«абравена парола?
или
–егистрирай се јктиваци€ на акаунт

≈л. поща с ко€то се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

ƒа ѕопълнете формата за регистраци€ Ќе ѕродължете с Facebook регистраци€та

Ќабори
0 ѕотребители и 1 √ост преглежда(т) тази тема.
255-269 от 757 отговора

—офи€

ћнени€: 505
да... нашата класна е супер готина - изпробвана е, синът ми завърши 4-ти клас с не€ тази година, на мене ми остана да мисл€ за децата - дано се случат готини. »маше н€колко готини родител€, така че има шанс Very Happy Very Happy Very Happy
÷итирай

ќтвъд але€та зад шкафа

ћнени€: 1 914
јз също се над€вам на добри и възпитани деца, които да са ученолюбиви. ¬ понеделник е родителската среща, обща, за всички родители, изрично помолиха по 1 родител, тъй като приетите деца са към 120, ако не се лъжа. ѕредстав€м си как отиваме 120 родители, а ако н€кои решат да идват и двамата, цифрата става.....
÷итирай

—офи€

ћнени€: 505
Ќашата родителска беше по класове.
÷итирай

у дома

ћнени€: 4 241
Ќищо допълнително засега не планирам да записваме в ≤ клас, освен спорт.
» ние така-само ,че вместо спорт ще си ходи в ансамбъла по народни танци,в който е от 2 години вече...
ѕро€в€ва интерес към математиката,при€тно му е да решава точно тип задачи с които си напр€га ума-като броене на фигури ,тези с клечки и разни подобни,но слава богу сме в провинци€та и при нас състезани€ за първи клас н€ма.ќт втори ако про€в€ва желание и иска-да ходи,но състезани€та за ц€лата учебна година са 3 на брой,което е нормално за мен,а не като в —офи€ през седмица -две състезани€-луда работ€...но нали знаете,че търсенето определ€ предлагането  Peace
за мен най-важното е да се научат да четат с желание и разбиране-всичко друго после си идва на м€стото...
÷итирай

ћнени€: 10 763
да... нашата класна е супер готина - изпробвана е, синът ми завърши 4-ти клас с не€ тази година, на мене ми остана да мисл€ за децата - дано се случат готини. »маше н€колко готини родител€, така че има шанс Very Happy Very Happy Very Happy

“ака исках и аз класната на големи€ ми син, но т€ не поема първи клас на есен...
ƒано и новата е същата!
ƒруга наша съседка ни "освобождава" тъкмо м€сто при сегашната  Smile и е доволна, но ще видим...
÷итирай

—офи€

ћнени€: 2 083
јз също се мол€ за класна добра ,човечна и ангажирана истински с децата и т€хната индивидуалност,ко€то да ги научи на любов към знанието и да изгради хубава връзка по между им Praynig
ќтносно ранното профилиране-големи€т ми син беше /и още е Smile /много знаещо и търсещо знани€ дете.¬сичко му беше лесно и интересно.Ќа математически състезани€ ходи от първи клас и винаги е в горната част на таблицата,без да е първи,втори.—лед четвърти клас всички мислеха ,че тр€бва да отиде в училище,паралелка с математическа насоченост и имаше всички шансове за това,но той категорично отказа.ћатематиката му е лесна,справ€ се без проблем,но съвсем не му е интересна и не го влече.ќтиде в паралелка с разширено изучаване на „овек и природа и √еографи€  и е много щастлив.
«а английски€  и аз изчаках първи клас,но като донесе 2 грешно предадени думи и като се има в предвид колко лесно му се отдаваше всичко, много бързо взехме решение да започне от 2клас школа.Ќе съжал€ваме за избора си и планираме и с дребното така да процедираме.“ой даже вече си знае,че  от 2клас ще ходи на јво,като брат си Laughing
÷итирай

софи€

ћнени€: 2 211
Ќ€мам намерение да спра ходенето на английски. ћислех дали да не смен€ м€стото, но и тази година ще € остав€ в ’ай “айм, че ми е удобно и е свикнала с групата. ƒостатъчен ще е стресът с новите деца, учителка и график в училище. ўе продължи и с айкидото. ’аресва й и см€там, че тр€бва да има двигателна култура, ко€то н€ма как да придобие и поддържа с 1 час седмично физическо в училище. ’аресват й и народните танци, но все още не съм измислила къде да ги включа (дните от седмицата не стигат).
÷итирай

—офи€

ћнени€: 792
ћарти беше на първата обща родителска среща, както и на първата ни среща с директорката и това, което най го интересува от допълнителните дейностите е тайкуендото, футбола и баскетбола, както и рисуването, разбира се. ѕоследното определено му се отдава (чуд€ се от кой ли го е взел) и може би ще търсим н€какъв начин да задълбочи в тази посока. “айкуендо обаче ако не се събере достатъчно гол€ма група май н€ма да има.
≈дини€т «»ѕ е хореографи€, което се оказаха народни танци, така че това си е 1 час повече движение.
÷итирай

ћнени€: 698
ƒа се включа и аз с бъдещ първокласник. ƒраго ми е да вид€ мами, които познавам отпреди- Judy, liani, предполагам, че има и други.
¬ наши€ град училищата са две, млади€т варварин е записан в училището, където учи батко му, а и аз преди милион години. ќчаква с огромно нетърпение началото на учебната година. ¬ събота б€хме на ƒен на първокласника, а от идващи€ понеделник- на двуседмично л€тно училище.
ƒано да успеем да му организираме едно по- интересно л€то, че до тук основно се търкал€ в къщи пред “¬ и компютъра. ’оди на спортни танци два пъти седмично и това е... ƒа приключва по- бързо учебната година на баткото, че и на мен ще ми е по- спокойно като са двамата.

÷итирай

» на мен ми е при€тно да те засека тук, ≈ли.
ћо€т, малки€т, не е в училището на брат си. ƒецата от групата му също не са в неговото училище и клас. ѕръснати са в 2-3 други училища, в нашето сме само ние и сме на€сно с този факт. Ќо пък си имаме съседче, с което ще се вод€т. Ќаши€т младеж много играе с децата от блока сега. ¬ечер се прибира изнемощ€л и направо заспал от умора. —ега, когато вали, са у нас или у друго дете- посто€нно е с деца, не може да си представи живота си по друг начин. —игурно ще се побърка, ако н€ма деца...
÷итирай

софи€

ћнени€: 2 211
Judy, колко хубаво звучи играта. ћо€та никога не е играла пред блока.  офти е обстановката. Ќе знам дали н€кога бих € пуснала. √ледам и родителите на другите деца на нейната възраст вис€т по пейките.
ј аз като б€х малка се скъсвахме от игра. —ами.
÷итирай

Ќашите са ми под носа- площадката е покриви на гаражи, на три нива. Ќ€ма път, н€ма коли там. ќтстрани е пол€на с храсти /където е неизменното скривалище- нашето е обзаведено, има мокет и плочки, домъкнати от незнам къде си/.
— другите родители се подаваме от терасите и подхвърл€ме € вода, € топка, € карти или нещо за обличане отгоре или събираме паплачта за вечер€.  Laughing
÷итирай

—офи€

ћнени€: 2 882
Ќашите са ми под носа- площадката е покриви на гаражи, на три нива. Ќ€ма път, н€ма коли там. ќтстрани е пол€на с храсти /където е неизменното скривалище- нашето е обзаведено, има мокет и плочки, домъкнати от незнам къде си/.
— другите родители се подаваме от терасите и подхвърл€ме € вода, € топка, € карти или нещо за обличане отгоре или събираме паплачта за вечер€.  Laughing
≈то така ще изкара и мо€ л€тото, само че при нашите. ѕочти вс€ка седмица ще е с т€х по меропри€ти€...абе завиждам му.
Ќали в градината все го определ€ха като "по-бавноразвиващ" се и аз €вно съм почнала да го възприемам така. ќказа се, че човека въобще не е за подцен€ване. Ћудата му майка го води на психолог, който му пусна тест за интелигентност и ”ј”...ѕонеже не го приеха в училището, къдете ще учат повечето деца от групата му, си помислих, че не е издържал теста. ”чилището не е кой знае какво - за 48мо става въпрос. «аписах го в друго. ¬ понеделник ми звън€т от 48мо - за записване.  оментираме в нас, човека чул и на други€ ден об€сн€ва (чух го случайно) в градината - ј пък на мама и се обадили, че и аз съм приет. ћили€ си мислел, че не се е справил с теста и затова "не го искали" там. јз обаче реших, че си остава в първозаписаното училище. Ќищо , че н€ма да познава никой. ќказа се, че аз познавам Mr. Green ўе са в един клас с детето на мо€ колежка от университета.
“очно до училището му има Ѕританика, не съм ходила да проуча как сто€т нещата обаче.
÷итирай

—офи€

ћнени€: 323
» нашата първа родителска среща мина във вторник.

ѕо отношение на допълнителните спортове и ангажименти извън учебни€ процес - още не можем да вземем решение какво ще посещава детето. ѕри нас предлагат английски и спортове, но зависи от адаптаци€та на детето към новата обстановка.
ѕринципно аз съм «ј повече ангажименти на детето през ден€ - редуване на спорт, учене, музикален инструмент. “ака се научават да си разпредел€ времето и придобиват по-широка обща култура.
 ато начало нищо н€ма да запишем, защото предполагам, че ще се умор€ва. ѕосле ще мислим за плуване, шах, английски, рисуване, музикален инструмент или към каквото той сам про€ви интерес.

«асега се наслаждаваме на ваканци€та. —ега е момента да си почине, да се кали, че е много бледичък и да се подготвим за ваксините преди училище. ¬се пак най-важното е да са здрави  Peace
÷итирай

—офи€

ћнени€: 4 298
ех, Judy, като описваш м€стото за игра и компани€та на твоето дете, полазва ме една тиха б€ла завист... Smile
÷итирай
0 ѕотребители и 1 √ост преглежда(т) тази тема.
255-269 от 757 отговора