Арабски мами ~ лятото ни зове захаросани и сиропирани в 136 тема

  • 103 140
  • 736
  •   1
Отговори
# 570
  • Мнения: 0
Благодаря Ви,мили момичета!
ВдYхнахте ми надежда Simple Smile
Ще поговоря с него и ще оставя решението в негови ръце...
В крайна сметка,детето не може и не бива да е пречка за брак,
особено ако е заченатo по правилата Simple Smile Шегувам се...

Стискайте палци нещата да се развият в благоприятна за мен посока!

Поздрави!

# 571
  • Мнения: 815
И според мен това не е пречка за един щастлив брак. Има много разведени и с повече от едно дете и са щастливо омъжени повторно. Най-важното е да си откровена с него и му сподели в най-скоро време за положението ти, ако е човек, който заслужава откровеноста ти ще те разбере и не вярвам това да е пречка да сте заедно и имате още много  Laughing деца.
Пожелавам ти всичко да се развие добре и за сте заедно дълго време.

# 572
  • Мнения: 13
Здравейте,момичета! Много се радвам, когато видя, че има нови постове в тази тема! Аз нямам много време покрай университета и бебо (на 08.04 направихме 5 месеца Two Hearts) Да Ви кажа колко мн ми се ходеше в Кувейт при голямата сестра на ММ, ама няма да ме огрее скоро, те ще идват края на Май и ще стоят тук може би до края на Рамадан...е поне тя е с две деца и ще има с кой да си разхождам детенцето, че тука във Варна, нямам нито една приятелка с малко дете и ми е мн скучно, като изляза навън (разхождам се, сякаш някой ме гони  Embarassed) Тук днес времето е облачно и е доста хладно, така, че очевидно ще си пазя къщата Simple Smile Слънчево настроение и много усмивки на всички!

# 573
  • Мнения: 25
Е, не се ядосвай, Кувейт може да го планирате за края на февруари догодина Peace хем ще се разнообразиш, хем ще си дадеш почивка от зимата.
Пък за приятелките, най-добрия начин да си намериш нови приятелки е точно покрай бебчето. Излизай, даже най-добре самичка. Сега бебето все още не щъка насам-натам, та можеш и да си поседнеш. Grinning Взимай си нещо по твой вкус - кафе, сладолед, сокче, за минаване на времето де, и лека-полека ще се запознаеш и с други майки с бебета.

# 574
  • Мнения: 2 285
Теди, ако не си досега, пиши в отчетната тема на ноемврийчета 2013. Със сигурност ще намериш и други майки от Варна, с които да си правите компания в разходките.

# 575
  • Мнения: 108
Има ли потребителки от Дубай?

# 576
  • В един зелен, неспирен поглед, там далеч...
  • Мнения: 941
Честит Великден на всички!
Много здраве, любов и мир в семействата ви, мили приятелки!

Ще се опитам да кача снимки, да се изфукам с яйца и козунак  smile3533

zakhra,   bouquet

Фийлче, как е при теб, има ли хубава новина  Hug Hug Hug

# 577
  • Мнения: 13
Здравейте, момичета! Честит празик на който празнува! Много любов и щастие в домовете Ви! Аз от както писах, че ми е скучно не ми остава време да ми стане скучно Simple Smile все нещо излиза и не скучая, а и изпитите ми наближават и ще трябва малко да почета ... Sad  а да се похваля, преди два дни ни изби първото зъбче ❤️ ...колко бъзо минава времето, вчера сякаш се роди, а докато се обърна и ще вземе да порастне ❤️

# 578
  • В един зелен, неспирен поглед, там далеч...
  • Мнения: 941
Теди, честито първо зъбче!
Да му са здрави и бели зъбките на твоето съкровище!

# 579
  • В един зелен, неспирен поглед, там далеч...
  • Мнения: 941
Фийлче, да ти е живо и здраво  момченцето! Поздравления, макар и със закъснение  Hug

# 580
  • София
  • Мнения: 433
Хаха, мерси много Alvera.

Аз все не намирам време да взяла и да пиша, но малкото Влади се роди на 10 Април и сега вече съм с 3ма мъже вкъщи. Ще кача и снимки във фликъра, само да заприлича на нещо бебокът  Laughing

Иначе имахме доста неприятни емоции този месец и сигурно затова нямам много настроение да взяла и да се похваля. Опитаха са де ни ограбят в началато на април. Срязали са оградата през нощта и са влези в двора, като междувременно са подхвърлили отрова и на 3 месечното ми куче, което нито беше зло, нито нищо. Е, да, ама аз нали бременна, по 100 пъти ставам през нощта, та и тази нощ не беше изклъчение. Явно са се изплашили, защото в къщата не бяха влезли. Нямаше и следи от опити, нито по вратите, нито по прозорците. Но кучето го намерихме мъртво на сутринта. Ехх, голяма мъка с тези животни. Не мога да го прежаля, защото през нощта, като ставах видях, че го няма на предната веранда и си помислих да го викна, да видя къде е, ама не ми се излизаше на студеното. Ако го бях направила, можеше и да видя, че нещо не е наред и да го спася. Та, така. Имаме си вече ново - същата порода, същия цвят, ама нали знаете - друго куче си е. А полицията нищо - имали ли сме щети над 3 работни заплати. Еми, имам естествено - кучето беше 5 работни заплати. Няма такива тъпи крадци - най-ценното нещо в цялата къща беше то. Да го бяха откраднали, по-леко щеше да ми бъде.

И така, оплаках ви се.

Пишете вие как сте. Аз наистина нямам никакво настроене.

# 581
  • Мнения: 13
Благодаря ти, Alvera!
feel_the_rush честито бебче, да ти е живо и здраво и мн да Ви радва. Мн ми стана жал за кучето, какви лоши хора има...добре,  че поне не са влезли във вас.

# 582
  • Мнения: 550
Фийл, честита рожба! Да расте много здрав, обичан, щастлив, румен и винаги засмян във вашето мъжко царство!  Hug

За кученцето и на мен ми стана мъчно. За съжаление лоши хора винаги се намират. Sad

teddycvetkova, чесито ви първо зъбче!  Hug

Захра, прочетох пак коментара ти в началото на страницата. Говорихте ли с твоя човек?

От вчера, след като видях видеото на Нова за случилото се в Розово, съм направо в шок. Всъщност всичко свързано със случващот се в Сирия ми действа депресивно, но това видео, неприемането на различните и гордостта да живееш в “чисто“ село (тоест без турци и цигани, само чисти 100-центови бъглари) ме оставиха безмълвна.

Като човек с тъмен тен и черна коса, живееш по собствено желание в страна, в която местното население е русо и с бяло-розова кожа, се опитвам да си представя как ще се чувствам, ако бях дошла тук, принудена от обстоятелствата, бягайки от разрушението и смъртта, и утре 100-ина освирепели съседи почнат да протестират пред дома ми да се махна, защото съм различна и развалям чистотата на общността им.

Как може да сме толкова безчувствени, тесногърди, ксенофобски настроени.

Чудя се дали има начин, по който поне малко да се отсрамим пред тези 17 човека.  Thinking 

# 583
  • Мнения: 1 655
Здравейте момичета!
има такива от вас който ме помнят!
Не съм писала цяла вечност! много драго ми стана да видя стари имена да се записват все още тук!
За протокола, аз живях в Кувейт, родих детето си в бг, от 4 години съм в Лондон!

# 584
  • В един зелен, неспирен поглед, там далеч...
  • Мнения: 941
um_sami   bouquet
Много се радвам , че пак си с нас! Дано повлечеш крак  Simple Smile
Как си, разкажи по-подробно  Hug

feel_the_rush, това е много гадно, добре, че не сте пострадали повече. Как е бебчо, почти на цял един месец си е вече човече. Баткото какво казва за братчето?

Айа  Hug Hug Hug Много хора в БГ реагираха остро на случилото се, имаше протести в Стара Загора, много изказвания "за" и "против", но за съжаление нищо няма да промени лошите спомени на тези хора, каквото и да правим.

Хайде, момичета, не е честно да пишете по други теми, а тук не!  Crossing Arms

Общи условия

Активация на акаунт