"Имението с лозите" /Asmalı Konak 2002-2003/ по Диема Фемили ~ Тема 1

  • 68 628
  • 736
  •   1
Отговори
# 75
# 76
  • Мнения: 333
ЗДРАВЕЙТЕ СЛАДУРКИ!!!
Хриси, Hug Heart EyesСветле, Hug Heart EyesДиме, Hug Heart EyesКкате, Hug Heart EyesПепи, Hug Heart EyesЕни, Hug Heart EyesПРЕКРАСНИ СТЕ,ЛИНКИ!!  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet
     Какво му трябва на човек?....едно кафе, една мечта, една любов.
  Прекрасен петъчен ден ВИ пожелавам,СЛАДУРКИ!!!
фИЛМА ЗАПОЧНА.На гледащите приятно гледане!  

# 77
  • Мнения: 2 131
Здравейте момичета  Hug Hug Hug
Светле Hug мерси за кафенцето и красотите   bouquet
Пепи Hug
Една новина за Йозджан Денис ми попадна преди малко smile3521.До колкото разбирам ще снима филм  smile3521
http://www2.dizifilm.com/haberdetay.asp?newsid=217020



Еничка
Hug  Heart Eyes правилно си разбрала миличка  newsm53
Йозджан скоро ще започва да снима нов филм ОГЪН И ВОДА/ "Ates ve Su"
Скоро ще бъде публикуван и трейлър-плакат към филма.
Надявам се някоя от дружките да преведе цялата статия  Praynig Praynig Praynig
помъчих се със умния ми аркадаш google ноо явно че беше в обедна почивка ,защото за пореден път от превода съм  #Crazy #Crazy #Crazy

# 78
# 79
  • Mystic Falls/Eindhoven/SoFiA
  • Мнения: 10
Дами искам да попитам в dalimotion ще се качват ли серийте защото аз мога само там да го гледам  Peace

# 80
  • Мнения: 2 131
Дами искам да попитам в dalimotion ще се качват ли серийте защото аз мога само там да го гледам  Peace

Поли  Hug Не се тревожи миличка  Peace до сега всички нови сериали давани по ДФ се качват в dalimotion ако ли пък не ще се пробвам аз да ги качвам  newsm53 до момента в dalimotion има преведени 3еп. от КЕИИ Peace
Asmalı Konak Serial BG SUB Peace

# 81
  • Мнения: 8 409
Охооо Светле мерси за инфото   bouquet.
Не знаех че Йозджан имал български ФБ  smile3521



http://youtu.be/aApItNnPkj0

# 82
  • Мнения: 2 131
Охооо Светле мерси за инфото   bouquet.
Не знаех че Йозджан имал български ФБ  smile3521

http://youtu.be/aApItNnPkj0

http://youtu.be/aApItNnPkj0

Eничка Hug искренно се надявам неговите фенове да се включат тук при нас и да ни помогнат да се запознаем с Йозджан бей,че той се оказа чок талантлив  bowuu bowuu

Последна редакция: пт, 17 май 2013, 19:02 от Свет_ВАРНА

# 83
# 84
# 85
# 86
  • Мнения: 8 409
Тая госпожа сигурно ще е мама свекърва  smile3521

# 87
  • Мнения: 8 409
И още няколко други героя но не знам кой кой е  smile3521.Днес съвсем за мъничко надникнах да вида на първи епизод началото .Много мащабно почва ,но го спрях,за да мога утре напълно да се насладя  smile3521





# 88
  • Мнения: 2 131
Ениии ах ти хитрушо не можа да издържиш аааа  Joy Joy Joy Joy Joy
тепърва ще се запознаем с героите ,но тъй като гледам фотките  в и зад кадър  newsm78 newsm78 бая познати физиономийки има  bowuu bowuu

# 89
  • Мнения: 1
Аз също съм гледала сериала и много го харесвам. Разбира се, че пак ще го зяпам, но мъничко се притеснявам от озвучаването, защото знам, че ефектът със субтитри е по-голям. Това е един от най-рейтинговите турски сериали.
Наскоро в едно интервю Нургюл Йешилчай каза, че наистина интересът към него е бил огромен, но следва да се отчита, че по това време интернет не е бил така навлязъл в живота на хората и това е една от причините за високата гледаемост. След сериала и игралния филм /продължение на сериала и негов край/ двамата главни актьори не само, че не са имали общи проекти /което по принцип е рядко срещано/, но и доста се изпокараха, включително по медиите. Мисля, че беше по време на излъчването на първия сезон на "Любов и наказание", когато пак имаше техни изявления по медиите и те съвсем не бяха любезни един към друг.  
Иначе сериалът е интересен, държи в напрежение, всички актьори играят прекрасно, сценарият, режисурата и операторът са добри. Качеството на снимане е твърде различно /все пак е правен преди 10 години/, тъй че на много може да им се види овехтял. Аз лично го препоръчвам и знам, че на повечето момичета, които пишат в тази тема, ще им хареса и то не само заради Нургюл Йешилчай. Определено се опитвам да не разказвам нищо, за да има тръпка за тези, които не са го гледали.
О, забравих да добавя - музиката е вълшебна!

Общи условия

Активация на акаунт