Зелено кафе за отслабване

  • 365 941
  • 461
  •   1
Отговори
# 315
  • Мнения: 1
Пълна лъжа след 60 хапчета 6кг отгоре Опитайте се да ви върнат парите и ще разберете че е невъзможно

# 316
  • Мнения: 11 337
Албена Матеева, мисля, че на всички им е ясно, че сте представител на споменатата фирма!

НИКОЙ, ама НИКОЙ човек, който е със всичкия си не би пил нещо наречено Black spider!!  Crossing Arms И не Ви обиждам, защото съм НАпЪЛНО убедена, че Вие никога не сте поглъщали и едно от хапчетата, които продавате! Разбира се патоса и уверенията ви /идентични/ в този и други форуми са направо мотивиращи  Crazy

Бих била обаче по-смела нападайки Ви с думите, че продавайки и рекламирайки добавка съдържаща ефедрин, без нужните предупреждения за хората с високо кръвно, бъбречни и сърдечни заболявания обричате някой на напълно безмислена гибел или осакатяване. Ефедрина е забранен в редица страни, тъй като е доказано, че предизвиква инсулт. Ефидрина свива кръвоносните съдове и е ИЗКЛЮЧИТЕЛНО опасен за хора дори и с малко повишено кръвно налягане. Да, спортистите го използват в комбинация с кофеин, но той не е регламентирана хранителна добавка. От него се отслабва, усеща се прилив на енергия, тъй като е СТЕРОИД намаляващ апетита и увеличаващ мускулната маса, но стопяващ черния дроб.

Та се чудя колко пари очаквате да изкарате продавайки отрова?  newsm78

# 317
  • Мнения: X
Албена Матеева, мисля, че на всички им е ясно, че сте представител на споменатата фирма!

НИКОЙ, ама НИКОЙ човек, който е със всичкия си не би пил нещо наречено Black spider!!  Crossing Arms И не Ви обиждам, защото съм НАпЪЛНО убедена, че Вие никога не сте поглъщали и едно от хапчетата, които продавате! Разбира се патоса и уверенията ви /идентични/ в този и други форуми са направо мотивиращи  Crazy

Бих била обаче по-смела нападайки Ви с думите, че продавайки и рекламирайки добавка съдържаща ефедрин, без нужните предупреждения за хората с високо кръвно, бъбречни и сърдечни заболявания обричате някой на напълно безмислена гибел или осакатяване. Ефедрина е забранен в редица страни, тъй като е доказано, че предизвиква инсулт. Ефидрина свива кръвоносните съдове и е ИЗКЛЮЧИТЕЛНО опасен за хора дори и с малко повишено кръвно налягане. Да, спортистите го използват в комбинация с кофеин, но той не е регламентирана хранителна добавка. От него се отслабва, усеща се прилив на енергия, тъй като е СТЕРОИД намаляващ апетита и увеличаващ мускулната маса, но стопяващ черния дроб.

Та се чудя колко пари очаквате да изкарате продавайки отрова?  newsm78

Напълно подкрепям горенаписаното! Независимо дали жената е търговец или просто по случайност е изпитала някакъв ефект, то е абсолютно безотговорно и дори бих използвал по-правилната дума - ПРЕСТЪПНО!, да се рекламира подобна комбинация от ефедрин, кофеин и йохимбин.
Ако някой иска да пие тези съставки, то задължително трябва да се консултира първо с личния си лекар, а след това със специалист - суплементарист, за да е наясно с дозата, начина на пиене и ТРЕНИРОВКИТЕ, които трябва да прави.
Да приемате 3-те съставки без да тренирате е равно на самоубийство. Залагам си цялата репутация, изричайки тези думи. Виждал съм такива случаи, които не са за описване.

Моля авторката на хвалебствения пост да преосмисли последващите си препоръки по темата.

# 318
  • Мнения: 237
Аз съм пила от това зелено кафе
 http://revita.bg/15637/%D0%BA%D0%B0%D1%82%D0%B0%D0%BB%D0%BE%D0%B … %BD%D0%B0-500-mg/
и само него мога да препоръчам другите продукти с наличие на водорасли са повече от абсурдни
Е, аз си го купих точно оттам и няма никакъв ефект! Почти съм изпила опаковката.

# 319
  • Мнения: 1 780
Аз съм пила от това зелено кафе
 http://revita.bg/15637/%D0%BA%D0%B0%D1%82%D0%B0%D0%BB%D0%BE%D0%B … %BD%D0%B0-500-mg/
и само него мога да препоръчам другите продукти с наличие на водорасли са повече от абсурдни
Е, аз си го купих точно оттам и няма никакъв ефект! Почти съм изпила опаковката.


 svejana8899 ефект има, просто в момента не си го забелязала  hahaha - твоят джоб е олекнал с около 35 до 40лв .....

# 320
  • Мнения: 1
То не става само да се лежи...трябва си движение...пий но и тренирай иначе нищо не правиш

# 321
  • Мнения: X
И на мен зеленото кафе ми влияе много добре..с него пия и доста вода на ден..буеквално за 2 седмици след започване на употребата се чувствам ,а и се виждам по изчистена от мастни натрупвания по тялото..Simple Smileимайте предвид че аз не съм пълна..но когато кача някой друг килограм веднага прибягвам до зелено кафе.. аз си купувам от аптеката обикновено май е българско на някаква фирма ramcofarm  за 13-14лв.. преди да разбера че няма разлика си взимах от скъпите..

# 322
  • Мнения: 3
Здравейте! Относно зеленото кафе, моя приятелка за 1 месец свали 11-12 килограма, не съм я питала с какво и как се е хранила, но е факт че се чувства много по- добре и свали килограми. Аз също си го поръчах преди няколко дни, след около месец ще споделя как е подействало и на мен и дали има ефект. Въпреки всичко аз мисля, че всеки препарат независимо дали е за отслабване или за нещо друго не може да действа на всеки еднакво, всеки организъм приема и му действа по различен начин, едни ще свалят 10 други 20 а трети може изобщо и да не свалят....  Wink

# 323
  • Мнения: 3
То не става само да се лежи...трябва си движение...пий но и тренирай иначе нищо не правиш

Напълно съм съгласна!!!

# 324
  • Мнения: X
Дени Дишова,

аз "една приятелка" нямам, но за сметка на това имам професионално наблюдение над стотици хора, правещи възможното да отслабнат.

Изводът, който категорично се налага и е статистически доказуем, че от зеленото кафе НЕ СЕ отслабва.

Поздрави и успех в продажбите Ви!

# 325
  • Добрич
  • Мнения: 8
Много се колебая дали да не започна и аз да пия от зеленото кафе. По принцип кафе не кусвам...
Това същото ли е на вкус, като стандартното кафе, или е по-различно? Simple Smile Малко глупав въпрос, ама все пак..
И освен това има ли значение от къде ще се поръча? Аз на сайтове нямам много вяра, ама знае ли човек.
Преди много време бях пила хапчета лида и за 3 месеца свалих 12 кг.  Година по-късно пак почнах да ги пия, само 1 месец обаче, не поръчах други 2 кутии, защото нямаше никакъв ефект от тях.
Явно не ми действат вече, или просто от сайта който ги взех за втори път са фалш.

За хора с проблеми с щитовидната жлеза ме интересува как отслабвате? Simple Smile

# 326
  • Sofia
  • Мнения: 26 371


За хора с проблеми с щитовидната жлеза ме интересува как отслабвате? Simple Smile
трудно Sad с много ограничения и движение само има резултат

# 327
  • Мнения: 4
Здравейте мили дами /мами/,
и аз съм се навила да си взема да пия зелено кафе Simple Smile
Та ... почетох доста по темата и реших да ви споделя впечатленията си - за тези които се колебаят дали да опитат или не - поне опитът им да излезе максимално евтин.
Оказва се, че ефект има /или поне тези които са доволни/ от зелено кафе на зърна, не от екстракти под форма на някакви таблетки.
Има куп специализирани сайтове които продават зелено кафе на зърна в опаковки по 250 гр на цени от 40 лв. до 60 - 70 лв..
Оказва се обаче, че същото кафе на зърна / Арабика / може да си поръчате от био магазини например за 20 - 22 лв. КИЛОГРАМА - НЕ 250 ГРАМА ЗА 40 ЛВ.
Просто напишете в Гугъл " Зелено кафе на зърна " и вижте колко много био магазинчета и магазини за чисти продукти ще ви излязат.

Пожелавам на всички успех

# 328
  • Sofia
  • Мнения: 26 371
и в магазините за кафе на килограм продават по няколко вида зелено кафе,цената е около 6-7лв./кг.

# 329
  • Мнения: 1
Здравейте на всички, които се интересуват от темата "Зелено кафе".

Аз от днес започнах да пия такова кафе. Поръчах си го на зърна, за да съм сигурна, че наистина получавам това, което искам, защото в предлаганите от различни фирми таблетки, не съм съвсем сигурна дали е 100 % истинско зелено кафе съдържанието им. Поръчах си го от он-лайн магазин за био продукти. Преди това прочетох, че е доста трудоемко смилането на зърната зелено кафе и наистина е така- много е трудно, но с повече усилия се получава добър резултат. Цената на кафето е 23.65 лв. за килограм, но аз като за начало си поръчах 300 гр. за 7.55лв.
Започвам с начални килограми 75 и надявам се след няколко месеца да постигна желаният резултат-64/65 кг. Ще пиша след някой друг ден или седмица, имам ли някакъв резултат или не.
Желая лек ден на всички и успех в начинанието "отслабване със зелено кафе", на тези, които са решили да го започнат.

Общи условия

Активация на акаунт