«абравена парола?
или
–егистрирай се јктиваци€ на акаунт

≈л. поща с ко€то се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

ƒа ѕопълнете формата за регистраци€ Ќе ѕродължете с Facebook регистраци€та

–омантични сериали
0 ѕотребители и 1 √ост преглежда(т) тази тема.
255-269 от 744 отговора

ћнени€: 441
ћомичета,днес даваха ли филма? ъде мога да гледам днешната сери€?Ќезнам даже кой епизод е поред...

аз също не съм гледала днес сери€та по Ќова т-€ от 12 часа и не знам до къде са стигнали  bowuu
в петък вид€х че започнаха 7 оригинален турски  Peace ако н€маш възможност утре да гледаш  повторението в 10.30 по ƒ‘  Peace оставам на теб да си избереш как да гледаш  bowuu

запов€дай колекци€та на Ћюбов и наказание с бг.аудио  Peace сериите са направени като оригиналните турски серии  Peace
http://www.vbox7.com/collection:1763547?&page=8

колекци€та на Ћюбов и наказание = оригинални турски серии с бг.субтитри  Peace
http://www.vbox7.com/collection:1763549?&page=25
÷итирай

ћнени€: 874
ѕривет ЋиЌки сладурки  Hug Hug Hug
’риси Hug,—ветле Hug мерси за красотите  bouquet bouquet
—ветле ама верно много горещо вънка  smile3521.»мах работа по разни учреждени€ и направо ми завр€ мозъка  smile3521 тъй че с удоволствие ще се подкреп€ с вкуснотийките дето си ни ги сервирала  smile3521
ј от мене по едно следобедно кафенце с нещо сладко  smile3521

—крит текст :

ilianka/ILIANAD / Hugне мога да ти кажа до ко€ сери€ са стигнали Ќова ,че съм на работа и не мога да гледам ,но миналата седмица тук се коментираше срещата в холдинга между —аваш и ясемин значи предполагам че е може би 6 или 7 оригинален епизод  smile3521

÷итирай

—крит текст :
÷итирай

÷итирай

≈ничка  Hug Love мерси за кафенцето  kiss kiss kiss

—крит текст :

÷итирай

—офи€

ћнени€: 313
Eny87 ,благодар€ ти,мила!Ќамерих сериите!
÷итирай

÷итирай

÷итирай

« ѕоследна редакци€: пн, 20 май 2013, 17:04 от Eny87 »
÷итирай

÷итирай

Starling City/ Queen House/ Los Angeles/Washington D.C.

ћнени€: 2 121
ƒнескашни€  епизод ми хареса но не ми хареса това че майката на —аваш иска да омъжи дъщер€ си отново не € разбирам тази жена наистина опитвам се но не става това е много глупаво да си мисли че каквото казва това ще става мисл€ че след баща си и  брат си глава на семейството е —аваш а не майка му.ј сестра му наистина не € разбирам какъв и е проблема с „ичек.
÷итирай

ћнени€: 57
«дравейте, момичета!
 расиво и при€тно е тук в темата за любовта, а и нови дружки си имаме.
ƒобре дошли на всички!  galq_222  Hug  ilianka/ILIANAD /   Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug
Ќа всички ветерани аркадаши  Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug от мен.
’риси, —ветле глезите ни както винаги сутрин с кафенце, а ћурат как сладко отпива от чашката с кафето.

÷итирай

там,където сърцето ме е отвело.... :)

ћнени€: 101
«дравейте,сладурки!
Ќека и аз ви сложа една красива жена! Peace

Ћека вечер от мен!
÷итирай

¬арна

ћнени€: 363

÷итирай

–уми Hug Love мерси че си ми довела бармана с кеф ще си го пийна коктейлчето което е проготвил smile3521 smile3521 smile3521
то тези нежни ръчички и отрова да ни забъркат пак ще си € пийнем с кеф 35 35 35 35 35 35
“они  Hug Love  Hug Love
galq_222 Hug ами проблема на Ќазан е такъв ,че брата на „ичек е убиеца на съпруга ѝ  Peace а те много са се обичали , та затова Ќаазан като € види  итчица и  се качва на ракетата  af afwitch но това н€ма да продължи още дълго време bowuu в един момент Ќаазан ще се осъфер€са че за да може да си хойка насам натам и по срещи с Ѕора   newsm53 от гол€ма полза ще и е спри€тел€ването с ÷ветка  ooooh! ooooh! ooooh!

÷итирай
0 ѕотребители и 1 √ост преглежда(т) тази тема.
255-269 от 744 отговора