«абравена парола?
или
–егистрирай се јктиваци€ на акаунт

≈л. поща с ко€то се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

ƒа ѕопълнете формата за регистраци€ Ќе ѕродължете с Facebook регистраци€та

люкарник
0 ѕотребители и 1 √ост преглежда(т) тази тема.
150-164 от 2 301 отговора

ћнени€: 1 001
...¬ъв въпросната козметика се съдържат н€колко канцерогенни вещества, други забранени, още н€кои други психотропни, малко необ€вени алергени и съвсем малко такива вещества, които могат да предизвикат слепота при попадане в очите. “ези вещества, които убиват клетките, вместо да ги регенерират, изобщо не см€там да ги споменавам.

“е точно затова и се опитват да навлизат в други държави, където не са и чували за т€х.
јко са толкоз чудодейни терапиите им, защо н€ма поне един лекар, който да потвърди това?
ƒотук аз от никъде не съм чула добра дума за въпросните кремове, освен от консултантите им с промити до костите мозъци Mr. Green
÷итирай

—офи€

ћнени€: 2 054
јко са толкоз чудодейни терапиите им, защо н€ма поне един лекар, който да потвърди това?
ƒотук аз от никъде не съм чула добра дума за въпросните кремове, освен от консултантите им с промити до костите мозъци Mr. Green
≈еее, недей толкова песимистично де Smile ≈й сега ще се включи една доволна клиентка, регистрирана преди малко  Mr. Green ѕък ако имаме малко късмет, може и лекар да се по€ви  Laughing
÷итирай

¬арна

ћнени€: 1 044
ќпаааа, става по-страшно

Play Thumb

ъм кра€ на видеото "козметичка":
-  аква е тази справка?  онтактен дерматит? √ол€ма работа.

—лед процедура клиентка си прави тест. ѕознайте, какво излиза - наличие на амфетамини.
„удна козметика. ѕросто прекрасна.
÷итирай

—офи€

ћнени€: 3 813
..........освен от консултантите им с промити до костите мозъци Mr. Green
≈еееер недей така де, те те са от ≈нтелигенци€та, от  онсерватори€та... Mr. Green
«апочнах да се чуд€ кога ли “атти ще намине през тук  newsm78
 Popcornsmile 
÷итирай

¬арна

Ќека не минава. “емата е важна. » мисл€, че доста жени ще спест€т на семейни€ бюджет едни 2000лв благодарение на не€.
÷итирай

—офи€

ћнени€: 3 813
Ќека не минава. “емата е важна. » мисл€, че доста жени ще спест€т на семейни€ бюджет едни 2000лв благодарение на не€.
—същност си права, че темата е полезна, въпреки ме аз чакам развитието й с пакет пуканки  Laughing
÷итирай

ћнени€: 1 694
–азни пенсионери дават по 10 бона на мошеници, средностатистически съфорумки трошат по 2 бона за пишман козметика....

ак и с какво си изкарвате парите, хора?  Crazy
÷итирай

ћнени€: 163
ѕенсионерите имат спест€вани€, а клиентите на такива компании, обикновено приб€гват до кредити.
ќх, как искам и на мен да се обад€т...
÷итирай

ћнени€: 3 418
ѕенсионерите имат спест€вани€, а клиентите на такива компании, обикновено приб€гват до кредити.
—тига бе , ти сериозно ли ?????????? ooooh! Shocked #Crazy
÷итирай

—офи€

ћнени€: 2 054
јми да, при това кредит, уреден от самата компани€. ¬ един от линковете, публикуван от Ѕогин€, става €сно, че заедно с разсроченото плащане клиентът автоматично става получател на банков кредит.
÷итирай

ћнени€: 516
≈х, драги ми съфорумки, какво са за вас 2000 лв при възможността да изглеждате прекрасни и красиви!  Mr. Green
—амо завиждат»»»» начииии!  35
÷итирай

ћнени€: 4 950
јз пък искам да се обад€т на Ѕогин€та, за да отмъсти за всички!!!
Ѕогиньо, ако те покан€т на демонстраци€, не забрав€й да им спретнеш една скрита камера с телефона.

÷итирай

¬арна

«адължително!
јма вече ме е страх.  ой знае какви боклуци имат в тубите. јми ако ме обезобраз€т?!?  аква Ѕогин€ ще съм тогава?!
÷итирай

ћнени€: 4 950
Aз се изумих не толкова от глупотевината с "умните кристали" като название, а по-скоро се заслушах в монолога на ¬тренчени€ поглед, и мозъкът ми запиука тревожно при следното твърдение - тези кристали навлизат в кожата и карат умрелите или вече забавилите развитието си клетки да започнат пак да се дел€т бързо и да се обнов€ват Shocked Shocked. ѕлахо запитах как така, от гимнази€та знаем, че клетките имат сво€ жизнен цикъл, и н€ма сила, пък било то и "умна", ко€то да ги "събуди" и те пак да заработ€т...

≈хааа, ама това е много €ко. ƒнес съм на 30, а утре вече ще съм на 20 Smile  ўе кажа на мъжа ми да ми ги купи, ако случайно се гътна, само да ме намаже и аз ще се съжив€.  35
»нтересно как обаче умните кристали не са подействали на лелката с тройната гуша.  35  Thinking
÷итирай

—офи€ - –им и обратно

ћнени€: 4 104

»нтересно как обаче умните кристали не са подействали на лелката с тройната гуша.  35  Thinking
ƒа, точно и аз това се питах мълчаливо през ц€лото време, докато слушах колко съм зле, пък т€ била на моите години (???) и н€мала "такива бръчки" Shocked ooooh!... «апочвам да в€рвам, че в ти€ кремове има н€кои специални медикаменти.
ј, и това за семейни€ бюджет, много селско беше: "ама какво има да обсъждаш с мъжа си, той ли ти дава парите, ти сама не можеш ли да си платиш?!" Shocked Mad
÷итирай
0 ѕотребители и 1 √ост преглежда(т) тази тема.
150-164 от 2 301 отговора