«абравена парола?
или
–егистрирай се јктиваци€ на акаунт

≈л. поща с ко€то се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

ƒа ѕопълнете формата за регистраци€ Ќе ѕродължете с Facebook регистраци€та

люкарник
0 ѕотребители и 1 √ост преглежда(т) тази тема.
705-719 от 1 169 отговора

¬арна

ћнени€: 634
Ќе разбирам, защо тр€бва да се лекуват хомосексуалистите? “е не се ли чувстват добре и така? Ќа кого пречат  с предпочитани€та си в секса?
÷итирай

—офи€ - –им и обратно

ћнени€: 3 855

јйде стига вече, спрете да надничате под завивките на хората, какво ви пречат не мога да разбера. ƒано в бъдещето на моите деца, да има по-малко хора с вашите възгледи.
“о никой не се натиска да им гледа под завивките. “е се чекнат колкото им чатала издържи, далеч от завивиките и натрапват сексуалността си като н€какво пернато чудновато същество. Ќе, мерси, не искам да им гледам бельото, да слушам за нормалността им до припадък. Ќе съм толерантна. » не искам никой да е "толерантен" към мо€та сексуалност, т€ никого не интересува.
÷итирай

ћнени€: 372
–азбрах - предлагаш ми поредни€ шарлатанин, който за съжаление не лекуваш нищо (или лекува несъществуващи болести) - за съжаление в последно време са много Sad

p.s. Ѕлагодар€ много за предложената връзка с професионалисти ... ѕознавам достатъчно  Peace

Ќе, никога през живота си нито съм общувала, нито бих препоръчала Ўј–Ћј“јЌ» и недоказани самозванци Stop
ў€х да ти дам координати на дипломирани медици в  линиката по психиатри€ към јлександровска болница и ”—ЅјЋ по неврологи€ и психиатри€ "—вети Ќаум", но щом това пречи на тезата ти, че сериозната наука не се занимава с този "несъществуващ" проблем, така да бъде  Whistling
¬ основата на ¬—я ќ лечение стои желанието на човек да се излекува. “ака че който е в мир с отклонени€та си, да си ги носи със здраве  Peace

Ѕлагодар€ още веднъж за съдействието  Peace
—ъщите тези хора са ми преподавали  Peace
» не твърд€т такива неща, които ти твърдиш  Peace
»маме противоречие значи ... така че ако искаш дай нещо "общодостъпно" от т€х в което говор€т за това "лечение" дето препоръчваш ... в опозици€ аз ще ти дам друго "общодостъпно" - в нито една класификаци€ на болестите, н€ма описана и класифицирана, като болест сексуалност ....
« ѕоследна редакци€: вт, 11 юни 2013, 10:45 от temp »
÷итирай

WTA и  и“

ћнени€: 3 090
Lilly, не знаех, че наличието на хомосексуалисти в цивилизаци€та е признак за нейното напредналост

’омосексуалността съществува веро€тно от преди човека, и със сигурност много преди цивилизаци€та, така че е древна част от не€, а не просто признак за развитие. ј признак на цивилизованост е да уважиш и приемеш правото на група хора, които са различни от теб, да бъдат.

Ћили  Hug
÷итирай

ћнени€: 7 715
Ќе разбирам, защо тр€бва да се лекуват хомосексуалистите? “е не се ли чувстват добре и така? Ќа кого пречат  с предпочитани€та си в секса?

ѕринципно на никого, до момента в който не пред€в€ват претенции децата от предучилищна да бъдат запоанавани с различните видове сексуалност, за да пораснели толерантни. ѕротив съм не за друго, а защото деца в такава възраст не бива изобщо да бъдат занимавани с ничи€ сексуалност. Ќито с хетеро, нито с хомо. » другото, което ме дразни и не е свързано само с хомосексуалистите, е една тенденци€ ненормалното да се нарича нормално, грешното - правилно и грозното - красиво. ≈дни ненормални и изкуствени ценности се насаждат от най-ранна възраст.
ј по въпроса с лечението, според н€кои с много йога се лекува. »мало случаи на излекувани.
÷итирай

—офи€

ћнени€: 308
Ѕоклукът е такъв заради други неща, не предпочитани€ към собствени€ пол.  ћога да изред€ много други неща, заради които имам желание н€кои същества да не са живи и най-малкото тр€бва да се лекуват. ’омосексуализмът не е сред т€х. 

ƒокато н€кой не те натисне в н€кой ъгъл, не виждам за какво тр€бва да се ровичка из чужди€ живот. 
Ќенормалността е част от нормалното в природата. Ќ€ма как да се изкорени.
÷итирай

WTA и  и“

≈дни ненормални и изкуствени ценности се насаждат от най-ранна възраст.
ј по въпроса с лечението, според н€кои с много йога се лекува. »мало случаи на излекувани.

…ога  35 35 35

ј за »зкуството просто кажи, че не харесваш модерното такова - живопис, инсталации и т.н., а за ≈лтън ƒжон и ƒжордж ћайкъл имаш ли мнение?  Crazy
÷итирай

ћнени€: 9

Ќа себе си най-много. “ъй като в процентно съотношение са значително по-малко от хетеросексуалните, намирането на посто€нен сексуален партньор е значително по-трудно. јко са бисексуални това ще увеличи т€хната адаптивност в обществото. Ќ€ма да се чувстват изолирани и онеправдани.
÷итирай

Galaxy 13197853088

ћнени€: 1 769
÷итат
’омосексуалността съществува веро€тно от преди човека, и със сигурност много преди цивилизаци€та, така че е древна част от не€, а не просто признак за развитие. ј признак на цивилизованост е да уважиш и приемеш правото на група хора, които са различни от теб, да бъдат.

“о и канибализма съществува от преди по€вата на човека, дори сред сочените за примери на хомо птици го има сега.  анибализъм е имало и време оно, че и сега се среща чат пат, мисл€ преди 2-3 години един педал беше из€л един друг педал по негово желание ... древна част от цивилизаци€та, дамм ...
÷итирай

—опот, ѕловдив

ћнени€: 329

»звин€вам се, но се см€х с глас.  Very Happy

Ghost , н€мам наблюдени€ да си намират партньори чак толкова трудно.  Smile
÷итирай

—офи€

ћнени€: 9 657
’аресвам хора, които усещат, когато прекрачват определени граници и замълчават, вместо да ръс€т простотии.
÷итирай

ћнени€: 372
“елевизи€ гледам за да съм информирана. ясно ми е, че манипулаци€та е навс€къде. Ќо ако гей обществото разчита на подкрепа на хора като мен ( ако изобщо има значение), то те самите тр€бва да се опитат да бъдат откровени. Ќо те не го прав€т. “е се прикриват, финансират големи паради, създават големи организации и в крайна сметка ми се навират в очите по не особено при€тен начин. ¬иж, наша при€телска семейна двойка е друго нещо. ќсвен, че са високо образовани, двете дами никога не са демонстрирали каквото и да било различно. Ќапуснаха местоработата си, разделиха се с кариерите си ( за мен е лудост!) и се преместиха да живе€т в едно градче. Ќ€ма да изпадам в подробности защо, но в т€х не срещам бунтарство. Ќа€сно са, че промените стават бавно, но с кадифена ръкавица.

първо ... ако гей обществото разчита на подкрепа на хора като мен ... никога не съм разбирала този израз ... об€сними го ако е удобно. «а какво да разчитат на подкрепа? ј ние тр€бва ли да разчитаме за н€каква подкрепа от т€х? Ќе сме ли всички хора ... живеещи един и същи живот ...  огато н€кой падне, други€т му подава ръка ... и така.
“ук в темата е ƒебора, т€ е хомосексуална, открита, земна, също така високообразована (защото €вно е от значение за теб), със серизна връзка и т.н. ≈то ти човек от който можеш да черпиш информаци€ от извора. «а мен е удоволствие да комуникирам с не€ виртуално!
ј за твоите при€телки - защо напуснаха работа? »нтересувала ли си се? ƒа не са имали проблеми със сексуалноста си и за това да са минали на този вариант?
» не на последно м€сто - защо издигаш в култ "примиреноста" и анатемосваш "бунтарството".
÷итирай

WTA и  и“

Ќали си ни такъв форумен умник, хайде ми кажи този жест откъде идва, Mr. Green

—крит текст :
ѕрегъването на кол€но пред владетел   #Silly

после можеш да поровиш в статийки и за приматите, те как го прав€т същото  hahaha
« ѕоследна редакци€: вт, 11 юни 2013, 10:56 от Ѕумър »
÷итирай

—офи€

ћнени€: 1 050
 акви загрижени хора само! ј как ги лекуват в »ран, защото имам разни подозрени€?

ћай със същото, от което страдат.   35
—игурна съм, че лечението е успешно.
÷итирай

¬арна

ћнени€: 634

Ќа себе си най-много. ...

“ака е, ама те €вно не го намират за проблем, защо за останалите е такъв?

янечек, значи тр€бва просто да промен€т поведението си, да не са така агресивни в пропагандата, а не да се лекуват. Ќе знам те дали го осъзнават, но лини€та на действи€, ко€то следват им осигур€ва много повече противници, отколкото симпатизанти.

» другото, което ме дразни и не е свързано само с хомосексуалистите, е една тенденци€ ненормалното да се нарича нормално, грешното - правилно и грозното - красиво. ≈дни ненормални и изкуствени ценности се насаждат от най-ранна възраст.
“ова и мен ме дразни! «абел€зва се един стремеж към размиване на границите, дори на т€хното пълно отпадане.
÷итирай
0 ѕотребители и 1 √ост преглежда(т) тази тема.
705-719 от 1 169 отговора