«абравена парола?
или
–егистрирай се јктиваци€ на акаунт

≈л. поща с ко€то се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

ƒа ѕопълнете формата за регистраци€ Ќе ѕродължете с Facebook регистраци€та

Ќабори
0 ѕотребители и 1 √ост преглежда(т) тази тема.
315-329 от 735 отговора

Sofia

ћнени€: 3 146
ќбщо взето места в ѕ√ остават, но не винаги децата искат да учат в паралелки с останали свободни места.
Ќ€кои си предпочитат —ќ”, не жела€т специализаци€.
—лед V≤≤≤ клас също има прием в н€кои ѕ√.
...................................
ћо€т син каза, че ще пише и помощното училище със съответната предлагана от него специалност, както и транспортното такова. Smile ћожело да му бъде на късмет. ўе си подреди чинно всички специалности. ўо да не си поиграе детето? Laughing ќт ћќЌ как си игра€т? ƒобре, че и то не взима много на сериозно образованието ни. ѕодхожда тъй, както е редно. — нужното уважение.  Cool

јми този подход на детето много ми хареса Coolстига обаче да имаш нужното спокойствие Smile
÷итирай

—офи€

ћнени€: 167
“ази информаци€ бе публикувана и надълго анализирана в темата за частно образование.
ћисл€, че таблицата с резултатите от Ќ¬ќ 8 клас може да ви помогне да се ориентирате за нивото на езика в не най-елитните училища в —офи€.

https://docs.google.com/spreadsheet/ccc?key=0AhA7XVqwJbW7dEJVbHR … YnA0N1lrQmc#gid=0

ѕоправете ме ако греша, но ми се струва , че има значително разминаване между бро€ на децата в 8 клас и об€вената бройка по план - прием след 7 клас. / вс€ка асоциаци€ с 3 въпрос Ќ¬ќ Ѕ≈Ћ е случайна  Mr. Green/

91 Ќ≈√ би тр€бвало да приема 182 деца / с еднакви балове,с близнаци и тризнаци да станат 197/, но са об€вени 207 осмокласници newsm78

....и при другите елитни училища има разминаване, но просто 91Ќ≈√ ми попадна първа пред очите.

„уд€ се какви са причините за това разминаване 182 /207  #Crazy?

ƒано не са тези, които си мисл€...

» още нещо - тези 207 осмокласници по колко ли са в паралелка?
« ѕоследна редакци€: пн, 10 юни 2013, 16:16 от ellis »
÷итирай

my own world....

ћнени€: 778
«амислих се за нещо... адреса в «а€влението по адресна регистраци€ или по местоживеене в момента  newsm78
÷итирай

I want it all and I want it now.

ћнени€: 1 462
јдресна.
÷итирай

ћнени€: 9
“ази информаци€ бе публикувана и надълго анализирана в темата за частно образование.
ћисл€, че таблицата с резултатите от Ќ¬ќ 8 клас може да ви помогне да се ориентирате за нивото на езика в не най-елитните училища в —офи€.

https://docs.google.com/spreadsheet/ccc?key=0AhA7XVqwJbW7dEJVbHR … YnA0N1lrQmc#gid=0

ѕоправете ме, ако греша, но ми се струва , че има значително разминаване между бро€ на децата в 8 клас и об€вената бройка по план - прием след 7 клас. / вс€ка асоциаци€ с 3 въпрос Ќ¬ќ Ѕ≈Ћ е случайна  Mr. Green/

91 Ќ≈√ би тр€бвало да приема 182 деца / с еднакви балове,с близнаци и тризнаци да станат 197/, но са об€вени 207 осмокласници newsm78

....и при другите елитни училища има разминаване, но просто 91Ќ≈√ ми попадна първа пред очите.

„уд€ се какви са причините за това разминаване 182 /207  #Crazy?

“ова са данни за учебната 2011/2012. ћисл€, че приемътв 91Ќ≈√ е бил по-гол€м.
÷итирай

—офи€

ћнени€: 167

ѕоправете ме, ако греша, но ми се струва , че има значително разминаване между бро€ на децата в 8 клас и об€вената бройка по план - прием след 7 клас. / вс€ка асоциаци€ с 3 въпрос Ќ¬ќ Ѕ≈Ћ е случайна  Mr. Green/

„уд€ се какви са причините за това разминаване 182 /207  #Crazy?

«нам и проверих, не е по-гол€м.
÷итирай

ћнени€: 455
—ега се прибирам, не зна€ може и да сте го коментирали.ѕодробна статистика и за ѕловдив:
https://docs.google.com/file/d/0Bx1iZBjjAkxDWVBUZXh2dzNjZWM/edit?pli=1
¬ръщам се да ви чета
÷итирай

ћнени€: 9

ѕоправете ме, ако греша, но ми се струва , че има значително разминаване между бро€ на децата в 8 клас и об€вената бройка по план - прием след 7 клас. / вс€ка асоциаци€ с 3 въпрос Ќ¬ќ Ѕ≈Ћ е случайна  Mr. Green/

„уд€ се какви са причините за това разминаване 182 /207  #Crazy?

«нам и проверих, не е по-гол€м.

¬ 91 Ќ≈√  от тази година квотата е намалена на 91 момчета + 91 момичета. ƒо тази беше 98+98
÷итирай

ћнени€: 2 607
«а бройките в училищата,н€ма грешка.–азликата идва от приети след 15,09 деца,които имат право да запишат съответната паралелка-например поради преместване на месторабота на родител от едно в друго населено м€сто ,след датата на последните срокове за записване.Ѕило в гр.’ паралелка с френски и отива в гр.” в същата паралелка-тр€бва да имат еднакви учебни планове.ќт местното –»ќ ги консултират и насочват.“ака в кра€ на 8 клас са по 30 бро€ при първоначално записани  и приети 28.
÷итирай

ѕловдив

ћнени€: 355
—ега се прибирам, не зна€ може и да сте го коментирали.ѕодробна статистика и за ѕловдив:
¬ръщам се да ви чета
Ѕлагодарим!!!!!!
ј разбивка, отделно за математика и бел... newsm78 „е за кандидатстващите в ќћ√ е по-важна тази разбивка Smile
÷итирай

—офи€

ћнени€: 87
Ќ€кой днес да си е взел служебните бележки с оценките от матурите? Ќа децата ли ще ги дават или срещу родителски подпис? newsm78
÷итирай

ћнени€: 10 626
Ќ€кой днес да си е взел служебните бележки с оценките от матурите? Ќа децата ли ще ги дават или срещу родителски подпис? newsm78

Ќашите бележки или в петък, или в понеделник - така са казали днес. ¬ ср€да - връщане на учебниците! ¬ четвъртък - екскурзи€! ¬ече у нас мирише на уволнение!!!!
÷итирай

ћнени€: 455
¬ръщам се да ви чета
Ѕлагодарим!!!!!!
ј разбивка, отделно за математика и бел... newsm78 „е за кандидатстващите в ќћ√ е по-важна тази разбивка Smile

≈, това само има, но е важно, че победихме!   hahaha
÷итирай

I want it all and I want it now.

ћнени€: 1 462
Ќашите утре връщат учебниците и се над€вам да си получат и бележките.
÷итирай

—офи€

ћнени€: 4 200
ћомичета, как побирате при попълване пълно име на училището и профилите?  newsm78 Ќещо малко ми се вижда м€стото...»зписвате ли например Ќемска езикова гимнази€ или само Ќ≈√? » там, където има повече профили (например във ¬тора ј≈√), как могат да се съберат всички без съкращени€  Rolling Eyes ѕиша ситничко, печатно и четливо и едва-едва усп€вам....
ƒоколкото знам, удостоверени€та за завършен седми клас ще се дават срещу подпис на родител. «а служебните бележки не знам да има такова нещо.
÷итирай
0 ѕотребители и 1 √ост преглежда(т) тази тема.
315-329 от 735 отговора