Peg-Perego - колички, столчета за кола, столчета за хранене, играчки...

  • 106 784
  • 900
  •   1
Отговори
# 345
  • Мнения: 142
Момичета, какво ще кажете за SI Completo? Спряла съм се на нея, устройва ме цената, а и изглежда много добре (особено цвят Denim  Heart Eyes). Казаха ми, че вече никой не я поръчвал и не се интересувал от нея. Зачудих се защо! Както и да е...нашият бебо е на 6 месеца. Моля да споделите мнение  Praynig

# 346
  • Мнения: 13
Тази количка вече не я произвеждат,можеш да я замениш с Плико Мини.
И аз имам 6-месечно бебе и в нея се чувства перфектно.От новороден е с нея,няма нещо,което да и липсва.
Освен това е лека,което за мен е от голямо значение.
Вече се продава преден борд,който да сложиш допълнително.
Сега видях,че при вносителите има промоиция:
http://www.vitodesimone.com/content/view/122/85/

Успех

# 347
  • Мнения: 147
Как да не се произвеждат  http://www.emag.bg/detska-kolichka-peg-perego-si-completo-denim- … 834/pd/DDHRQBBBM/
а тази каква е, не е ли същата  newsm78

# 348
  • Мнения: 13
Здравей отново,

толкова ми стана любопитно за количката,че се свързах с Емаг.
Обясниха ми,че количката е 1 бр и е внос от Румъния.
Единствено виж дали тук има резервни части за всеки случай.


Успех

# 349
# 350
  • Мнения: 142
Вчера я купихме, много ми харесва Heart Eyes и се произвежда все още, има я и в новия каталог на Peg Perego на официалния им сайт.  Wink Погледанах и Pliko Mini, също не е лоша, но в крайна сметка се решихме за SI Completo Denim Simple Smile

# 351
  • Пловдив
  • Мнения: 18 386
в крайна сметка се решихме за SI Completo Denim Simple Smile

Честито  Grinning

# 352
  • Мнения: 13
Честито!
Прекрасен избор!

# 353
  • Мнения: 147
има я и в новия каталог на Peg Perego на официалния им сайт.  но в крайна сметка се решихме за SI Completo Denim Simple Smile


Честито !!! а в кой официален сайт гледаш каталога, извинявай, но във Вито Де Симоне я няма тази

# 354
  • Мнения: 142
Благодаря ви!  Simple Smile

има я и в новия каталог на Peg Perego на официалния им сайт.  но в крайна сметка се решихме за SI Completo Denim Simple Smile


Честито !!! а в кой официален сайт гледаш каталога, извинявай, но във Вито Де Симоне я няма тази

Каталога го свалих от www.pegperego.com

# 355
# 356
  • Мнения: 17
Здравейте! След посещение в магазина Прима Папа,съвсем се обърках,а виждам че тук компетентността на тема Peg Perego е на ниво Simple Smile,така че очаквам вашата помощ! Simple Smile Ако всичко е наред,бебето ще се появи началото на април,но ще е с операция ,така че ще излизането ще се позабави.Първо се колебая между моделите Book Plus I Book Sportivo,после дали ми е нужен коша за новородено ? Трябва ми също лек вариант ,защото ще излизаме почти всеки ден с кола и хамалщината от първото ми дете не я искам (количката беше 13кг),аз около 46...сега съм повече,но и по-възрастна и изморена Simple Smile С една дума ми се ще ,ако трябва коша за пролетно бебе според вас,лятната част да е много лека,ако не-кой модел е удачен за новородени?

# 357
  • Пловдив
  • Мнения: 18 386
Пола,аз съм с Book Plus S със седалка Pop Up.За мен е лека количка.Килограмите ги виждаш на сайта.Не съм ползвала Спортиво и не мога да сравня,но те май нямат особени разлики.Аз лично избрах Pop up ,защото лятната седалка на спортивото отстрани има едни като странички и ограничават бебето.А моите са едрички и си знам,че ще им теснее
Аз съм абсолютно за коша за новородено.Дава изключително спокойствие при изкачването на стълби например.До асансьора имам 5 стъпала и като смених кошовете изсипах беба на стълбите.С кошът за новородено изобщо нямах такъв проблем.Няма да го има това изхлузване,ако бебето се връзва всеки път в летния кош.Другото е,че пази от вятър.То ще е топло,топло,но и ще си подухва и ще се притесняваш за крехкото новородено.

# 358
  • Мнения: 17
Стълби нямам,но на мен основното,че много тежък ми се вижда...Аз гледам новия модел Book Plus Sportivo ,просто цветовете са страхотни! Бях тръгнала Cybex да купувам,но дизайнът на италианците и цветовете май ме омаяха Simple Smile

# 359
  • Мнения: 229
Аз ползвам Book Plus 500 и моето мнение е, че коша за новородено си тежи (5,5кг) тъй като е проектиран да се ползва и за кола със съответните колани и ти сама трудно би се справила, но пък дава по-голямо удобство на бебето и комфорт при излизане с кола. Аз също също съм зависима от колата и с коша ми беше много удобно да излизам, защото бебето си спи вътре без да се налага всеки път да го вадя от столчето и да го прехвърлям в седалката и така да го събуждам. Доколкото си спомням Спортивото нямаше покривало за крачетата. А това кога ще излезете е много индивидуално, аз на 10 ден след операцията през лятото бях вече с бебето навън. Но понеже очакваш бебчето през април, може спокойно да си вземеш само опцията със седалката, защото времето през май вече ще е топло, но пък трябва да го връзваш с коланите точно поради тази  причина, която е писала предходното мамче, но ако не излизаш сама няма да имаш проблем каквото и да избереш. Малко дълго стана, но изборът зависи от много фактори, от които само ти може да прецениш и да решиш.

Общи условия

Активация на акаунт