"Памуковата принцеса"- Beyaz Gelincik по Диема фемили тема~1

  • 98 697
  • 742
  •   1
Отговори
# 300
  • Мнения: 874
Докопах се най-после и аз до клавиатурата тази вечер,ама вие вече нанкате,но пък няма и кой знае какво да се коментира от този отрязък на серията.
Основното е запознаването съъс семейството Асланбаш .За аслан вече знам,че означава лъв,ама този суфикс "баш" накрая,ако го нагодим май ще излезе нещо като Лъвските или Лъвовете,а може би Лъвчетата / нали са четирима братя... newsm78/.Не ,че трябва да си превеждаме по нашия тертип,но и в името се съдържа подсказка за значението на това семейство за региона.
У тях е лъвският пай,те са царете на областта.
А имението е просто великолепно,само вътрешния интериор ми идва малко тежък.Явно това е вкусът на Гюлезар - господарката на къщата.Много амбиция има в тази жена , а ми се стори и много недоволство от поведението на съпругът й Халил,че не е начело на холдинга.
А и сромно,скромна ooooh!,я как се хвалеше сама със способностите си пред другите си посестрими по кредитни карти Joy Joy Joy
За сега моите симпатии са към Мехмед и Мериемджи - харесва ми свободното поведение на Мехмед, а и това,че си угажда на капризите.Няма да спестява милионите на холдинга,я Crossing Arms
Колежанчето Алиш - доволно момче,весело.
А Йомер / много се кефя на младиликия Еркан/ -  типичен всемогъщ ага в областта.Работа,сделки за милиони,гаси стреса в леглото на една жена и изобщо не очаквам от него дори да попита какво бебе се е родило - момче или момиче.За него това няма значение - родило се е ,здраво е,майката е добре и толкова.Други приказки по този въпрос са губене на време за него, а времето е пари.
За Джерен - нямам кой знае какви впечатления от това епизодче,освен че общува на равна нога с работниците,показа уважението си към тях като посети родилката и изобщо не се стресна от крясъците на големия шеф, а аргументирано му обясни защо и как.Професионалист е тя!

Момичета - подкрепям решението ви за подсказките.Няма как да минем без тях в бъдеще.Все ще има някоя развълнувана душица и за да спи спокоййно ще и даваме жокерчета Peace
А изборът вече е във ваши ръце - дали да кликнеш или не!
Лека нощ и до утре! Peace

# 301
  • Мнения: 167
Привет момичета, добро утро Hug
Снощи пропуснах епизода по Диема и  въпреки че съм то гледала в руски
превод, ми беше интересно да изчета коментарите ви Peace
Ще чакам с нетърпение да го качат някъде ooooh!
Много се радвам, че споделяте възхищението ми от филма Hug

# 302
  • Мнения: 36 744
Доборо утро момичета  bouquet

Dimeto_M много благодаря за обстойния и задълбочен анализ на краткия първи епизод. Без да издаваш нищо за предстоящите събития по невероятен начин си направила характеристика на основните герои. Чудесно  Peace Благодаря ти  Hug
Гюлезар се държи като ханъм ага в конака. Нищо не убягва от погледа й. Недоволна е, че Халил се е оттеглил от бизнеса, но мисля, че има и друга причина. Ако Халил я упълномощи да движи неговите дела, то тя ще бъде много близо до Йомер, а и на мен, която не съм гледала сериала не ми убягна желанието на Гюлезар да бъде близо до Йомер.

МелинаМел съжалявам, че не си успяла да гледаш снощи епизода. надявам се да го качат някъде и занапред да ги качват и да не ги изтриват, както правят БТВ.

А сега да изпием по едно кафе за тонус

и да си пожелаем лек и спорен ден  Peace





# 303
# 304
  • Мнения: 36 744
Програмата на Diema Family за 04.06.2013

16:00 "Памуковата принцеса" - сериен филм  - повторение

 21:00 "Памуковата принцеса" - сериен филм

# 305
  • Русе
  • Мнения: 6 503
Добро утро!  Hug

Ани  Hug аз също не можах да гледам целият епизод снощи, обаче това което видях - хареса ми  Simple Smile. Но понеже съм работеща и този вариант със следобедното повторение ми е невъзможен, надявам се да има място, където да се качват епизодите.  Peace

Програмата на Diema Family за 04.06.2013

16:00 "Памуковата принцеса" - сериен филм  - повторение

 21:00 "Памуковата принцеса" - сериен филм


Хубав ден ви желая!  Hug

# 306
  • Мнения: 68
Здравейте Hug Hug Hug
Приемате ли една позакъсняла почитателка на този филм!
Радвам се,че има тема за него и благодаря на авторката й!  bouquet
Отново ще гледаме приказка за доброто и злото,за парите и любовта,за сълзите и усмивките!
Аз го гледам с руското аудио. В епизодите от казахската телевизия действително има изрязани моменти.
И рязането е много нескопосано - изрязвани са моменти,от които после не можеш да "вържеш" някои развития на действието / същият проблем имах и със сериала "Съла",които също гледах там/
За тези,които искат да знаят - сериите с логото АТВ не са рязани/те също са озвучавани/,само тези с логото на казахската телевизия "К".
Но...въпреки това съм благодарна,че мога да го гледам.
Много съм доволна , че Диема Фемили ще дава поредният изключително интересен сериал.
А за актьорите какво да кажа - ще се наслаждавам отново на осанката на Еркан П., Heart Eyes и на пленителната усмивка на Мехмед Гьонсур Heart Eyes / така ми липсваше,че във ВВ само намръщен го гледам от сума ми ти време/
Мисля,че правилното име на неговата съпруга е Мериемджи / от Мерием- производно на нашето име Мария/, но ако бъркам - простете.
И така... довиждане до довечера! Laughing И приятни минути в темата! Peace
в кой сайт гледаш сериалите, които не са орязани? Аз ги гледам в bigcinema.tv. Интересувам се, тъй като и аз следя Съла.

# 307
  • Велико Търново
  • Мнения: 7
Добро утро  Hug


# 308
  • Мнения: 14 487
Добро утро и от мен и семейството на Мустафа.











Ани Hug

# 309
  • Мнения: 14 487


    И още малко с тази толкова чаровна двойка.


Последна редакция: вт, 04 юни 2013, 09:38 от sebilMM

# 310
  • Мнения: 36 744
Цвети съжалявам, че не си успяла да гледаш епизода. Надявам се да го качат във vbox7 както качват други сериали. В противен случай, ако искаш да го гледаш ще трябва да си промениш програмата  Grinning Grinning
Руми   Hugблагодаря за кафето - имам нужда от повече кафета днес. Довечера отново сме на памука  Peace
Себи  Hug Много сладко семейство. Нямам представа ще бъдат ли така щастливи до края. Дано  Praynig Но видях погледите на Гюлезар по време на закуската.....Май завижда на щастието им....Но може и да не съм права.

# 311
  • Мнения: 14 487
Ани Hug според мен Гюлезар е от хората ,които завиждат на всичко позитивно-успешен бизнес, любов,хубаво семейство.

С такъв характер ,човек може да е само нещастен.


http://178.63.44.194/izlese.php?AKNdhEe1aNY,626579617a2067656c696e63696b206d7573746166616d657279656d6365

# 312
  • Ако искаш да бъдеш щастлив, бъди!
  • Мнения: 10 142
Цвети съжалявам, че не си успяла да гледаш епизода. Надявам се да го качат във vbox7 както качват други сериали. В противен случай, ако искаш да го гледаш ще трябва да си промениш програмата  Grinning Grinning
Руми   Hugблагодаря за кафето - имам нужда от повече кафета днес. Довечера отново сме на памука  Peace
Себи  Hug Много сладко семейство. Нямам представа ще бъдат ли така щастливи до края. Дано  Praynig Но видях погледите на Гюлезар по време на закуската.....Май завижда на щастието им....Но може и да не съм права.

Ооо, завижда и още как. Очите й залепнаха по тях. И на нея й се иска някой да я обича толкова нежно (не може да му се отрече на Мехмед Гюнсюр, много го бива в нежните любовни сцени, просто свети от любов) и да я желае така. Не я виня, всяка жена иска нежност и любов. Дано само да не им пакости, иначе нека си завижда, човешко е .

# 313
  • Мнения: 14 828
И аз забелязах ,че Гюлизар им завижда на по младите и влюбени/ не им запомних имената
Забелязах обаче че хвърля особени погледи и на Йомер ей така уж докато го кани да посети фондацията и
Дали пък освен завист Гюлизар не си мечтае за някой от по младите братя на съпругът и

# 314
  • Мнения: 36 744
Мараба, ..Памукови принцеси''!

Загледах сериалчето с известни и мнооого млади страхотни актъори.
Чак да ти домилее за младостта.

Този възрастен господин е дядо на хубавците, нали?
Баща им е починал. Така ли е?

А бе, много разголени сцени... ooooh! ooooh!
Сигурни ли сте, че сериала е турски?

Мераба Габи
Да Възрастния господин е дядото на четиримата братя. Родителите им са починали. Атмосферата при това голямо семейство беше сравнително спокойна в първия епизод. Ще видим по-нататък какво ще се случи.
Питаш дали сме сигурни, че сериала е турски - повече от сигурни. Дори е сниман преди 6-7 години. Актьорите млади хубави  Peace Но едно време май са правили по-хубави филми от сега. Сега преследвайки рейтинга  съсипват продукциите....
Довечера отново на памука  Peace

Общи условия

Активация на акаунт