Мнения за школа "Междучасие"

  • 170 558
  • 666
  •   1
Отговори
# 660
  • Мнения: 4
А справя ли се по принцип с такъв тип задачи?  Карлов обяснява добре, но задачите са си различни от училищните.
Ами с домашните, които дава определено не се справя. Не знае и една задача как да реши. Притеснява се непрекъснато да пита...Иначе му е интересно( това, което е схванал)

# 661
  • София
  • Мнения: 2 715
Интересувам се от актуални мнения за школата. Разбирам дават домашни, после проверяват ли се редовно? Има ли обратна връзка с родителите? Например текущи резултати, забележки? Имат ли допълнителни помагала, дават ли им?

Последна редакция: чт, 18 яну 2024, 18:35 от milka22

# 662
  • Мнения: 1
Вчера имаше случай  госпожа Димова беше ли позволила да удря шамари на едно от децата в сутрешната група.Като цяло се държи не възпитано с децата и въобще не я интересува нищо. По добре намерете друга школа

# 663
  • Мнения: 372
Зависи от преподавателя. Дъщеря ми не хареса
Г-жа Димова и я преместих в друга група.
 Там попадна на г-н Тодоров и започна да ходи с желание.

# 664
  • Мнения: 222
Здравейте,
четох, четох теми, отзиви, мнения...и вече прегрях...
Търся учител по МАТ за 7-ми клас- НВО. За И. Илиев, Карарусинов (млад) имате ли отзиви? Доколкото чета Симеонов не е за нас- синът ми не е много МАТ ориентиран, но искам да се засили увереността му и да се чувства по- спокоен. Ще съм благодарна на идеи за преподаватели.

Последна редакция: вт, 05 мар 2024, 10:37 от UnaDesconocida

# 665
  • София
  • Мнения: 2 621
Здравейте, някой има ли пресни впечатления от Зоя Савова?

# 666
  • Мнения: 2 722
Интересувам се от актуални мнения за школата. Разбирам дават домашни, после проверяват ли се редовно? Има ли обратна връзка с родителите? Например текущи резултати, забележки? Имат ли допълнителни помагала, дават ли им?
И мен това ме интересува. Проверки на домашните, обръща ли се внимание на пропуските на дадено дете или просто всичко в един кюп?

Общи условия

Активация на акаунт