Бременни и подстригване?!

  • 2 261
  • 74
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 1 006
Подстригвах се, боядисвах се, лак си слагах на косата, пяна, абе, въобще всичко, което и преди това! Не вярвам в суеверия!

# 16
  • Мнения: 109
Не мисля, че подстригването може по някакъв начин да повлияе на бебето. По-скоро боядисването не се препоръчва по време на бременност, заради химикалите, които чрез кожата на главата проникват в кръвта и достигат до бебето.
Препоръчително е изпозването на безамонячни бои, като моят личен опит показа едни чудесни резултати!

# 17
  • Мнения: 2 663
Подстригвам се и дори утре мисля да ходя на фризьор ако не ме домързи....а се и боядисвам
Това са пълни глупости и страшни отживелици

# 18
  • Мнения: 686
За подстригването как да е. Но за боядисването съм категорично против! Тия химикали, от които се правят боите според мен са доста опасни и могат да проникнат през корените на косата в кръвта и съответно да стигнат до бебето! Така че аз не бих рискувала с боядисване и дори с кичури!

# 19
  • С питане до Цариград, стига се, но с ... отзад!
  • Мнения: 6 406
Поредното суеверие, нищо няма да му стане на бебето.

# 20
  • София
  • Мнения: 44 092
чиста проба суеверия, ама аз не се подстригвах - радвах се, че имам извинение да си развявам гривата:) а косата ми нито по зле стана нито по-хубава от бремеността - само по-дълга, но май вече й е време да си ходи Sad

# 21
  • Мнения: 1 613
Аз се подстригвах  Peace

# 22
  • Бургас
  • Мнения: 10 821
Два пъти се подстригвах и 2 пъти кичури си правих.

# 23
  • Мнения: 49
Подстригвах се и се боядисвах

# 24
  • Мнения: 46 510
За подстригването как да е. Но за боядисването съм категорично против! Тия химикали, от които се правят боите според мен са доста опасни и могат да проникнат през корените на косата в кръвта и съответно да стигнат до бебето! Така че аз не бих рискувала с боядисване и дори с кичури!

Нама опасност, според лекарите.

# 25
с тези тумбаци ако не се погрижем за външния си вид!?смело към салоните  bouquet

# 26
  • София
  • Мнения: 154
Съветвам те да не робуваш на глупави суеверия. Аз лично се подстригвах без каквито и да било притеснения. Това че си бременна, означава ли че трябва да заприличаш на метла в главата? 4470

# 27
  • Мнения: 2 849
Естествено, че се подстригвах  Grinning въобще не се съобразявам с подобни глупости  Crossing Arms
Да не повярвате, ама и ноктите си режех  Mr. Green
hahaha hahahaи аз така не вяврвам на щуротии .Напълно нормално е да се поддържаш какво като сме бременни .

# 28
  • Мнения: 1 272
Дори мисля, че е наложително да се подстригваш по време на бременност.

# 29
  • Мнения: 992
Аз се подстригвам, хич не ги слушам тези бабини деветини.
 Grinning Mr. Green

Общи условия

Активация на акаунт