Демонстрации на козметична линия Де Шели (De Sheli)

  • 381 207
  • 2 962
  •   1
Отговори
# 1 320
  • Мнения: 4
И аз днес бях на такава демонстрация. Наистина цените са ужасяващи и малко притискащи. Но според някои от мненията са леко казано преувеличени. Аз лично не се почувствах застрашена да не мога да изляза без да си купя нещо Simple Smile))) Съвсем нормално им обясних, че не съм подготвена финансово. Жената, която ми направи процедурата не беше свръхнахална, но си беше нахална Simple Smile))) За безплатна процедура нищо не ми коства, но смятам, че има и по - хубави продукти на по - нормална цена.

# 1 321
  • Мнения: 696
ми май- нямало, тяхното е КОЗМЕЦЕФТИКА, а ние сме ползвали скапана козметика  Joy

# 1 322
  • най-шареното място
  • Мнения: 8 197
Мен руското в името ме развесели. Как не им е хрумнало, че си личи колко е неграмотно?
Всъщност ясно как. Simple Smile

# 1 323
  • Мнения: 696
освен това, когато им четох декларациите имаше и там правописни грешки и когато казах на девойката, тя беше изненадана и леко смутена Simple Smile

# 1 324
  • Мнения: 0
Правописни грешки , колкото искате. Там повечето са неграмотни. Важното е на кой си приятел, на кой си симпатичен и др. /сещайте се /. Това , че бачкаш и се гърчиш за жълти стотинки не е важно , ако чакате да ви оцени някой , няма да дочакате . Там просто сте роб , който им влачи жертви или самата жертва . Който е безработен или пенсионер не се кани, защото няма пари и не е потенциален клиент или пък "процедурата" му се претупва в момента в който консултанта се усети , че рибката , хванала се на въдицата няма да купи .  newsm78 Е нали било за всички жени от 29 до 65 ? Ха да ама не е , а отделен е въпроса, че   въпросната "козметика" е за над 35 г. реално .
 Хhttp://www.babyblog.ru/community/post/krasota/1712031а

Последна редакция: чт, 17 апр 2014, 11:35 от terisa3

# 1 325
  • Мнения: 1
Правописни грешки , колкото искате. Там повечето са неграмотни. Важното е на кой си приятел, на кой си симпатичен и др. /сещайте се /. Това , че бачкаш и се гърчиш за жълти стотинки не е важно , ако чакате да ви оцени някой , няма да дочакате . Там просто сте роб , който им влачи жертви или самата жертва . Който е безработен или пенсионер не се кани, защото няма пари и не е потенциален клиент или пък "процедурата" му се претупва в момента в който консултанта се усети , че рибката , хванала се на въдицата няма да купи .  newsm78 Е нали било за всички жени от 29 до 65 ? Ха да ама не е , а отделен е въпроса, че   въпросната "козметика" е за над 35 г. реално .

Напълно съм съгласна с написаното.Като се разбере,че жената не е потенциален клиент се претупва,не се слагат всички кремове и се изпраща по най-бързия начин и веднага се взима следващата.
Също така при взимането на телефоните накрая се пита дали жените работят,безработни и т.н дори някой консултантки питат какво работят и това се отбелязва на листа.Така например ако жената е безработна и се звъни по-малко,а на жените  който работят нещо добре платено биват притеснявани многократно докато не се съгласят.Абе грозна картинка..ама какво да правят и момичетата в кол центъра искат да вземат 200-300 лв.

# 1 326
  • ВАРНА
  • Мнения: 14
Минах и аз от любопитсво да опитам ,но си направо реклама на телешоп.Не мога да кажа лошо за кремовете,но не мисля че някой би си ги купил.Това си е чиста пирамида. Другото е че няма как да те накарат да ги купиш. Всичко е заучени фрази от страна на агентите. Забелязах многото работещи с белите престилки. Млади хора,идея нямащи си от козметика.Облекото им под престилките не предполагам висок клас посрещане. С една дума студенти или хора на тая възраст,която да си изкарат допълнителни пари. Дано поне да им плащат добре за тия тиради които са научили наизуст. Доста време се питах докато слушах дали им е приятно да говорят толкова глупости,при условие че не значт кои стои на среща им.Само заученото и въртят около него.
Така че не се страхувайте толкова.Не е страшно да отиде някой,но в никакъв случай не се лъжете да купувате.А и само така фирмата ще си замине.Трябва да плащат на работещите.Те са поне 20 човека. Като нямата придажби ,няма от къде да плащат заплати.А на работещите им се плаща на клиент.

# 1 327
  • София
  • Мнения: 689
Минах и аз от любопитсво да опитам ,но си направо реклама на телешоп.Не мога да кажа лошо за кремовете,но не мисля че някой би си ги купил.Това си е чиста пирамида. Другото е че няма как да те накарат да ги купиш. Всичко е заучени фрази от страна на агентите. Забелязах многото работещи с белите престилки. Млади хора,идея нямащи си от козметика.Облекото им под престилките не предполагам висок клас посрещане. С една дума студенти или хора на тая възраст,която да си изкарат допълнителни пари. Дано поне да им плащат добре за тия тиради които са научили наизуст. Доста време се питах докато слушах дали им е приятно да говорят толкова глупости,при условие че не значт кои стои на среща им.Само заученото и въртят около него.
Така че не се страхувайте толкова.Не е страшно да отиде някой,но в никакъв случай не се лъжете да купувате.А и само така фирмата ще си замине.Трябва да плащат на работещите.Те са поне 20 човека. Като нямата придажби ,няма от къде да плащат заплати.А на работещите им се плаща на клиент.

Аз бих казала: Страхувайте се да отидете, защото става въпрос за вашето здраве!

# 1 328
  • Мнения: 4
Здравейте момичета, нова съм във форума. Вчера и мен се опитаха да ме изработят, но благодарение на Вас разбрах за какво става дума. Много съм Ви благодарна. Сега схемата е за почистване на лице. Има нови моменти. Адресът е малко променен. Казват ул. Проферор Атанас Иширков N: 11, а  не 13.Кото влязох с Гугъл карти, стъклената сграда е от другата страна. Освен това казват име на козметичен салон Дайман Трайжер или нещо подобно. Такова няма в търговския регистър. Обадиха се от телефон 0877079164. Аз записах час днес с уговорка да се обадя допълнително. Дадоха ми друг телефон - 0877371777. Днес се обадих, тя я "нямаше". Говорих с друго момиче, казах и да забрави за телефона и името ми. Надявам се да не ме безпокоят повече. Така че внимавайте! Много, много Ви благодаря.

Последна редакция: чт, 04 окт 2018, 11:07 от Tatti

# 1 329
  • Мнения: 0
Здравейте. Добре, че попаднах на тази тема. Работих няколко дни във въпросната фирма въпреки, че благодарение на всичко, което прочетох имах някаква представа, но въпреки това реших сама да се уверя и какво да ви кажа, ако мислите, че няма да ви потърсят не е така. Стратегията е да не ви търсят известно време докато забравите. Просто ви слагат напред във времето , но си оставате в базата им със данни. Видях лично и "шефката" Караджова и съжалявам . Повярвайте не бихте искали да познавате такъв човек. Злобен , надменен и изключително объркан и не знаещ какво прави и къде въобще се намира. Относно номерата , сменят ги редовно за да не ги разпознаете и да са различни от публикуваните тук. "Шефката" е една 18 годишна може да прочетете повече за нея на страница 81 тук и да разберете защо именно дете е шеф на 20 човека. Всичко казано за нея е меко казано !!! Усетих се, че нещо не е наред и дим да ме няма ! Ще следя темата с интерес , а и поддържам контакти с някои от хората , които още са в "бранша" . Би било добре поставено лице да се намести там само за няколко дни със скрита камера ! И още ми е чудно как точно се изчислява 4 часов работен ден при положение, че работното време е от 09.00 до 15.00 часа и от 15.00 до 21.00 часа. Предполагам , че и на инспекцията по труда ще и е интересно.
https://www.facebook.com/Danybon.blog/posts/687878994572425
http://www.youtube.com/watch?v=1d3G3PdzHLs
http://kaluga24.tv/kak-razvodyat-durochek-v-desheli/

Последна редакция: сб, 19 апр 2014, 11:21 от vesi912

# 1 330
  • Мнения: 0
http://petel.bg/Emil-Georgiev--upravitel-na-DeSheli--Nalagame-me … sluzhvane-__69389

Лукс козметика-другият път...Всичките ми колежки сме виждали кашоните ,когато пристигат и пише на тях Mada in China...а тук само залепят етикетите..
И голямата им "диагностика" с очите си съм виждала как клиентка идва на диагностика след няколко месеца ползване и естественно няма никакъв резултат и упрявителят казва на медициснките лица да й показват диагностика на някоя друга жена уж че е нейна...и да си мисли излъганата женица че това е нейната диагностика..

# 1 331
# 1 332
  • Мнения: 0
Здравейте. Добре, че попаднах на тази тема. Работих няколко дни във въпросната фирма въпреки, че благодарение на всичко, което прочетох имах някаква представа, но въпреки това реших сама да се уверя и какво да ви кажа, ако мислите, че няма да ви потърсят не е така. Стратегията е да не ви търсят известно време докато забравите. Просто ви слагат напред във времето , но си оставате в базата им със данни. Видях лично и "шефката" Караджова и съжалявам . Повярвайте не бихте искали да познавате такъв човек. Злобен , надменен и изключително объркан и не знаещ какво прави и къде въобще се намира. Относно номерата , сменят ги редовно за да не ги разпознаете и да са различни от публикуваните тук. "Шефката" е една 18 годишна може да прочетете повече за нея на страница 81 тук и да разберете защо именно дете е шеф на 20 човека. Всичко казано за нея е меко казано !!! Усетих се, че нещо не е наред и дим да ме няма ! Ще следя темата с интерес , а и поддържам контакти с някои от хората , които още са в "бранша" . Би било добре поставено лице да се намести там само за няколко дни със скрита камера ! И още ми е чудно как точно се изчислява 4 часов работен ден при положение, че работното време е от 09.00 до 15.00 часа и от 15.00 до 21.00 часа. Предполагам , че и на инспекцията по труда ще и е интересно.
https://www.facebook.com/Danybon.blog/posts/687878994572425
http://www.youtube.com/watch?v=1d3G3PdzHLs
http://kaluga24.tv/kak-razvodyat-durochek-v-desheli/
Интересно ми е само-ти,изглежда си търсиш работа за 4 часа на ден за 1000 лв.?Евалата ти за смелите мечти!Успех!

# 1 333
  • Мнения: 2 353
  maq65, още по-интересното е на колко ги осигуряват - на 4 или на 8-часов работен ден?

# 1 334
  • Мнения: 696
аз предупредих всички приятелки да не ходят, а който иска все пак да опита, нека най-напред потърси инфо за фирмата в нета, ако и мен така ме бяха предупредили, нямаше да отида!

Общи условия

Активация на акаунт