Демонстрации на козметична линия Де Шели (De Sheli)

  • 381 226
  • 2 962
  •   1
Отговори
# 1 770
  • София
  • Мнения: 5 193
На мен пък ми се обадиха един, единствен път. Казах: "Благодаря, но не искам.", те : "Не искате безплатна СПА процедура?!", аз: "Не" и до там. Не са звъняли повече.  Peace

# 1 771
  • Мнения: 1
Днес ми се обади мъж (с нежен, да не кажа женствен глас) от тел. 0877 493582 и ми обясни, че съм спечелила (не разбрах от къде) рекламна Спа процедура за лице в козметичен салон Дешели в Мол Варна. Записа ми час за утре в 17.40ч, след края на работния ми ден. Попита ме дали със сигурност ще отида тъй като след потвърждението ми по телефона се ангажират специалисти в салона. Съвсем любезно ме предупреди да си нося лична карта, за да мога да потвърдя, че аз съм човека, тъй като още когато се обадих ме потърсиха по име. Причината да потърся информация в интернет за този салон е, че когато исках телефонен номер за обратна връзка не ми предоставиха, тъй като нямали такава практика, а ако съм закъснеела те щели да ми позвънят. След като прочетох написаното тук се чудя дали въобще да си губя времето утре, тъй като нямам намерение да се унижавам, да задлъжнявам за подобна глупост и прочие, но ми е ужасно любопитно да видя за какво става на въпрос всъщност  Simple Smile

# 1 772
  • Варна
  • Мнения: 7 146
Някои телефони се преизбират през IP и наистина няма как да върнеш обаждане... Нашите в офиса са така.
Иначе ти си решаваш дали да ходиш или не...

# 1 773
  • София
  • Мнения: 1 489
Не си губи времето е моят съвет.

# 1 774
  • Мнения: 287
Здравейте , дами! Искрено се надявах,  че ще прочета някое  положително мнение за продуктите, защото аз днес си ги купих и до този момент не съжалявах за покупката. Наистина останах очарована от ефекта на кремовете. Ползвала съм и други скъпи кремове , но такъв резултат не бях виждала. Кожата ми се озари.Порите ми се свиха.Бръчиците на челото буквално изчезнаха. Честно казано мигновеният ефект леко ме стресна , но все пак ефектът беше Уау! Цената , разбира се е  много висока , но приех това като предизвикателство и по-голяма отговорност към самата себе си . Актриса съм и за мен е  много важно лицето ми да изглежда колкото се може по-добре . Дали се излъгах-времето ще покаже. Скоро навършвам 33 и може би точно това ме подхлъзна. Въпреки , че козметичката беше супер откровена и не ми е измисляла проблеми. Даже похвали състоянието на кожата ми , което , принципно, не беше в нейна полза. Тя си свърши чудесно работата , но управителката определено ме подразни.
Прочетох първите и последните две страници , ще наваксвам в следващите дни. Следя с интерес дамата,  която се закани да върне куфарчето. Кой знае,  може и на мен да ми хрумне такава идея!  Rolling Eyes

Последна редакция: вт, 29 юли 2014, 04:26 от крокодил

# 1 775
  • София - Рим и обратно
  • Мнения: 11 239
Кожата ми се озари.Порите ми се свиха.Бръчиците на челото буквално изчезнаха. Честно казано мигновеният ефект леко ме стресна , но все пак ефектът беше Уау!
Аз бих се замислила сериозно относно безопасността на съставките, които действат така "магически" и мигновено. Да не говорим за дълготрайността на подобен скоропостижен ефект.

# 1 776
  • София
  • Мнения: 500
Кожата ми се озари.Порите ми се свиха.Бръчиците на челото буквално изчезнаха. Честно казано мигновеният ефект леко ме стресна , но все пак ефектът беше Уау!
Аз бих се замислила сериозно относно безопасността на съставките, които действат така "магически" и мигновено. Да не говорим за дълготрайността на подобен скоропостижен ефект.
Именно, какви ще са тези съставки, които така да действат на кожата? Много внимавайте момичета все пак нашата кожа е най-големият орган в човешкото тяло, тя не е просто обвивка, а нещо много повече!  Peace

# 1 777
  • София
  • Мнения: 1 489
Аз пък съм изненадана, че има хора, които се връзват на този трик с невероятния мигновен ефект. И при мен имаше, но беше ден до пладне. Като се прибрах в нас, кожата ми беше станала супер мазна, а порите се бяха разширили повече, отколкото някога ми се е случвало.

# 1 778
  • Мнения: 1 520
Благодаря за шестия репортаж,без да искам съм го пропуснала.
За тия долнопробни измамници се знае от повече от година, срамота е за държавните ни институции, че досега не са взели никакви верки да ги разкарат от БГ!
Eтo и един интересен материал от блиц.бг. Много точно казано - козметика-менте.

ФИРМА ЗАРОБВА С ЛИЗИНГ НА КОЗМЕТИКА-МЕНТЕ. БИВША СЛУЖИТЕЛКА РАЗКРИ, ЧЕ ЗАРИБЯВАЛИ КЛИЕНТКИ КАТО ГИ ИЗКАРВАЛИ ГРОЗНИ.

Фирма за козметика продава безбожно скъпи продукти на клиентки, като ги убеждава, че са грозни. Това разкри бивша служителка, пожелала анонимност, пред Господари на ефира".

Фирма "Алфа Екотрейд" зарибявала клиентки по телефона, като ги канила в офиса за безплатна СПА процедура или козметика. Тези, които се връзвали, трябвало задължително да покажат лична карта. За козметиката от фирмата твърдели, че е френска, израелска, дори показвали някакви сертификати.
"Всъщност всичко идва от нашата позната Made in China. Доставката идваше от Китай или поне така пишеше на кашоните", разкрива жената.

Цената на козметиката била 2150 лв., ако се вземе на изплащане. Ако се брои кеш, цената е 1900 лв.
"Ако взимаш на кредит, се заробваш за минимум година-две-три. Те ти продават нещо, което на доставни цени струва към 200-300 лв." - каза бившата служителка.
Същата фирма гастролирала и на руския пазар, където предизвикала сериозно недоволство. Редица статии и материали в медиите са разследвали измамата с козметика.

След като клиентката пристигне в офиса, около час-час и половина служителите я обработват, за да й внушат, че е грозна.
"Ако има една бръчка, те ще й изкарат все едно има 301. Доста жени е имало, които са си тръгвали разревани от това, което са чули. И това го казват хора, които нито имат някакво по-специално медицинско образование, а просто минават един 4-дневен курс как се нанася козметиката. Минава се първо половината лице и се отива пак на огледалото да се види: "Ей, каква нечовешка разлика има между едната половина и другата половина" - обясни жената.
Проучва се всичко за въпросната жена - дали има мъж, деца, какво работи и т.н., за да се знае как да се подходи към нея. За всички начини за манипулация служителите минават специални обучения. На бъдещата клиентка й се предлагат различни схеми за плащане. Когато жената се замисли, че финансите не й позволяват такава "покупка", пристига някой от шефовете във фирмата, който продължава с натиска. Фирмата работи с 3 финансови институции, като все една от тях одобрява клиентката за изплащане на козметиката.
Бившата служителка твърди, че въпросната козметика е абсолютно безполезна. Тя самата я ползвала, но получила обрив от нея. Служителите пък, които обработвали клиентите и ги склонявали на покупката, били записвани с камери, за да бъдат анализирани след това грешките им от шефовете и да се научат да мамят по-убедително.
"Това да се направи комплимент на жената, че е красива, беше жива загуба за фирмата. Това са цели 2000 лв., които те губят. Ние трябваше да им казваме директно, че са грозни."
Оказа се, че интернет е пълен с оплаквания от въпросната фирма. Форумите предупреждават за схемата и самата козметика, а бивши служители се оплакват от тежките условия и ниското заплащане. Потребител в сайт за споделяне на мнения за работодатели пише, че първоначално фирмата се е подвизавала като "Чайкафф", след това като "Алфа Екотрейд", а в момента – "Валентинка 2000" ЕООД. Преди козметиката, тя е продавала прахосмукачки за по 3000 лв.

BLITZ.BG

Последна редакция: ср, 06 авг 2014, 10:58 от krem-karamel

# 1 779
  • София
  • Мнения: 1 489
Хахахах - ами да! Обясняват ми колко ми е суха кожата и колко много бръчки имам! Аз ги питам къде са тези бръчки, че не ги виждам и тая дето се прави на дерматоложка и си е закачила смешните дипломи от ВАК на стената, ми разправя, че били подкожни!!! Виждала ги с апарата и в някакъв момент щели да се появят. Аз я питам кога, като стана на 90 години ли?????????  Joy

# 1 780
  • Варна
  • Мнения: 6 312
Още ли сме в опасност?  Mr. Green

# 1 781
  • Мнения: 3
Здравейте, момичета! Вчера майка ми сглупила и подписала договор с тези. Договора е с ТиБиАй кредит, потребителски, за да може на вноски да изплати тая пуста козметика. Аз като разбрах директно я юрнах обратно натам с едно такси да анулираме договора. След доста интересен скандал, в който една проскубана лелка почна да ми обяснява какви трябвало да са ми приоритетите в живота, вместо да приключим въпроса мирно и кротко, съставиха протокол. Този протокол трябва в определен срок да бъде пратен към Ти Би Ай (според самите Ти Би Ай е или 7 или 30 дни, това просто не искам да го коментирам колко са малоумни, аз приех 7те дни за всеки случай). Това нещо се разви вчера след обяд. Аз поисках да говорим с юристката на фирмата, но ни казаха, че работела само до 2 на обяд. Днес се обадих пак, а те ми заявиха, че въпросната юристка Милена Иванова била в ПРОВИНЦИЯТА. От самите ТИ Би Ай сутринта ми казаха, че документите за анулиране на договора все още не са пристигнали при тях. Аз ще им дам толеранс до понеделник по обяд, да видя дали ще се спретнат да ги пратят. Ако не, ще вкарам тежката артилерия.

След кратка проверка се оказа, че въпросната Милена Иванова се води управител на фирмата. Успях да се добера до личния й телефонен номер, но за момента не ми вдига.

Все още стои дали ще успея да ги преборя да върнат на майка ми 200те лева, които вече е платила. Предполагам, че няма да е трудно, защото аз задържах всичките продукти в това прословуто куфарче като заложник Grinning

Реших да споделя малко опит, ако случайно някоя от вас попадне в подобна ситуация.

# 1 782
  • Мнения: 216
Плъзнали са из метрото. Така се добраха до телефонният ми номер. Добре, че ви изчетох, че да не съм поредната рибка.
Как се подлъгах да си дам данните, просто бях ядосана за нещо на мм, и влязох в метрото на метро станция Сердика. Едно момиче ме попита, дали искам да участвам в една томбола за безплатна спа процедура, казах ѝ, че съм грозна и не се занимавам с такива неща. Тя каза нещо от сорта, че поне ще се почувствам релаксирала и освежена и ето щракна, взе ми номера и двете имена. И каза, че ако случайно изтеглят моето име са щели да ми се обадят. Обадиха ми се вчера (11 август 2014), за да потвърдя днешната резервация на часа, питаха ме още веднъж на колко години съм, дали имам онкологични заболявания, дали съм бременна, дали кърмя (аз има казах, че имам детенце, но не кърмя). Преди малко ми звъняха, не им вдигнах, и понеже скоро наближава часа за въпросната процедура, ако ми звъннат пак ще ги побъркам  #2gunfire
Още веднъж съм много задължена, на всички, които сте писали тук относно този сериозен проблем.  bouquet  bouquet

# 1 783
  • Мнения: 910
Плъзнали са из метрото. ..... дали искам да участвам в една томбола за безплатна спа процедура,

Какво падение  Mr. Green

# 1 784
  • Мнения: 216
Да те са от тези, които си мислят, че хората в метрото са лесни за манипулиране, но нещо ме спря, някакъв силен инстинкт, погледнах брошурката им, отворих Гугъл и попаднах на вас.

Общи условия

Активация на акаунт