Огледален свят/Нарекох те Фериха/ по БТВ ~ тема 93~

  • 25 091
  • 740
  •   1
Отговори
  • Мнения: 0













Вече и по БТВ


В ролите:





Продукция: Medyapim

Режисьор: Merve Girgin

Сценарист: Tilsim

Жанр: Драма




АНОНС :

Филмът  показва действителността в Турция,  борбата за по добър живот, живота на семейство, което живее в сянката на богатите в кв. Етилер, където бащата е портиер. Дъщеря му Фериха, която остава приклещена м/у двата свята, заради амбициозната си майка Зехра, която разбира, че хубостта на дъщеря и е единственият и шанс. Мечтите на майката не принадлежат на нито един от двата свята, нейните мечти, надежди  и желания променят цвета си с растежа на Фериха и филма показва живота, който водят в рамка от розови лъжи.
Фериха се намира хем вътре, хем накрая на един свят, където желанията и възможностите са безкрайни. Ако протегне едната си ръка ще докосне своите желания, ако протегне другата си ръка през прозореца си ще види едната половина на света, в който живее, действителността в приземния етаж. Класира се да учи в престижен университет, където мечтите и действителността се смесват и хубавата дъщеря на портиера ще излезе от своя свят, за да стане принцеса в един свой измислен розов свят. И какво от това, че този измислен свят ще погълне семейството и приятелите и. Майка и дъщеря ще започнат борба с действителността , от която няма връщане назад.



БТВ на живо

БТВ на живо

БТВ на живо

VOYO.BG

Гледане на сериите на турски

Гледане на сериите на турски

Музиката от сериала












Старите Теми:

Тема 1  Тема 2  Тема 3  Тема 4  Тема 5  Тема 6  Тема 7  Тема 8  Тема 9  Тема 10
Тема 11  Тема 12   Тема 13   Тема 14  Тема 15  Тема 16  Тема 17  Тема 18  Тема 19  Тема 20
Тема 21  Тема 22  Тема 23  Тема 24  Тема 25   Тема 26  Тема 27   Тема 28  Тема 29   Тема 30 
Тема 31  Тема 32  Тема 33   Тема 34   Тема 35   Тема 36   Тема 37  Тема 38   Тема 39   Тема 40 Тема 41 Тема 42 Тема 43 Тема 44 Тема 45 Тема 46 Тема 47  Тема 48  Тема 49 Тема 50 Тема 51 Тема 52 Тема 53 Тема 54 Тема 55 Тема 56 Тема 57 Тема 58 Тема 59 Тема 60 Тема 61 Тема 62 Тема 63 Тема 64 Тема 65 Тема 66 Тема 67 Тема 68 Тема 69 Тема 70 Тема 71 Тема 72 Тема 73 Тема 74  Тема 75 Тема 76 Тема 77 Тема 78 Тема 79 Тема 80 Тема 81 Тема 82 Тема 83  Тема 84 Тема 85 Тема 86 Тема 87 Тема 88 Тема 89 Тема 90 Тема 91 Тема 92







Значение на имената:

Feriha = радост, веселие, щастие, свежа, спокойна, любвеобилна
Emir = принц, държавен глава в някои ислямски страни
Cansu = жива вода
Zehra = жена със светло и бляскаво лице
Riza = съгласяване, доброта
Mehmet  = пророк
Hande = усмивка
Koray = пепелива луна
Seher = моментът преди да настъпи утрото
Gulsum = жена с кръгло, топчесто лице
Aysun = спокоен и уравновесен човек
Sanem = красавица
Haldun = вечен, безкраен
Unal = гласовит, надарен, известен
Hasan =добър, покровителствен
Azra = девица




“В живота на всеки се появява такъв човек,
след който се променяш завинаги.
И изобщо не е важно дали времето, прекарано с него,
е било безгранично щастие или безумна болка.
Ти просто разбираш, че никога повече няма
да си отново такъв, какъвто си бил, преди да се срещнете!"



Снимки от сериала:



Добавяне на картинка към профила, в подписа
 или в мнение, намаляване на картинка









Приятни минути в темата

# 1
  • Мнения: 0
Тук се качват сериите Peace

http://data-bg.org/browse.php

# 2
  • Мнения: 0
Тези серии в момента се обработват Peace

Който почва да превежда серия или да реди субове нека ако може да съобщи на Дзерчето или на мен Peaceда няма отишъл труд на вятъра на някое момиче.


36 серия превод perhidrolenta   Hugредене суб Дзверчето Hug

37 серия превод perhidrolenta  Hugредене суб Ивва Hug

38 еп превод perhidrolenta  Hug редене суб ReBulgary  Hug

39 серия превод Ирка  Hug редене суб ReBulgary  Hug

44 серия Ирка Hug редене суб Дзверчето  Hug

45 серия Надя  и JANILINA Hugредене суб Манка Hug

46 серия превод osakini  Hug редене суб  Pebals_fen Hug

47 серия превод osakini  Hug редене суб Ива Hug

48 серия превод Надя Hug taniasmile  Hug

49 серия превод Надя Hug редене суб Дзверчето Hug

50 еп превод pltgab Hug редене суб Дзверчето Hug

51 серия превод Пейкова Hug

52 еп превод pltgab Hug редене суб Дзверчето Hug

59 серия превод и редене суб  peti_m Hug

61 серия превод Весела Hugредене суб Ива Hug

# 3
  • Мнения: 21 201
Прекрасна поредна тема, Рени,  bouquet момичета, браво на Вас.
Нови снимки на Джейда.


# 4
  • София
  • Мнения: 379
Аз да се запиша, че без мене неможе Mr. Green

и без него неможе  Naughty Mr. Green Crazy Crazy Crazy Crazy Crazy Crazy

# 5
  • в подножието на планината
  • Мнения: 8 098
Нямам никакво време да чета и да пиша, но поне да се запиша в новата тема... Rolling Eyes

Момичета, благодаря за красивата тема!  bouquet  bouquet  bouquet

И няколко снимки от днешния епизод по бТВ...



Колко пъти гледам вече този епизод и не мога да се начудя на глупостта на Мехмед...бива ли да е толкова наивен и прост, та да не види очевадното...Феяз и бил роднина...Малеее... ooooh!
И Санем хем я сърби, хем я боли дето се вика...ядосва се на Фериха, че лъже пък и тя се включи в лъжите и...нали е гузна... Wink Отвратително постъпиха с Емир, кофти ситуация...Фериха изтърва още един шанс да му каже истината...Ех, това момиче колкото и да я харесвам понякога ми лази по нервите... ooooh!

# 6
# 7
  • Sofia
  • Мнения: 1 933
Звезде,права си,много отвратително постъпиха с Емир.

Лава,страхотна Хазал

п.п.ма заспа ли този народ в старата тема newsm78-отивам да проверя

# 8
  • Мнения: 1 117
Ренка,   bouquet благодаря ти за темата.
Момичета,  Hug прекрасни колажи. Благодаря за хубавото и цветно оформление. Heart Eyes

Звезде,  Hug мен като че ли в този епизод Фериха не ме подразни толкова, може би, защото бях заета да се дразня на други индивиди като Мехметчо, Санем и т.н. #Cussing out
Глупав е Мехмет, много е глупав и наивен.  ooooh! Нямам думи...
А Санем и тя миличката не знае какво да прави и на кой цвят да кацне.  Mr. Green Разбира се, че ще се изуми от поведението на Фериха, та Санем е примерна дама и не понася лъжите, нее.  ooooh! Тръгнала да й търси сметка, ами да види първо себе си на какво прилича.  Rolling Eyes
А за Емир и на мен ми става гадно, че Фериха го лъже по този начин.. той толкова сляпо й вярва.  Rolling Eyes Имаше толкова удобни случаи да му признае всичко, просто трябваше да се реши и веднъж завинаги да признае истината.

# 9
  • в подножието на планината
  • Мнения: 8 098

 Клоди, Hug

Скрит текст:
Бачкам, та главата не мога да си вдигна...работим по някакъв проект и е лудница... ooooh! Покрай абитуриентката също се мотаме...и вкъщи работа бол...да умреш е малко... Joy
Ави, Hug

Рая,  Hug Фериха ме подразни, защото пак премълча и остави всеки да тълкува нещата както му е удобно, а пък като се намръщи сякаш Емир и е виновен за нещо и той горкия само седи и се чуди какво става и как да и угоди... ooooh!

# 10
  • Sofia
  • Мнения: 1 933

 Клоди, Hug

Скрит текст:
Бачкам, та главата не мога да си вдигна...работим по някакъв проект и е лудница... ooooh! Покрай абитуриентката също се мотаме...и вкъщи работа бол...да умреш е малко... Joy
Ави, Hug

Рая,  Hug Фериха ме подразни, защото пак премълча и остави всеки да тълкува нещата както му е удобно, а пък като се намръщи сякаш Емир и е виновен за нещо и той горкия само седи и се чуди какво става и как да и угоди... ooooh!
+1
Ей затова се ядосвам и аз.Гледа го как се самообвинява и се чуди къде е сбъркал и не стига,че не му казва истината,ами не вземе поне да го успокои,че не е виновен той.

# 11
  • У Диспансера ...♥♥♥
  • Мнения: 36 503
За нашата Ренка барабенка  bouquet

Ренкааааааа Hug

# 12
  • Мнения: 6 105
Благодаря за новата тема   bouquet  Hug

Скрит текст:


# 13
  • Мнения: 1 117
Рая,  Hug Фериха ме подразни, защото пак премълча и остави всеки да тълкува нещата както му удобно, а пък като се намръщи сякаш Емир и е виновен за нещо и той горкия само седи и се чуди какво става и как да и угоди... ooooh!
Oпределено е така.  newsm10
Изобщо не ми харесва държанието й и не я подкрепям, но се опитвам да погледна и от нейната гледна точка. Тя се страхува да не го загуби, не смее да направи крачката към признанието и така след всеки ден става все по-трудно и по-трудно. След всеки ден тя се оплита все повече и повече в лъжите си. И на този етап те двамата не могат да бъдат на 100% щастливи. Не, че някога бяха, защото винаги имаше пречки между тях, все някой им пречеше да бъдат щастливи, но това е друга тема.

# 14
  • У Диспансера ...♥♥♥
  • Мнения: 36 503
Ами Рая,като я е страх,и като е гузна и виновна,може малко по-човешки да се държи,а не да ми чупи стойки,и милия да се терзае,че пак нещо не е направил както трябва #Cussing out

Общи условия

Активация на акаунт