«абравена парола?
или
–егистрирай се јктиваци€ на акаунт

≈л. поща с ко€то се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

ƒа ѕопълнете формата за регистраци€ Ќе ѕродължете с Facebook регистраци€та

–омантични сериали
0 ѕотребители и 1 √ост преглежда(т) тази тема.
120-134 от 742 отговора

ћнени€: 2 393
sebilMM много хубав клип  Peace благодар€  Hug
«а сериала има толкова много информаци€ - клипове, колажи, преведен е на достъпен за повечето от нас език....Ќе виждам причина да не се слагат клипове и колажи в темата. Ќо нека и останалите да си кажат мнението. јз съм за публикуване на клипове и колажи.
÷итирай

ћнени€: 8
«дравейте всички Smile
јз от 2 дни ров€ из нета за н€кой сериал да загледам,но не намирам.
„етох за  този и мисл€ да го гледам Smile
«аписвам се в темата и аз Smile
÷итирай

newsm78 newsm78 newsm78 newsm78 newsm78 newsm78
÷итирай

«дравейте всички Smile
јз от 2 дни ров€ из нета за н€кой сериал да загледам,но не намирам.
„етох за  този и мисл€ да го гледам Smile
«аписвам се в темата и аз Smile

ивка1986 добре дошла  Hug »збора ти е чудесен. —ериала ще ти хареса. »ма толкова много герои, все ще намериш кои от т€х ще бъдат любимците ти.

—крит текст :
ћоите любимци са ƒжерен и …омер и јлиш и «елиха.....
÷итирай

¬раца

ћнени€: 64
...Ќе виждам причина да не се слагат клипове и колажи в темата. Ќо нека и останалите да си кажат мнението. јз съм за публикуване на клипове и колажи.
ƒа си кажа и аз: "«а" Peace Ќа мен лично, нищо не може да ми попречи да гледам
филма с подсказки от вс€какъв вид Smile
÷итирай

¬раца

ћнени€: 64
јма аз започнах да съжал€вам че въобще попитах.
ћомичета не казвам че не сте прави,просто ми б€ха превели заглавието по друг начин.
Ѕлагодар€ ви.
—поделих съвсем добронамерено как го превеждат руснаците Peace
’убаво е да има вс€какви мнени€ - ние сме толкова различни, пък филма така ми
хареса, че "съм готова на всичко" за да чета мнени€та ви Hug
÷итирай

...Ќе виждам причина да не се слагат клипове и колажи в темата. Ќо нека и останалите да си кажат мнението. јз съм за публикуване на клипове и колажи.
ƒа си кажа и аз: "«а" Peace Ќа мен лично, нищо не може да ми попречи да гледам
филма с подсказки от вс€какъв вид
Smile

newsm10 smile3521 Ќа мен също нищо не ми пречи, дори ми е интересно.

÷итирай

÷итирай

Play Thumb

÷итирай

ћнени€: 1 026
ћама-јн притчата много ми хареса.
„увала съм и аз, че на невестулката казват "невеста" или "булка". Ќо не в€рвам да наричат главната героин€ невестулка, едва ли. —ъс сигурност друга е причината за това заглавие, ще разберем.

Ћично на мен заглавието ми е последната грижа. ћного повече ме интересува съдържанието на сериала.
÷итирай

svetal4o27 права си, че заглавието не е важно, важно е съдържанието. Ќе искам да гледам първи€ епизод, така тръпката е по-силна, чакам с нетърпение да идва понеделника  Peace Peace Peace ≈ркан тук е много по-млад, малко ми е неестествен  Very Happy ƒжерен € гледах малко в ≈дин полицай от јнкара - игра в последни€ сезон....“€ с€каш н€ма пром€на. «а останалите актьори не мога да кажа кой знае какво - не съм гледала нищо с т€х....Ќо имената на н€кои често присъстват в пресата.
÷итирай

–усе

ћнени€: 699
«дравейте!  Hug

јни, аз пък - май ще излезе, че въпреки малкото сериали в  Wink ''досието'' ми - съм гледала и четиримата брат€ в действие.  Laughing

ћустафа/ћехмет √юнсюр съм го гледала в един много хубав филм - ''јşk tesadüfleri sever'' - ето и клип с песен от филма.  Smile

Play Thumb

’алил/јлтан јркекли играеше баща на ћемед јли/ »смаил ’аджиолу в ''»станбулска приказка''.

≈,  Blush може и да съм сгрешила н€къде в изписването на имената, но важното е, че имам пон€тие как игра€т и четиримата / ≈ркан  Wink не го споменах, ама след ''Ћюбов назаем'' и ''ƒила ханъм'' - н€ма смисъл да уточн€вам  Smile/ - така че харесват ми и четиримата.  Peace

ј с жените - сега ще се запозна€, така че  Wink любопитна съм.  Peace
÷итирай

ћнени€: 981
   ÷вети, здравей,
  най-големи€т брат в ѕамуковата принцеса - ’алил играе във филма "»станбулска прикиказка" - баща на ≈сма, най-малки€т брат ћехмет јли играе също в "»станбулска приказка" - там е брат на ≈сма и син на  »смаил, трети€т брат - ћустафа играе в "Ћюбов и наказание" - собственик на кръчма, във "«латната клетка" играе брата на  главни€ герой /«абравих му името/ и сега в момента  го излъчват по “¬7 - във "¬еликолепни€т век" играе най-големи€ син на —юлейман ¬еликолепни. Ќа други места не съм ги гледала.
÷итирай

Ѕраво ÷вети много богата "колекци€" от сериали имаш...аз все не мога да сколасам да гледам....
«нам, че ћехмет √юнсюр освен актьор е и режисьор. јктьори с това съчетание знам, че са много добри. »два им от вътре.....
«а най-малки€ брат »смаил ’аджиоглу в едно интервю ≈ркан беше казал, че момчето има гол€ма дарба и ще стане много добър актьор. Ќо не съм гледала и »станбулската приказка.....ќт малкото което съм гледала от ѕамуковата принцеса мисл€, че всички игра€т перфектно....то в повечето турски сериали е така. ѕрав€т много добър кастинг и им се получават сериалите. ¬иждаме много различни актьори, които дори не са учили за такива - имат съвсем различно образование. ѕри нас обаче твърдо игра€т едни и същи лица.........
÷итирай

—офи€

ћнени€: 1 912

—тахотен момент за вс€ка жена!
ѕлодът който носи от любими€ мъж да е желан и обичан!

≈ркан/ќмер го влавее това във висша  степен- да покаже на жената ко€то обича колко е щастлов!

÷итирай
0 ѕотребители и 1 √ост преглежда(т) тази тема.
120-134 от 742 отговора