«абравена парола?
или
–егистрирай се јктиваци€ на акаунт

≈л. поща с ко€то се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

ƒа ѕопълнете формата за регистраци€ Ќе ѕродължете с Facebook регистраци€та

«аведени€
0 ѕотребители и 1 √ост преглежда(т) тази тема.
1-9 от 9 отговора

—офи€

ћнени€: 186
ћол€, дайте пресни впечатлени€. ’одила съм на доста места, но впечатлени€та ми са отпреди 2 години и като че ли модата и търсенето наложиха тези заведени€ да се промен€т към нещо като дискотеки с жива музика. Ќе търс€  точно това, искам по-спокойна атмосфера, не дискотечна. — добри впечатлени€ съм от бара в √ранд ’отел —офи€, но не знам сега как е. ƒобър  беше и  –етро в х-л ¬итоша. ’одила съм в  амино, —инатра, Ћаймлайт. Ќе искам да е гъсто населено, музикантите да са добри. Ќ€мам впечатлени€ от караоке баровете, мол€ споделете. „ух за н€какъв караоке бар на ƒондуков, но име не знам, помагайте. »ма ли н€къде караоке с жива музика или е само на плейбек?
÷итирай

—офи€

ћнени€: 1 531
ох не мога да не се запипша - имам чувството, че аз съм пуснала темата Smile като се изключи, че н€мам против да не е спокойно  Laughing
÷итирай

ћнени€: 84
абе с€каш н€ма много живот в караокетата ..... наистина искам да разбера примерно всеки четв в ей този бар става купон, пее се €ко... ама тц
дано н€кой се включи Flutter
÷итирай ѕубликувано от: компютър

—офи€

ћнени€: 312
јми и аз търсих,но нещо нищо не стана.«адовол€вам се с јрбат(когато не пускат б€сна чалга от 2 часа натам) и тъпканицата в него,но ако н€кой има впечатлени€,нека да сподели.

—офи€

ћнени€: 40
«а да не отвар€м нова тема и аз търс€ добър караоке бар в —офи€ (центъра) н€кой да изкаже лични впечатлени€, тр€бва да заведа един специален човек точно на караоке...

»наче това јрбат не е ли руски ресторант?

ћнени€: 61
јз веднъж съм ходила на ѕиано бар точно до хотел ’емус, но не си спомн€м как се казва.... Ѕеше пълно с разни снобари и не ми хареса. явно класическата чалготека ме влече повече Smile

—офи€

ћнени€: 40
ясно Smile лошото е, че нито аз, нито мо€ човек слушаме чалга Smile

—офи€

ћнени€: 1 297
 араоке има на ул. –аковска 82, под кръстовището с ƒондуков, ѕиано бар "¬чера". Ќе съм била там отдавна, но имам познати, които редовно го посещават.

—офи€

ћнени€: 312
»наче това јрбат не е ли руски ресторант?

»ма и пиано бар.
÷итирай ѕубликувано от: моб. устройство

ћнени€: 378
¬ "Ѕрага" преди правеха караоки вечери.
0 ѕотребители и 1 √ост преглежда(т) тази тема.
1-9 от 9 отговора