пиано бар/караоке бар в София?

  • 3 433
  • 9
  •   1
Отговори
  • Мнения: 187
Моля, дайте пресни впечатления. Ходила съм на доста места, но впечатленията ми са отпреди 2 години и като че ли модата и търсенето наложиха тези заведения да се променят към нещо като дискотеки с жива музика. Не търся  точно това, искам по-спокойна атмосфера, не дискотечна. С добри впечатления съм от бара в Гранд Хотел София, но не знам сега как е. Добър  беше и  Ретро в х-л Витоша. Ходила съм в Камино, Синатра, Лаймлайт. Не искам да е гъсто населено, музикантите да са добри. Нямам впечатления от караоке баровете, моля споделете. Чух за някакъв караоке бар на Дондуков, но име не знам, помагайте. Има ли някъде караоке с жива музика или е само на плейбек?

# 1
  • Мнения: 1 531
ох не мога да не се запипша - имам чувството, че аз съм пуснала темата Simple Smile като се изключи, че нямам против да не е спокойно  Laughing

# 2
  • Мнения: 2 687
абе сякаш няма много живот в караокетата ..... наистина искам да разбера примерно всеки четв в ей този бар става купон, пее се яко... ама тц
дано някой се включи Flutter

# 3
  • Мнения: 609
Ами и аз търсих,но нещо нищо не стана.Задоволявам се с Арбат(когато не пускат бясна чалга от 2 часа натам) и тъпканицата в него,но ако някой има впечатления,нека да сподели.

# 4
  • Мнения: 40
За да не отварям нова тема и аз търся добър караоке бар в София (центъра) някой да изкаже лични впечатления, трябва да заведа един специален човек точно на караоке...

Иначе това Арбат не е ли руски ресторант?

# 5
  • Мнения: 74
Аз веднъж съм ходила на Пиано бар точно до хотел Хемус, но не си спомням как се казва.... Беше пълно с разни снобари и не ми хареса. Явно класическата чалготека ме влече повече Simple Smile

# 6
  • Мнения: 40
Ясно Simple Smile лошото е, че нито аз, нито моя човек слушаме чалга Simple Smile

# 7
  • Мнения: 10 568
Караоке има на ул. Раковска 82, под кръстовището с Дондуков, Пиано бар "Вчера". Не съм била там отдавна, но имам познати, които редовно го посещават.

# 8
  • Мнения: 609
Иначе това Арбат не е ли руски ресторант?

Има и пиано бар.

# 9
  • Мнения: 12 473
В "Брага" преди правеха караоки вечери.

Общи условия

Активация на акаунт