Забравена парола?
или
Регистрирай се Активация на акаунт

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

Клюкарник
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
150-164 от 1 866 отговора

...Във въпросната козметика се съдържат няколко канцерогенни вещества, други забранени, още някои други психотропни, малко необявени алергени и съвсем малко такива вещества, които могат да предизвикат слепота при попадане в очите. Тези вещества, които убиват клетките, вместо да ги регенерират, изобщо не смятам да ги споменавам.

Те точно затова и се опитват да навлизат в други държави, където не са и чували за тях.
Ако са толкоз чудодейни терапиите им, защо няма поне един лекар, който да потвърди това?
Дотук аз от никъде не съм чула добра дума за въпросните кремове, освен от консултантите им с промити до костите мозъци Mr. Green
Цитирай

София

Ако са толкоз чудодейни терапиите им, защо няма поне един лекар, който да потвърди това?
Дотук аз от никъде не съм чула добра дума за въпросните кремове, освен от консултантите им с промити до костите мозъци Mr. Green
Ееее, недей толкова песимистично де Smile Ей сега ще се включи една доволна клиентка, регистрирана преди малко  Mr. Green Пък ако имаме малко късмет, може и лекар да се появи  Laughing
Цитирай

Варна

Опаааа, става по-страшно

Play Thumb

Към края на видеото "козметичка":
- Каква е тази справка? Контактен дерматит? Голяма работа.

След процедура клиентка си прави тест. Познайте, какво излиза - наличие на амфетамини.
Чудна козметика. Просто прекрасна.
Цитирай

София

..........освен от консултантите им с промити до костите мозъци Mr. Green
Ееееер недей така де, те те са от Ентелигенцията, от Консерваторията... Mr. Green
Започнах да се чудя кога ли Татти ще намине през тук  newsm78
 Popcornsmile 
Цитирай

Варна

Нека не минава. Темата е важна. И мисля, че доста жени ще спестят на семейния бюджет едни 2000лв благодарение на нея.
Цитирай

София

Нека не минава. Темата е важна. И мисля, че доста жени ще спестят на семейния бюджет едни 2000лв благодарение на нея.
Ссъщност си права, че темата е полезна, въпреки ме аз чакам развитието й с пакет пуканки  Laughing
Цитирай

Разни пенсионери дават по 10 бона на мошеници, средностатистически съфорумки трошат по 2 бона за пишман козметика....

Как и с какво си изкарвате парите, хора?  Crazy
Цитирай

Пенсионерите имат спестявания, а клиентите на такива компании, обикновено прибягват до кредити.
Ох, как искам и на мен да се обадят...
Цитирай

Пенсионерите имат спестявания, а клиентите на такива компании, обикновено прибягват до кредити.
Стига бе , ти сериозно ли ?????????? ooooh! Shocked #Crazy
Цитирай

София

Ами да, при това кредит, уреден от самата компания. В един от линковете, публикуван от Богиня, става ясно, че заедно с разсроченото плащане клиентът автоматично става получател на банков кредит.
Цитирай

Ех, драги ми съфорумки, какво са за вас 2000 лв при възможността да изглеждате прекрасни и красиви!  Mr. Green
Само завиждатИИИИ начииии!  35
Цитирай

Аз пък искам да се обадят на Богинята, за да отмъсти за всички!!!
Богиньо, ако те поканят на демонстрация, не забравяй да им спретнеш една скрита камера с телефона.

Цитирай

Варна

Задължително!
Ама вече ме е страх. Кой знае какви боклуци имат в тубите. Ами ако ме обезобразят?!? Каква Богиня ще съм тогава?!
Цитирай

Aз се изумих не толкова от глупотевината с "умните кристали" като название, а по-скоро се заслушах в монолога на Втренчения поглед, и мозъкът ми запиука тревожно при следното твърдение - тези кристали навлизат в кожата и карат умрелите или вече забавилите развитието си клетки да започнат пак да се делят бързо и да се обновяват Shocked Shocked. Плахо запитах как така, от гимназията знаем, че клетките имат своя жизнен цикъл, и няма сила, пък било то и "умна", която да ги "събуди" и те пак да заработят...

Ехааа, ама това е много яко. Днес съм на 30, а утре вече ще съм на 20 Smile  Ще кажа на мъжа ми да ми ги купи, ако случайно се гътна, само да ме намаже и аз ще се съживя.  35
Интересно как обаче умните кристали не са подействали на лелката с тройната гуша.  35  Thinking
Цитирай

София - Рим и обратно

Интересно как обаче умните кристали не са подействали на лелката с тройната гуша.  35  Thinking
Да, точно и аз това се питах мълчаливо през цялото време, докато слушах колко съм зле, пък тя била на моите години (???) и нямала "такива бръчки" Shocked ooooh!... Започвам да вярвам, че в тия кремове има някои специални медикаменти.
А, и това за семейния бюджет, много селско беше: "ама какво има да обсъждаш с мъжа си, той ли ти дава парите, ти сама не можеш ли да си платиш?!" Shocked Mad
Цитирай
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
150-164 от 1 866 отговора