Все още не сте се регистрирали? Направете го сега напълно безплатно!!!

запомни ме Забравена парола Активация на акаунт

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-3 от 3 отговора
Здравейте! Знам, че темата се повтаря, но съм много уплашена и разтревожена. На дъщеричката ми, която е на 1г. и 2м. на 09.05. й поставиха ваксината "Приорикс". Педиатърът я прегледа основно и в момента на поставянето беше здравичка. Предупреди ме , че е възможно да вдигне температура. Още на втория ден стана неспокойна, на петия ден и потече нослето и също така и от очичките  потече бистър секрет, и тъй като педите е иш хомеопат предписа ни Алиум цепа+ ферум фосфорикум и още на следващия ден сополите спряха. Но започна да вдига температура и вече е така 4 дни, преди малко температурата беше 39 градуса. В паника съм. Днес и кръвни изследвания пуснахме-всичко е  ок. Моля ви ако и при други дечица и имало подобни реакции да споделите, какви и колко продължиха. Направо се ужасявам като гледам момиченцето си така отпаднало. Благодаря предварително.
Цитирай

Този лекар явно не е никакъв хомеопат.Истинските хомеопати/класически/ са против ваксините.Не знам какво да те посъветвам,но личният лекар трябва да документира и докладва за реакцията на детето.С високата температура организма реагира на съставките на ваксината /които са си отрова за нас/.Щом вече има такава реакция,то при следваща "имунизация' ще бъде много по-тежко.Аз отдавна не позволявам имунизации на дъщеря ми.
Цитирай

В града ни е уж най-опитния хомеопат, не знам вече. Тя така регира и на Пентаксима. Аз себе си упреквам,че я заведох на тази ваксина. Твърдо съм решена вече да не я ваксинирам. Не мога да подлагам детето повече на тези отрови. Моля се да се оправи. Нощес вдигна 39,5 и трудничко овладях температурата. Сега е по-добре, но ще видим довечера. И всички доктори, на които я водих твърдо ме убеждават ,че тази ваксина не може да има такива реакции. Била много добра...и т.н Един само не ме наби, че така остро отричам ваксинирането. Знам, че е срещу опастни заразни болести, но не е оправдано децата да се тровят. Ох, вече съвсем се обърках.
Цитирай

Не позволявай на самозабравили се лекари да решават съдбата на детето ти.Защо не го накара да подпише,че поема отговорност за евентуални последствия от ваксината?Нямаше да подпише.А опастните заразни болести отдавна се лекуват.И нито всичките са толкова опасни,а са си нормални д. болести,от които  боледуват  почти всички деца.Предпочитам АБ/иначе всячески ги избягвам/,отколкото  да се вкарват в организма на детето чужди ДНК и прочие.
Цитирай

1-3 от 3 отговора