Забравена парола?
или
Регистрирай се Активация на акаунт

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

Романтични сериали
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
720-734 от 744 отговора

при Карлсон,който живее на покрива

Госпожата, все забравям да те питам откак си се върнала. Докато беше у френско, тръгна тема и някой споделихме зодиите си, Роминка изказа предположение, че май и ти си Дева /казвам и ти, като мен демек  newsm03 / Та, въпросът ми е, вернУ ли?

Правилно е запомнила Роминка Love! Peace Дева съм, от най- типичните при това !  Wink Peace

Независимо, че страстите в ЗП се нагорещяваха до червено, темата беше много интересна. Имаше много различни мнения, много спорове, обиди понякога, но въпреки това, на моменти тази страст ми липсва.  Peace
А как се пишеше самооооо ooooh!
Цитирай

Как?
Цитирай

Благодаря ти, джанъм! Love Аз за съжаление не можах да видя Бон Джоуви, но Юри ми каза, че е бил върха!

Скрит текст :

Уникален !  Love
Цитирай

Сега, като ги гледам тези снимки, се чудя дали биха могли да са от фрагмана с яхтата ? Thinking
Цитирай

Това беше страхотна тема. Темата на темите в Романтичните сериали. За всички времена. Покрай темата започнах да гледам филма.
Цитирай

И рускините пишат, че е бил пиян. Те поне разбират от секс и алкохол.

На мен пък ми изглежда много, много уморен, направо скапан от преумора. Малък маратон ли изкара. Сезон на сериял, игрален филм, паралелно с това учене, принудително отслабване, последвал втори сезон на серияла, без никва почивка. Направо как издържа още не знам.  Peace
Да не вземат да дадат като ретроспекция, че наистина е прекарал времето за размисъл в някой бар.
Тогава не признавам предложението за женитба., Под влияние на алкохола, с блокиран мозък, Между другото тая бъбривост на К. може да се обясни и с употребата на алкохол.
Цитирай

Варна

Ужасно ка4ество на снимката и е уловен в преходен момент!

Ето и няколко снимки, преди въпросната!

Както се вижда, Киво си е много добре, иска им се на рускините, ама да д...т с....а Laughing Laughing Laughing
Цитирай

Как?

Това въпрос към мен ли е ?
Как се е писало, това ли имаш предвид, че сега го видях ?
Ако е така - пишеше се с часове и ...вдъхновено ! Имаше постове, които докато ги четеш и настръхваш направо- така въздействащи !
Дафне,  Love Hug Love
Цитирай

Как?

Това въпрос към мен ли е ?
Как се е писало, това ли имаш предвид, че сега го видях ?
Ако е така - пишеше се с часове и ...вдъхновено ! Имаше постове, които докато ги четеш и настръхваш направо- така въздействащи !
Дафне,  Love Hug Love
Hug И нищо искрено и лично. Само по темата.
Цитирай

Варна

Цитат
Да не вземат да дадат като ретроспекция, че наистина е прекарал времето за размисъл в някой бар.
Тогава не признавам предложението за женитба., Под влияние на алкохола, с блокиран мозък, Между другото тая бъбривост на К. може да се обясни и с употребата на алкохол.

И кога да прекара в бар, като той през деня беше с Джема, после заминаха двамата newsm78
Цитирай

Hug Госпожата, твоят пост за Бихтер, когато счупи огледалото. Няма да го забравя.
Цитирай

Е, мен тез снимки ми докарват задоволство  newsm53 До тук, добре, явно и ще продължава така. И тоз факт ме радваааа  smile3503
 Госпожата, не че придавам голямо значение на зодиите, но ми е интересно и забавно когато попадна на някой като мен, образно казано де  Peace И определено срещам някои зависимости, и си обяснявам някои неща понякога точно с тях.  Thinking
 Аз ше взема да ви навестя в темата за ЗП обаче Peace
Цитирай

Hug Госпожата, твоят пост за Бихтер, когато счупи огледалото. Няма да го забравя.

Верно ли ?  Hug Ще го потърся, забравила съм го ! Благодаря ти !  Love bouquet

Енигма,  Hug добре си дошла !  bouquet
Цитирай

На брега на Босфора-в сърцето на Истанбул

Е, мен тез снимки ми докарват задоволство  newsm53 До тук, добре, явно и ще продължава така. И тоз факт ме радваааа  smile3503
 Госпожата, не че придавам голямо значение на зодиите, но ми е интересно и забавно когато попадна на някой като мен, образно казано де  Peace И определено срещам някои зависимости, и си обяснявам някои неща понякога точно с тях.  Thinking

От посочената тема в последствие изчезнаха всички, които виждаха голямата любов между Б&Н!
А така ожесточено я защитаваха...
Цитирай

От посочената тема в последствие изчезнаха всички, които виждаха голямата любов между Б&Н!
А така ожесточено я защитаваха...

Е, аз не съм от тях  Peace Голема любов между посочените нивга не видях  smile3521 Ама спирам, че ше ме бият. Да кажа, шегувам сеее, шегувам сеее  35 За мен проблем няма  Peace
Цитирай
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
720-734 от 744 отговора