Седмичка 30.01-05.02

  • 4 089
  • 115
  •   1
Отговори
# 75
  • Враца
  • Мнения: 5 186
Благодаря момичета   bouquet. Баба ми е решила да не се оперира, тоест сега ще е неподвижна 40 дни и след това ще мислим.

# 76
  • София
  • Мнения: 4 273
Ва, дано бързо се възстанови баба ти и да не я мъчат много болките! Да пийва повече мляко и да хапва сирене. Наистина е тежко като си толкова далече , нали и моята баба беше от Бургас Sad Обади й се по телефона, успокой я жената, важното е да усети обичта ти и че си съпричастна на страданията й.
elfljo , да оползотворите овулацията!
А за мен наистина започна голямото чакане, но с всеки изминат ден ставам по-спокойна и по-философски гледам на нещата. Вече съм готова да приема и отрицателен резултат. Е, дано не се наложи...

# 77
  • Мнения: 1 320
Ва, дано баба ти се оправи бързо!

Елф, успех с ову-то!

Леа, спокойно, всичко е наред, и мен така ме боли, може да е от самата манипулация.

# 78
  • София
  • Мнения: 7 242
Ва, скорошно оздравяване на баба ти  bouquet

Момиче, Леа мен не ме е боляло така, но пък и манипулацията беше по-различна. Аз ще знам в понеделник със сигурност резултатът. Убедена съм, че е отрицателен, но пък вярвам, че следващия път ще успея.

# 79
  • София
  • Мнения: 4 273
Лекси, откъде си толкова убедена? Може пък и да е станало. Стискам ти палци! А понеделник кой ден се пада след манипулацията?

# 80
  • София
  • Мнения: 7 242
В понеделник ще е 16-ти след процедурата. Инсето беше на 20-ти /13-ти ден от 28 дневен цикъл/. На 31-ви си правих и тест /знам, че е рано, но все пак, ако имаше нещо най-вероятно щеше да се отчете/

# 81
  • София
  • Мнения: 4 273
Еее, много си избързала с теста! Недей така! Надежда има! Peace
А пък аз си мисля моят тест да го направя на 14-ти февруари. Но пък от друга страна, ако е отрицателен, само ще ми вгорчи настроението за празника...
Току-що разбрах, че при употреба на Утрогестан, тестът за бременност ще ми даде положителен резултат. То има много време, докато си направя тест, но да питам: До кой ден се слага Утрогестана? На мен ми е изписан вагинално. И това значи ли, че не мога да правя тест? Съвсем се обърках newsm78

Последна редакция: пт, 03 фев 2006, 14:57 от lea

# 82
  • София
  • Мнения: 7 242
Дойде ми Sad Поне събота и неделя няма да го мисля... Понеделник имам час при Владимиров.

# 83
  • Враца
  • Мнения: 5 186
Ох Лекси  Hug Hug
Иди наистина при Владимиров

# 84
  • Мнения: 1 951
Лекси,  съжалявам Hug

elfljo, да поработите добре... Laughing

# 85
  • Мнения: 7 718
Току-що разбрах, че при употреба на Утрогестан, тестът за бременност ще ми даде положителен резултат.

Е, НЯМА ТАКОВА НЕЩО!!!!!
Тестът за бременност отчита ЧХГ. Утрогестанът е прогестерон.
Нереални положителни тестове дава прегнилът, защото това е ЧХГ.

Лекси, такава е била съдбата ти. Sad Имало е да става, да преживееш и това.
Не си мисли обаче, че Владимиров е всемогъщ и ще успееш непременно.
Бъди търпелива, всичко ще е наред. Всички ще успеем.

# 86
  • Мнения: 2 120
Лекси , много съжалявам, но трябва да си оптимист, защото от прочетеното за инсеминацията, ми стана ясно, че не винаги става от 1 или 2 пъти. Ти най-добре знаеш какво чувстваш, но бъди сигурна, че който е тръгнал веднъж по този път е успял.

Леа, аз пия `Утрогестан` и когато няма оплождане - няма и две чертички.

# 87
  • София
  • Мнения: 4 273
Лекси, съжалявам миличка  Sad Дано следващият път е успешен!
Момичета, успокоихте ме. Информацията получих от едно друго момиче от Проблемното, което е имало положителен тест, спряло е да взима Утрогестан и след 3 дни тестът е бил отрицателен и й дошла лелката. Значи не било от това. Ами какво да се прави...човек се учи, докато е жив. Благодаря, че ми отговорихте!

# 88
  • Мнения: 3 011
Момичетааааааааааааа имам си  EFP  -втора бледа черта на теста 
 Mr. Green   Mr. Green   Mr. Green





само, 4е за овулация   Хехехехе стреснах ли ви приятно.За пръв път ги ползвам, днес ми е 14 ден и сега ще видим какво ще стане. Реших да пробвам и от това. Знам, че бледата 4ерта е отрицателен, но се 4удя дали да ги направя през ден или всеки ден? Какво ще ме посъветвате?

# 89
  • Sofia
  • Мнения: 21 581
... но се 4удя дали да ги направя през ден или всеки ден?
Всеки ден .

Леа, апосолютно съм на мнението на Лали . Само прегнила дава отражение на теста . Утрогестана - не .
Аз като ползвах утрогестана го спрях, когато ми падна БТ, а иначе ми се удължи малко ЛФ.

Общи условия

Активация на акаунт