Дила ханъм и Erkan Petekkaya&Ayça Varlıer~стари участия и нови проекти тема72

  • 32 580
  • 737
  •   1
Отговори
# 480
  • Мнения: 36 748
   Тия хора нямат ли покривки за маси?...

   Все по дървените плотове се хранят и черпят....

   И в другите филми е така.....Може би, само в луксозните ресторанти има бели покривки...цветя....лукс....

   Когато ходиха в Бурса пак на такива голи маси се хранеха.....
Сиси, то вече и при нас е така  Wink
Моя съпруг също се възмущаваше и не влизаше в заведение без покривки, ако ще и едно кафе да пие.....Май остаряваме вече..... Embarassed Embarassed Embarassed

# 481
# 482
# 483
  • Мнения: 825
Здравейте  Hug момичета
Ани Благодаря за колаж  Heart Eyes
Благодаря момичета за снимки..vania    bouquet
Здравей миличка  Hug Вече по-добре ли си  newsm78
Не зная дали разбра при нас ще започне излъчването на Бели макове. При вас го излъчваха ако не греша миналата година. ти гледа ли го тогава  newsm78 или сега ще гледаш с нас  newsm78

Чувствам се по-добре  Simple Smile
Виждал съм серия Beyaz Gelincik  Peace хубаво сериен с Omer Aslanbas (ERkan), Ceren ..хубаво

# 484
  • Мнения: 7 044
   Сладури, вече има обявен филма "Времето лети" по БТВ. Нямаше го вчера сутринта....

    И в програмите на хартиен носител също го няма.  Тези хора си карат по стария начин....Нищо не се е променило от по-миналата година.
    Вече го има в сайта на БТВ.

   Утре вечер от 20 часа ще излъчват продължението на филма - или 78 и 79 епизод от първи сезон.  Нали знаете как нашите ги късат...на час по лъжичка....но какво да се прави....така е.....

  Надявам се за в бъдеще филма "Бялата невестулка"....сега пък "Памуковата принцеса"...кой ги знае какво правят....само се излагат.....като неграмотни....по Диема фемили да прожектират на вечер по 2 часа - от 20 до 22 часа..но ще видим. Иска ми се да не разкъсват толкова много такъв хубав филм.....
Ще видим какво ще измислят главичките им......

Оригиналния филм на турски е 74 серии.....като ги разкъсат по на 2 или 2.5 ще станат 170-180 серии,....кога ще ги излъчат всичките - догодина ли или по-другата година????

# 485
  • Мнения: 7 044
  Тия хора нямат ли покривки за маси?...

   Все по дървените плотове се хранят и черпят....

   И в другите филми е така.....Може би, само в луксозните ресторанти има бели покривки...цветя....лукс....

   Когато ходиха в Бурса пак на такива голи маси се хранеха.....
Сиси, то вече и при нас е така  Wink
Моя съпруг също се възмущаваше и не влизаше в заведение без покривки, ако ще и едно кафе да пие.....Май остаряваме вече..... Embarassed Embarassed Embarassed

Остаряваме....баш....това е до културата на човек....Аз без бяла покривка също не сядам да се черпя....да не съм каруцарка....И кафе не пия без бяла покривка....и особено без подложка - чинийка под чашката ми.....
  Това е естетика, култура, възпитание първо към самите нас, и после към нашите приятели.  Другото е ала бала.
   Като ги гледам Виенските ресторанти.....Виенските балове.....Виенските приеми колко са помпозни....кеф ми е.....  Но...въпрос на вкус....казало кучето и си облизало опашката....

# 486
  • Мнения: 7 044
   Пък като гледам японците как пият чая си...направо е цяла строга церемония....тържествена за тях....ритуална....с всичките им подробности.

  Англичаните и те по подобен начин пият чая си.

# 487
  • Мнения: 5 723
Де ВИЕНА ,де БУРСА ,че и СТАМБУЛ..... Laughing

# 488
  • Мнения: 5 723
Всеки народ си има част от себе си за белите покривки ,за мушамата , за гола маса ...жалко е ,че има хора и с празна маса ....

# 489
  • Мнения: 5 723
Едва ли Памуците ще го дават по два епизода ,от 22:00 дават LALE DEVRİ /Сезони на любовта , той до сега в оригинал е  вкл. 115 епизод , а дали ще има следващ сезон ...не зная

# 490
  • Мнения: 5 723
В Сезони на любовта играе лелята на Йомер Асланбаш...току що е видях в 19 ориг.епизод , а може още от 18 да я има ,но той нещо не ми се отвори

# 491
# 492
  • Мнения: 36 748
В Сезони на любовта играе лелята на Йомер Асланбаш...току що е видях в 19 ориг.епизод , а може още от 18 да я има ,но той нещо не ми се отвори
Софи, не знам дали си спомняш първоначално ролята на Мелике трябваше да я играе актрисата - Лелята от Бели макове. Дори в първата тема за Дила ханъм, която пуснах тя беше в актьорския състав. След това, обявиха, че ще играе Хулия Дарджан....Не зная защо, но ми се струва, че ако беше играла другата актриса образа на Мелике нямаше да бъде толкова отрицателен...Струва ми се, че актрисата има по-топло излъчване....

# 493
  • Мнения: 5 723
...и Сезоните  се снима в къщата на Галип .....ако не съм се заблудила нещо ,но отвън е същата  newsm78 newsm78 newsm78 Thinking

Последна редакция: ср, 29 май 2013, 20:04 от sofia26

# 494
  • Мнения: 5 723
Дали не съм забелязала или съм забравила ,но сега ми се струва ,че имаше такова нещо...и щом казваш със сигурност е било така ...наистина можело и да не се получи ,но тя не е чак толкова "кротка " героиня в Памуците отначало ,докато разбере що за стока е мъжът ѝ...

Но Мелике-то е уникална ,макар че на мен ми преиграва понякога..... и тъпа , и злобна ...когато намери снимките на Гурбет ,каква изповед имаше тогава ....ще го гледаме на руския превод...

Общи условия

Активация на акаунт