На море в Турция - 24та тема

  • 112 485
  • 776
  •   1
Отговори
# 105
  • Мнения: 874
      Здравейте!
 След два дни заминаваме с децата за Мармарис. Много бих се радвала  да се включи някой с актуална информация за времето там и най-вече температурата на водата  Praynig
http://sinoptik.bg/marmaris-turkey-100304782/10-days
http://www.meteonovosti.ru/index.php?index=50&value=17298

 Rolling Eyes

 Благодаря!   bouquet Embarassed

# 106
  • Мнения: 1
Ние току що се върнахме от Палм уингс,Дидим. Пътувахме със собствен транспорт и искам да кажа, че хотела е супер. Къщичките са невероятно уютни и всичко е много красиво. Няма да коментирам храната  и останалото,защото това е направено в други теми и напълно се припокрива.
Единственият минус бяха българските селяци, които бяха дошли да избиват комплекси и да си играят на прецакай другите - запазване на места на плажа,така че за другите за няма или поне да държат децата по-назад, запазване на възглавници за сядане в амфитеатъра по 5-6 бр., да има за дупето, за гръбчето и т.н., пък нека другите да седят на цимента. Общо взето Булгаристан си каза думата.
Относно Палм уингс -Кушадасъ мога само да кажа, че все още не бил напълно готов за туристи. Ремонтът продължавал и през нощта, както споделиха вече почивали в него.

# 107
  • Мнения: 2 134
Браво на тях ! "Ремонта продължава и през  нощта " .
Защо продават предварително непостроен  хотел  и ремонтни дейности до без край ?
В събота ще видим , дано не е шумно ,защото от съседски ремонти ми е писнало .
/И в момента над главата ми бръмчи, а и на почивка ..... идва прекалено./
Ето, това е въпрос ,който не бива да се подминава и да се примиряваме .

# 108
  • Мнения: 0
Здравейте, върнахме се от Palm Wings Кушадасъ на 10.06! Страхотен хотел, чист, с много любезен персонал, храната беше страхотна, много разнообразна. Хотелът беше на 80% пълен с българи, малко французи и малко турци. Анимацията беше на ниво, просто съм очарована от нивото на хотела. Водата в детския басейн беше малко хладна, но в големия басейн беше ок.

# 109
  • Мнения: 2 134
Най-после инфо от първа ръка !
Има ли ремонтни дейности ?
Морето в момента чисто ли е ? Благодаря !

# 110
  • Мнения: 0
Не беше завършена съвсем малка част от хотела, но не са ни пречили хората по никакъв начин, дори смятам че ще са завършили вече, защото работиха доста бързо! Морето не беше мръсно, но имаше нещо като водорасли и това правеше водата мътна! Хотелът си заслужава и ще останете доволни сигурна съм.

# 111
  • Мнения: 72
моля,дайте мнение за хотел буиук анадолу в дидим

# 112
# 113
  • Мнения: 5
Хотел buyuk anadolu е  хотел предимно за местното население.Хотела е на някакъв техен синдикат като техните работници почиват на половин цена и затова хотела е пълен с месни повечето с забрадки на нас миналата година не ни хареса  ако имате  въпроси съм на линия

# 114
  • Мнения: 195
Здравейте ,  обмислям да отидем до о.Родос  newsm78
Със собстен транспорт сме и може да останем с нощувка там .
Заслужава ли си , има ли какво да се види на острова или не си струва пътуването до там - ще бъдем в Дидим и е малко далечко  newsm78
Ще се радвам на повече впечатления ,защото само по снимки не мога да реша.

# 115
  • Мнения: 262
Потресен съм.За първи път откакто ходя на почивка в Турция,снощи се наложи да използвам здравната си застраховка с лимит от 4000евро. След като се свързах с Булстрад в Бг. и след 8 минутен разговор за обяснения на заболяването ,номер на застраховката,хотел където сме отседнали те ми отказаха да изпратят транспорт/мед.лице/ за да ни отведе в най-близката болница работеща с техния партньор там-KORIS. Да сме се оправили сами,като се върнем в Бг.да предоставим фактура и медиц.досие за да ни възстановят разходите. Браво на Булстрад и жалко за Емералд,които са им  се доверили.Пътуваме в събота обратно за Бг.,Бог да ни е на помощ... Sad

# 116
  • Beyond the stars
  • Мнения: 7 852
Потресен съм.За първи път откакто ходя на почивка в Турция,снощи се наложи да използвам здравната си застраховка с лимит от 4000евро. След като се свързах с Булстрад в Бг. и след 8 минутен разговор за обяснения на заболяването ,номер на застраховката,хотел където сме отседнали те ми отказаха да изпратят транспорт/мед.лице/ за да ни отведе в най-близката болница работеща с техния партньор там-KORIS. Да сме се оправили сами,като се върнем в Бг.да предоставим фактура и медиц.досие за да ни възстановят разходите. Браво на Булстрад и жалко за Емералд,които са им  се доверили.Пътуваме в събота обратно за Бг.,Бог да ни е на помощ... Sad

 #Crazy

На нас също ни се наложи да използваме медицински услуги със застраховка на Булстрад, но не сме комуникирали изобщо с Булстрад-през медицинският пункт на хотела, дойде лекарка, която говореше български, назначи лечение, организира транспорт до клинка,ние единствено попълнихме заявление за възникнала щета. Peace

# 117
  • Пловдив
  • Мнения: 1 883
Малеееееееееееееееее ,какви неща стават !!! Shocked Shocked Shocked
Е, как така една и съща компания ,а е различно ?
Нещо има в това ?
Или всеки от сега на татък като тръгва се застрахова ,като пита тур оператора как стоят нещата ако нещо се случи     Rolling Eyes

# 118
  • Beyond the stars
  • Мнения: 7 852
Честно казано за пръв чувам за проблем със застраховката,всички познати покрай мен, на които се е налагало да ползват, са изключително доволни. Според мен  просто е трябвало директно да се обърнете към медицинският център в хотела.
Това,че всичко при нас мина ок, не означава,че не можем да получим някоя честитка от Булстрад  Peace Слава Богу, че медицинският проблем не беше сериозен  Wink

# 119
  • Beyond the Frontiers
  • Мнения: 4 730
Много неприятно - при застраховките е така - звъни се на асистанс компанията и тя ви препраща и насочва. Не би трябвало да плащате на място, но явно договорът на застрахователя е такъв.

Общи условия

Активация на акаунт