Зелено кафе за отслабване

  • 365 358
  • 461
  •   1
Отговори
# 90
  • Мнения: 1
Здравейте и от мен.   love001
Първо  малко история
Преди 4 месеца се оказа 4е имам белодробна емболия и тромбофлебит в следствие на операция на крака.Преди това поддържах постоянно тегло 55-56кг,но още в болницата драсти4но наддадох поради липсата на движение и най-ве4е лекарствата съм ка4ила 20 кг(поне преди месец бяха толко).Ве4е ме е страх да се ка4а на кантар.Няма на4ин да спортувам заради проблема с вените и постоянния оток на здравия крак.Пия лекарства за разреждане на кръвта и за вените.
Постоянно ка4вам както и да се храня,пробвах да се ограни4авам но ми става лошо.Ве4е не мога да се търпя,пре4ат ми кг.Харесах си една диета http://www.bgnow.eu/news.php?cat=2&cp=0&newsid=17297 и до ден-два ще я приложа,а също и едни хап4ета зелева супа,но в момента не мога да си ги купя,така 4е ще по4акат малко.
И така,сега по темата,зелено кафе съм пила само това http://www.zigzag.bg/biologichna-aktivna-dobavka-kitaiski-kafeni-zarna-10gкакто е описано-две седмици,комбинирах го с детоксикиращите лепенки но нямаше резултат.
Надявам се диетата да ми помогне.
Ако някой има наблюдения за хап4етата зелева супа моля да сподели.

# 91
  • София
  • Мнения: 195
Аз пия зелено кафе на зърна , не на капсули , кафето е чисто и просто кафе - неизпечено . Чисто и просто кафе без никакви други добавки , за сега съм срещала да се продава само на капсули , намерих си сайт обаче за зелено кафе на зърна , което ми действа на мен и не ми влияе зле , наротив ободряваме . Не съм свалила много , свалям леко по лека и постепенно за това целулитът ми намалява и кожата не ми увисва . До тук съм чела лоши отзиви само на хора , който са пили капсули .

# 92
  • Мнения: 1
Това от зиг-заг е на зърна,пие се като 4ай,запарява се не помня за колко минути,но при мен наддаването е от емболията и не знам дали ще имат ефект диетите,винаги съм била слаба а и преди хапвах 4есто,постоянно бях гладна,но не ми се лепеше.

# 93
  • София
  • Мнения: 195
Това от зиг-заг е на зърна,пие се като 4ай,запарява се не помня за колко минути,но при мен наддаването е от емболията и не знам дали ще имат ефект диетите,винаги съм била слаба а и преди хапвах 4есто,постоянно бях гладна,но не ми се лепеше.
В твоя случай е най-добре да се консултираш с лекар за това зелено кафе , за диети , може да си направиш кръвен тест за поносимост на храни , тук една мама беше споделила преди 1,2 страници , каза , че на синът и е помогнал само този тест .

# 94
  • Мнения: 0
Аз си поръчах   Simple Smile от green-magic.net, миналата седмица.Момичето по тел. ми обясни всичко което ме интересуваше!Пристигна на следващия ден,като не съм плащала и за куриера,хванах и някакво намаление.Чувствам се много добре,приготвя се много лесно,добавям си мед.Чакам резултати.Не се ограничавам от към храна ,единствено отбягвам да хапвам много тестени и пържени неща.Първата седмица действало прочистващо,а вече след това ще видим.Ще пиша отново. newsm17 ,дано да се отърва от излишното по мен.

# 95
  • Мнения: 0
Здравейте ,потребители на сайта!Искам да попитам някой който има опит в пиенето на зелено кафе.Купих си от  сайт в интернет, високо качество зелено кафе на зърна .Когато ми се обадиха за доставка ми обясниха,че кафето се смила непосредствено преди консумация,разтваря се в чаша топла вода/1с.л. кафе и се пие на гладно 30 минути преди ядене.Хубаво,но аз нямах мелачка за кафе и отидох в най-близкият магазин за кафе, за да помоля да ми го смелят.Продавачката ме погледна с изненада и заяви,че кафето не се мели ,а се накисва една супена лъжица от него вечер с чаша топла вода и сутринта се изпива на гладно,а зърната се сдъвкват.Пробвах този вариант,но зърната изобщо не могат да се сдъвкват ,остават твърди като камък.И така аз си купих мелачка и започнах да меля сутрин кафето, но ме терзае мисълта дали го пия правилно??Може ли някой да сподели опит?

Последна редакция: пт, 24 яну 2014, 20:13 от NEPOBEDIMA7

# 96
  • Мнения: 43
Има тема за зеленото кафе http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=723369.0. Прочети я.
Аз лично не съм доволна от него.

# 97
  • Мнения: 13
Днес си купих от аптеката и го почвам. Около 58-59 кг. съм през последните години и имам за смъкване едни 7-8 кг. Лошото е, че кантарът ми май няма батерии и не работи. Утре ще си купя и ще се премеря / ако е това проблема/. Дано успея с намалянето на килцата. Успех на всички в битката с тях.  Peace  Hug  bouquet  bouquet

# 98
  • Мнения: 29
Здравейте, аз искам да попитам дали някой е поръчвал от тук - http://centarzapromocii.com/zdrave/green-coffee-otslabvash/ На мен постоянно ми излиза реклама за зеленото кафе и винаги попадам на този сайт. Интересува ме дали е надежден, пише че това е сайта на производителя, но не съм сигурна newsm78

# 99
  • Мнения: 0
Здравей отново,

ето и мойте резултати за 7 дни от 66.6 кг на 65.8 кг Laughing

Сутрин 10 коремни, храна може да се каже че е разделно, изключих безалкохолно и хляба Rolling Eyes

Свалените кг не са много, но мога да кажа, че усещам кожата особено на коремната област по-гладка, но незнам дали се дължи на кафето.

Като страничен ефект мога да отчета по-честото посещение на тоалетна(по-малка де Whistling)

# 100
  • Мнения: 0
Zdraveite imam edin vapros dnes mi pristigna zeleno kafe na zarna znaete li kak da go piq i trqbvali nqkakva zaparka da mu se pravi

# 101
  • София
  • Мнения: 195
Zdraveite imam edin vapros dnes mi pristigna zeleno kafe na zarna znaete li kak da go piq i trqbvali nqkakva zaparka da mu se pravi
Poli писах ти на лични , нали си има етикет трябва да си прочетеш какво пише .

# 102
  • София
  • Мнения: 195
Здравейте, аз искам да попитам дали някой е поръчвал от тук - http://centarzapromocii.com/zdrave/green-coffee-otslabvash/ На мен постоянно ми излиза реклама за зеленото кафе и винаги попадам на този сайт. Интересува ме дали е надежден, пише че това е сайта на производителя, но не съм сигурна newsm78
Това ми изглежда супер фалшиво , не се доверявай .
Аз си взех от www.green-magic.net и ми действа , не е скъпо и е на зърна , натурално и без примеси , смилам си го и си пия , имам и страхотни резултати . Действа ми много много добре.

# 103
  • Мнения: 2
здравейте на всички потребители на сайта Simple Smile
искам да попитам дамите които имат проблеми с килограмите, по-точно тези дами,които са използвали Зелено кафе за отслабване.четох много коментари и в този сайт и в други,но всеки изказва различно мнрние,и тъйкато ми е малко странно как за 1 месец можеш да свалиш 27кг реших да попитам някой който го е използвал..
МОЛЯ,МНООГО ВИ МОЛЯ да не ми пишат хора които са скиптично настроени от идеята,без да са го използвали,защото моето също е такова,и просто повече ще ме обърка ,мисля че човек ако не е пробвал нещо не може да изказва мнение,особено за нещо което наистина иглежда нереално и може би вредно>
благодаряя Simple Smile

Последна редакция: сб, 01 фев 2014, 19:16 от tanyamiteva89@gmail.com

# 104
  • София
  • Мнения: 195
Здравей , аз ползвам този продукт и съм много доволна , но не на капсули а на зърна , ефект имам , но не и този 27кг за месец . Средно на седмица с по 2кг .

Общи условия

Активация на акаунт