до всички мами

  • 3 540
  • 78
  •   1
Отговори

Анкета

по какъв повод се стараете да изглеждате наи - красиви?

Опции:

* Гласуването приключено: ср, 01 мар 2006, 15:14

  • Мнения: 3 537
[              size=10pt][/size]                  благодаря на всички `участвали в анкетата.

Последна редакция: пн, 30 яну 2006, 15:25 от krasi 76

# 1
  • София
  • Мнения: 9 398
При всички гореизброени поводи. Peace

# 2
  • Мнения: 3 777
При никой от гореизброените.
Всеки ден....

# 3
  • Кацнала на едно дърво.
  • Мнения: 3 192
Въпреки желанието си, не мога да гласувам.  Laughing
Честно казано, ако се старая да изглеждам "най-красива" само при определен повод, кучета ме яли. Гледам да съм за пред хора дори когато не съм пред хора. Въпрос на самоуважение.
Пояснение - моето "за пред хора" май не се включва в общоприетото - силен грим, изкуствени нокти, коси, мигли, гърди, устни и там каквото си слагат още.  Mr. Green
Ако става дума за това, значи не искам да съм "най-красива". Поне по този начин, хи-хи.  Joy

# 4
  • Мнения: 2 100
ех да можех и аз така да отговоря-лошото е че само по поводи се старая повече иначе ...... рядко правя нещо по- различно от това да съм добре боядисана, подстригана и срешена и в тон и хубаво облечена Rolling Eyes
ами аз точно гримирана, лакирано-маникюрирана и така нататъка разбирам най-красива

Последна редакция: пн, 30 яну 2006, 15:41 от kote.kote1

# 5
  • Мнения: 7 186
Всеки ден, независимо дали има повод или не. Вече друг е въпроса с облеклото, грима и т.н.- това зависи от събитието, от това къде е, по кое време и т.н. Не се точа заради никой, правя го заради себе си основно. Peace

# 6
  • Paradise
  • Мнения: 3 103
Опитвам се винаги да изглеждам добре, доколкото е възможно с моята фигура Embarassed Embarassed, но поне правя опита - диетка, гимнастика Wink

# 7
  • Мнения: 428
краси, за по-обективен резултат бих ти предложила да сложиш и "всеки ден" Simple Smile. Тука сме все суетни дами Joy Joy

# 8
  • София
  • Мнения: 9 398
Аз пък тълкувам въпроса другояче Thinking.
Т.е. ясно е че всеки ден сме красиви, но в кои случаи се стараем да сме още по- най-най-. Grinning

# 9
  • Мнения: 3 331
Като прочетох горните отговори, малко се позасрамих - аз общо-взето се старая да изглеждам добре винаги, когато ще се срещна с хора, а изключително - когато наистина има някакъв повод/не че не си намирам лесно поводи Joy. Ако обаче съм/ще бъда сама не правя нищо различно от това да си измия зъбите, да си взема душ и да си сложа крем за лице Embarassed. А какво правите вие?

# 10
  • Мнения: 8 505
Винаги.Не ми е трудно,тъй като не се гримирам изобщо и така спестявам 1/2-1час (вие ще кажете колко) от грим и имам достатъчно време за всичко останало.

# 11
  • София-Лагера
  • Мнения: 2 661
Винаги.  bouquet

# 12
  • Мнения: 3 360
По всички-а често и без повод Laughing

# 13
  • Мнения: 5 313
Без повод Peace.

# 14
  • Мнения: 4 546
Аз пък тълкувам въпроса другояче Thinking.
Т.е. ясно е че всеки ден сме красиви, но в кои случаи се стараем да сме още по- най-най-. Grinning
и аз така разбрах въпроса  Simple Smile
когато има повод то си е задължително да се издокарам повече, а иначе - ами понякога и без повод се кипря повече от обикновено, просто ми идва музата  Laughing

Общи условия

Активация на акаунт