музикалния инструмент е един и същ.

Нека е Деян основният ви заподозрян, ама не изтъквайте теста като доказателство, защото просто няма как да е.
Цитирай

Боже, Кортенска, заври се моля ти се някъде и си пиши простотиите, който иска да ти ги чете..  Разсъжденията на тая жена наистина нямат връзка с реалността и недоумявам защо са я поканили..
Цитирай

Ей защо смятам Любо за най-добрият играч -> много точно прецени тая патка Велислава, а и не само нея. Определено го виждам почти до края в това риалити.
Цитирай

Браво на Радина, постъпи по правилен начин.  Peace
Сега предстои да видим двобоя между Тони и Марина.
Аз се надявам Тони да се изправи на елиминационен тест с Марияна и той да си тръгне, тъй като харесвам и Марина, и Марияна.  Laughing Но.. ще видим как ще се развият нещата.
За Марина съм убедена, че не е къртицата и смятам, че участниците много се подвеждат от жокерите.  Rolling Eyes
Цитирай

Направо се побърквам като чуя това за зъбите на Валя и Моро. Валя няколко пъти сподели на Жени, че парите не са проблем да си оправи зъбите. Просто се страхува много от зъболекари и не иска да я стържат. Това е. Стига сте обвинявали продуцентите в разни грехове, които не са техни. Разбира се, че ако искат да си оправят зъбите ще им платят зъболекаря.
Цитирай

Сега и двамата пак ще играят с Гибона?
Или Тони нарочно го каза Гибона, а ще играе с друг?

Обърках се. Двете с кого ще играят, защо намесих Тони, не знам.
Цитирай

Уфффф пак елиминация без абсолютно никакъв смисъл. Нито Марина е къртица нито Марияна направо смешна работа. Иначе ще се играе пак с Гибона то е ясно. И аз си мисля, че Марина ще успее, но все пак ще стискам палци на Марияна понеже ми е по малко антипатична.  Laughing
Цитирай

Относно гласуването - според мен хората са наясно, че трябва да се търси къртица, а не да се сласува по бигбрадърски. Но те самите (от продукцията) правят така че да има хора, които отвличат вниманието, иначе за какво е да се правят цели лайфове специално за да се коментират отношенията между тях? Явно къртичока искат да си го пазят до края. А и плюс това хората не гласуват срещу скандалджиите само защото са забравили, че се търси къртица а и защото точно тези, срещу които гласуват просто яко ги дразнят и не искат да ги гледат Smile Нормално е, стига са обвинявали хората, че забравяли че има къртица...
Цитирай

Радвам се за Марина. Не и издържаха нервите, но късмета беше с нея!
Цитирай

Според мен е много вероятно къртицата да е Гибона, Емануела игра с него и явно е имала доста верни отговори, след като не казаха колко точно са. Сега Марина игра отново с Гибона и не казаха колко точно са отговорите й, а само че са с 4 повече.

Естествено трябва да се прецени и каква част от въпросите са съотносими както за Гибона, така и други играчи.
Цитирай

360-374 от 507 отговора