Морски Алги. Живи японски кристали. Воден Кефир

  • 60 394
  • 118
  •   1
Отговори
# 90
  • София
  • Мнения: 22 719
Да, за едно и също нещо става  дума.

# 91
  • София
  • Мнения: 796
Да, за едно и също нещо става  дума.
Thanx! Peace

# 92
  • София
  • Мнения: 796
Подарявам морски алги (живи японски кристали, воден кефир)! Пишете на лични. Peace

# 93
  • Мнения: 12
Здравейте!Търся си морски кристали ако някой има да ми даде нека ми пише на лично.

# 94
  • Мнения: 1
Здравейте! И аз търся морски кристали, моля ако някой има в повече да ми пише на имеил petq_ji4kata@abv.bg или във Фейсбук Petya Kaslyovska.

# 95
  • Ловеч
  • Мнения: 328
Аз имам такива, но ми изтриха темата, в която пишех, че ги подарявам.
Ако някой се интересува мога да му изпратя!

# 96
  • Пловдив
  • Мнения: 687
А, има ли полза от тези Алги? Помагат ли наистина при високо кръвно и стомашни проблеми? Моля, някой който пие такава вода от повече време да сподели как се чувства. Благодаря!

# 97
  • Бургас
  • Мнения: 890
Алгите ми загинаха Sad Ако някой има в повече ще се радвам да ми пише на ЛС.

# 98
  • Мнения: 451
Рецепта за воден кефир от морски алги

За буркан от 1 1/2 литра: 3 супени лъжици кристали, 1/2 лимон, 4 сушени смокини, 3 1/2 супени лъжици захар.
За буркан от 3 литра: 6 супени лъжици кристали, 1 лимон, срязан наполовина, 6 сушени смокини, 7 супени лъжици захар.
Ферментацията трае 48 часа. Борави се само с пластмасови съдове и лъжици с алгите.

# 99
  • Мнения: 3 186
Здравейте!

Как познавате, че алгите са загинали? От два дни имам и пия. Мирише ми на блато, на застояло и се питам дали е нормално. При вас как е като вкус и мирис? Да не пия нещо развалено?

Тази бутилка от вчера днес е като вкиснала и не знам да я пия ли.

# 100
  • weiter, weiter, ... weiterstadt
  • Мнения: 18 076


Тази бутилка от вчера днес е като вкиснала и не знам да я пия ли.

тоа е ферментирала напитка, много ясно, че мирише...
дали твоята е ок, незнам.
доколкото знам, когато умрат, стават черни.

когато при мен бяха жеги, държах алгите в хладилника на 3-4 дена имах напитка.
сега са навън (около 22С външ. Т, вкъщи е по-висока) всеки ден е готов, т.е. за 24ч. и си е резлив.

след 2-3 дена престояване си мирише на ферментирало.
с 3-дневен кефир си направих кисело зеле  Mr. Green

# 101
  • Мнения: 3 186
тоа е ферментирала напитка, много ясно, че мирише...

ОК, благодаря за отговора. Питам от страх да не пия нещо хем непознато, хем развалено. Пия го за стомах, пък дано помогне.

# 102
  • Варна
  • Мнения: 771
Здравейте, ако някой има в повече ще съм благодарна да ми пише.

# 103
  • Мнения: 2
Здравейте,
Аз също си търся морски Алги, – живи японски кристали и Воден Кефир. Оперираха ме от рак преди година и се нуждая за лечение укрепване на имунната защита и за пречистване на организма след лъчетерапия. Преди много години пиех от него и имах много благоприятно въздействие върху здравето си. Сега си търся отново. Ако някой може да ми услужи, ще съм много благодарна.

# 104
  • Мнения: 2
Здравейте, много моля, ако има някой за подаряване Водни кристали за воден кефир, да ми пише на ЛС. Живея в София.

Общи условия

Активация на акаунт