"Памуковата принцеса"- Beyaz Gelincik по Диема фемили тема~1

  • 98 700
  • 742
  •   1
Отговори
  • Мнения: 36 745










Р е з ю м е

Халил, Омер, Мустафа и Мехмет Али са четирима братя от семейство Асланбаш ,едно от най -богатите семсйства в Адана.
Хилядите акра земя, заводи, язовири и транспортни фирми оставени в наследство от баща им се управляват от Омер Асламбаш. Най големия брат Халил е архитект по професия и мечтае да замине за чужбина...Но неговото семейство и неговата властна съпруга Гюлизар са били пречка  това да се случи...Мустафа не се интересува от нищо освен от това да се наслаждава на прекрасния си живот със съпругата си Мериндже...  Най- малкия брат Мехмет Али, завършва образованието си в САЩ и се връща в родния град Адана, но той не е наясно с интригите които се въртят в семейството, борбата за власт и тайните от миналото, които се крият от дълги години.
  Парализираният дядо Хаджи Сефер живее самотен в стая на горния етаж в имението Асланбаш ..Той мълчи от много години и е единственият, който знае истините за всички тайни на семейството...
В тези дълбоко крити тайни се крие истината за убийството на родителите на Джерен ..Тя е била на 3 години когато това се случва и от тогава сънува един и същи кошмар всяка вечер, но не може да си спомни какво точно се е случило ... Джерен започва да се рови в миналото и това я отвежда до семейство Асланбаш ..Джерен е селскостопански инженер по професия и започва да работи в компанията на Асланбаш ..
От първата среща на Джерен и Омер пламва искра която по късно ще се превърне в Голяма Любов ...която ще срещне много препятствия по пътя си създадени от тях самите ,от близките и от миналото.
Съдбата им те грабва и тази магия от тяхната любов те кара да забравиш всичко...... освен тях двамата Омер и Джерен....


Всеки делничен ден от 21.00 часа по Диема Фемили


Продукция на: TMC  
Режисьор: Güzide Balcı  
Сценаристи: Sulhi Dölek  
Музика: Tufan Kıraç  
Директор продукция: Erol Avcı  


С участието на :    









     "Beyaz Gelıncık"  
сериите в diziizle


     “Принцесса хлопковых полей”
сериите на руски език


     “Колекция:Памуковата принцеса - Bayaz Gelincik”
сериите на руски език във VBOX7













Добре дошли на всички почитатели на
Памуковата принцеса!

Последна редакция: пт, 31 май 2013, 17:01 от MAMA-AN

# 1
  • Мнения: 0
Записвам се Peace
Ани Hug Благодаря за прекрасната тема!!!

Последна редакция: чт, 30 май 2013, 23:45 от eti80

# 2
  • Мнения: 36 745
От 03.06 по Диема фемили -21ч.- Памуковата принцеса~beyaz Gelincik



# 3
# 4
  • Мнения: 2 554


          Благодаря за новата тема!      newsm51


           


 

# 5
  • Мнения: 36 745
Добро утро

~Hrisi~ Hug Дилаханъм  Hug Ети Hug Лек и спорен ден момичета  Peace

Поздравче  Peace

# 6
  • Мнения: 167
MAMA-AN, поздравления за темата Hug
Изгледала съм 4 еп. с руски превод - много ми хареса Peace
Живот и здраве ще го следя с удоволствие Party

# 7
  • Велико Търново
  • Мнения: 7
Добро утро момичета ,

 MAMA-AN благодарим за новата тема  newsm51





# 8
  • Мнения: 0
Добро  утро! Hug
Да изпием по едно кафе
с Омер и Джерен ..



# 9
  • Мнения: 5 723
Да си пожелаем приятни мигове с новия сериал!!!

На всички посетили това прекрасно кътче ...ПРИВЕТ!!!
Hug Hug Hug

# 10
  • Мнения: 14 829
И аз ще следя сериала и се надявам на приятни мигове в темата
Благодаря на авторката за прекрасната тема

# 11
  • Мнения: 36 745
djoleva,    Hug sofia26,    Hug rumi1234,   Hug МелинаМел,   Hug

Надявам се филмчето да ни хареса. В интервюта Еркан винаги е казвал, че това е любимия му сериал. Аз съм гледала от тук от там части от епизодите на турски и с руския превод, но не съм изгледала задълбочено целия сериал. С излъчването на български се сбъдва една моя мечта, колкото и несериозно и смешно да звучи. В темата за Еркан Peterkkaya&Ayça Varlıer много често си говорим за този сериал, гледали сме много клипове, правили сме колажи, но сега е различно - ще гледаме сериала с български превод. Затова решихме да пуснем нова тема само за Памуковата принцеса. В другата тема следим най-новия сериал в който играе Еркан - Дила ханъм. Той ще продължи от септември до януари с втори сезон. Говорихме си с момичетата и затова пуснахме нова тема - да не се получава объркване кой герой от кой сериал е, а се оказа, че в Памуковата принцеса ще се срещнем с 60 герои - не зная как ще им запомним имената. И така времето ще покаже дали има нужда от отделна тема или ще продължим да си пишем в темата на Еркан и Айча.



http://sinematurk.com/film/9472-beyaz-gelincik/ тук можете да видите  кои актьори и  кои герои ще видим в Памуковата принцеса.

Желая на всички лек и спорен ден  Hug

Ети благодаря за кафето - особено ми е приятно да го изпия в компанията на Джерен и Омер  Peace Благодаря за помощта за направата на новата тема  Hug Ще се реванширам при необходимост  Peace Peace

# 12
# 13
# 14
  • Велико Търново
  • Мнения: 7

Общи условия

Активация на акаунт