«абравена парола?
или
–егистрирай се јктиваци€ на акаунт

≈л. поща с ко€то се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

ƒа ѕопълнете формата за регистраци€ Ќе ѕродължете с Facebook регистраци€та

расива мама
0 ѕотребители и 1 √ост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 752 отговора

ћнени€: 344
ƒобри дошли, –уси  расавици!

∆ивотът на една Ѕлондинка

ќбикновено се започва плахо ... ѕосле идва желанието за платинено русо коса - секс, съблазън, женственост, един живот се живее ... ќбикновено косата е изгор€ла след този експеримент. ƒа не забравиш желанието за постигането на пепелен оттенък, къде става лилав, къде сив, къде на петна, всичко е в реда на нещата  

—ледващи€т период е на "интелигентното" русо. »ска ти се косата ти да е малко по-тъмна, по-естествена, не толкова б€ла и просташка. Ѕ€лото русото изведнъж не ти се струва модерно и искаш да си с по-меко излъчване, тип "холивудска красавица". ќбаче за беда лекото потъмн€ване си се оказва направо каф€во. Ќе можеш да се траеш, а и не си искала да бъдеш брюнетка, а просто малко по-тъмна и дръпваш едни кичури. » започваш отново да изсветл€ваш малко по малко, докато отново не си истинска блондинка.

¬ този момент косата ти вече е тотално скапана и хората вече не ги е срам да ти кажат колко ти е зле и проскубана и идва момента на потъмн€ването на косата, а и момент на вътрешни противоречи€. «апочваш да з€паш бл€скави брюнетки - колко е хубаво косата ти да е жива, да блести, да е красива и здрава! » се намацотваш тъмна, киприш се като брюнетка.

ќбаче душата ти е блондинска. √ледаш си снимките от руси€ период, особено тези по сватби и събити€, на които си прилежно изсушена и направо ти се реве.  олко съм била красива! –усото си е русо! ќтново ще бъда руса, този път завинаги. —ледва отново изсветл€ване и веро€тно подкъс€ване на косата.

—лед този период тр€бва да си разбрала, че не можеш да си правиш подобни експерименти и започваш по-предпазливо да избираш бои, фризьори и грижа. –уси€т цв€т се превръща в твой начин на живот, в тво€ философи€. ћоже да се поддържа красива руса коса, вече го знаеш това, но се преминала през сериозни уроци!

÷ветови схеми  

¬секи цв€т се неутрализира с противоположни€ в кръга!  

Ќомераци€ на тоновете на косата

аталози с бои:

Garnier color naturals   Londa colors   Prestige vip`s   L`oreal recital preference   Wellaton   ‘ара елеганс   Garnier Nutrisse TopChic

ћатиращ балсам ѕрестиж

ѕолезни линкове и сайтове за поръчки
http://roshavka.wordpress.com/    http://zlatnaribka.com/    http://indola-bg.com/    http://www.hair2007.bg/  http://www.mgshop.bg/index.php

¬ажна информаци€ за изрус€ването благодарение на dachita

«а потъмн€ването

ѕрепигментаци€

–емувър за бо€ - как да свалим напластена тъмна бо€

ак да изсветл€ бо€дисана коса

ак да възстановим здравината на косъма
 ак да омекотим и хидратираме косата

“ема 1 “ема 2 “ема 3 “ема 4 “ема 5 “ема 6 “ема 7 “ема 8 “ема 9 “ема 10 “ема 11 “ема 12 “ема 13 “ема 14 “ема 15 “ема 16 “ема 17 “ема 18 “ема 19 “ема 20 “ема 21 “ема 22 “ема 23 “ема 24 “ема 25  Teма 26 “ема 27 “ема 28 “ема 29 “ема 30 “ема 31 “ема 32

« ѕоследна редакци€: вт, 28 май 2013, 14:43 от wdv »
÷итирай

ѕловдив

ћнени€: 1 961
«аписвам се да след€ Smile
÷итирай

ћнени€: 182
Ѕлагодар€ за хубавата тема!        Hug

”жасно недоволна съм от ћакадами€.    Crossing Arms    «а втори път...
ћинали€ път бежовото русо беше медно към огнено чак    ooooh!    , сега интензивната седмица още на третото измиване биеше повече на осмица.    Crossing Arms   ѕада с доста ускорени темпове и в момента съм с леко омбре вид. Ќещо, което изключително не ми допада.   Tired

÷итирай

—офи€

ћнени€: 5 521
«апис. јз се намазах с 219 на ѕалете върху неупеспешни€ ми опит да се прав€ по-тъмна и слава Ѕогу, стана супер цв€т.
÷итирай

¬ полите на ѕирин планина

ћнени€: 8 998
Ѕлагодар€ за новата тема  Hug

Feeling, много непри€тно. —ега като се замисл€ и при мен ћакадами€ даваше подобен ефект, който "лъсваше" след около 3 седмици, т.е. близо до момента на ново бо€дисване - показваше ми се меден корен, който туширах с н€какъв балсам на ѕрестиж. ѕодобен /де/ефект имаше и на най-долни€ пласт на косата, макар че има веро€тност това да се дължи на нескопосано бо€дисване от мо€ страна и затова тази част да се е изсветлила по-слабо.

Ќо и страхотни€т нюанс на Ћакме 9.22 се поотми, а се бо€дисвах на 18.05. ќсвен това косата ми е много светла. ¬лиза ми мухата следващи€ път да си сложа 8.20 пак на Ћакме.  newsm78
÷итирай

¬чера в ƒћ вид€х, че се започнали да внас€т бо€та GARNIER OLIA както и н€каква нова бо€ на SYOSS OLEO INTENSE (като шампоана дето рекламираха с термоактивни масла).
÷итирай

—офи€

ћнени€: 114
«аписвам се и аз, че нали продължавам с експериментите.
“ака и не съм на€сно все още с тониращите балсами и коректорите.  ак да предотврат€ по€вата на медни€ оттенък. »скам пепел€в вид!
÷итирай

—офи€

ћнени€: 5 521
«аписвам се и аз, че нали продължавам с експериментите.
“ака и не съм на€сно все още с тониращите балсами и коректорите.  ак да предотврат€ по€вата на медни€ оттенък. »скам пепел€в вид!

Ѕалсамчетата на ѕрестиж не са лоши, но са слаби.
Ќ€кой беше описвал матиране с разредена черна бо€...
÷итирай

—офи€

ћнени€: 114
Ќаскоро и аз б€х споделила "рецепта" за матиране, но т€ беше с шампоан, черна бо€ и оксидант. —амо матирането ще реши ли проблема?
÷итирай

—офи€

ћнени€: 14
¬чера в ƒћ вид€х, че се започнали да внас€т бо€та GARNIER OLIA

ƒаа! » аз ги загледах снощи, случайно хванах рекламата, но пък като е без амон€к дали ще може да изсветли корен  newsm78

Ѕлагодар€ за темата!  Hug
« ѕоследна редакци€: вт, 28 май 2013, 21:59 от Fluffy^^ »
÷итирай

ƒаа! » аз ги загледах снощи, случайно хванах рекламата, но пък като е без амон€к дали ще може да изсветли корен  newsm78
ќще не съм ги разучила, но имат прекрасни цветове Crazy ¬любих се в 8.13 Love Love Love
÷итирай

¬ полите на ѕирин планина

ћнени€: 8 998
ќще не съм ги разучила, но имат прекрасни цветове Crazy ¬любих се в 8.13 Love Love Love

“ова 8.13 наистина е мого красив цв€т, но какъв ли ще стане при апликаци€  newsm78
÷итирай

ћнени€: 1 299
«апис.ѕредстои ми бо€ +кичури отгоре ,после ще се отчета  Flutter
÷итирай

ћнени€: 0
«апис!!!
÷итирай

ѕловдив

ћнени€: 1 961

ƒаа! » аз ги загледах снощи, случайно хванах рекламата, но пък като е без амон€к дали ще може да изсветли корен  newsm78

Ѕлагодар€ за темата!  Hug
јз го изсветл€вам само с безамон€чна,споко. Peace
ќтносно балсамите на ѕрестиж-перлени€т хич не е слаб и при мен матира повече от добре. Peace
» сега една тъжна за мен новина-спрели са виолетовите им нюанси,поради липса на такъв пигмент в сами€ завод.—ега с какво да го докарвам този розов оттенък? Ѕеше ми така удобно.. Rolling Eyes
≈дна колежка ми разправ€ за обливки със степчета,ама на мен ми звучи направо страшно.ƒайте идеи. Smile
÷итирай
0 ѕотребители и 1 √ост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 752 отговора