посъветвайте ме!!!!!!!!!

  • 784
  • 3
  •   1
Отговори
  • София
  • Мнения: 2 100
Моята дъщеричка е на 7 месеца и от около месец  започна да върти главичката , все едно казва "да " с главичка! В началото го приех като ново забавление на детето. Правеше го рядко, но сега започна по-често! Прави го бързо!
Когато говорих с педиатър ми каза, че едва ли е неврологична реакция по-скоро е от доста натрупана ушна кал в ушните каналчета!
Искам да ви попитам може ли да е неврологично и за какви други смптоми евентуално да следя?
Много ритмично маха и с рачичките весе едно бие шамари, но ми се струва в рамките на нормалното!
Налага ли се според вас консултация с невролог и за какво може да става въпрос, ако е нещо неврологично?

# 1
  • Хасково
  • Мнения: 992
не си поставяй толкова тежки диагнози!
Педиатъра да ви даде направление за уши-нос-гърло щом смята, че е от това и проблема е решен! После ако се налага търсете друг лекар!

# 2
  • Мнения: 5 299
Моята дъщеря запо4на да прави така на около 7 м. На нея това и харесва оба4е и го прави наро4но, като по4на и аз така да си въртя главата - тя се смее и ме имитира. Явно и харесва, че от това и се завива свят,, все пак е нещо ново за нея. Аз лично не съм се притеснявала изобщо. Този номер и е любимия Peace

# 3
  • Мнения: 3 861
Калоян много си въртеше главата като малък, че и в стенета си я блъскаше, аз също се притеснявах и се чудех да ли всичко му е наред???
Израсна го и постепенно всичко отшумя, но за всеки случай, консултирай се с още поне един специалист, както и Уши-Нос-Гърло

Общи условия

Активация на акаунт