Крем "garnier"

  • 3 893
  • 39
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 3 259
Преди години съм си го купувала и бях доволна, но аз съм със суха кожа. Бях си взела и Essentials, но направо го изхвърлих.

# 16
  • София
  • Мнения: 9 468
Aз съм ползвала и Стоп-а (той има ф-р 15) и Тотал Комфорт-а с акациев мед. Simple Smile
Първият не е лош, но много ми лъщеше. Нормално за крем с филтър, все пак. Wink
Но от вторият съм по-очарована Peace. Ползвах го като нощен, обаче, защото е без защита. Wink

# 17
  • Мнения: 1 063
Кожата ми е капризна и чуствителна. Досега купувах кремове, мацна се няколко пъти и подарявам или използвам за ръце, тяло. Garnier total fresh много ми пасна. За пръв път ползвам продукт на Garnier. Това е дълбоко хидратиращ флуид с екстракт от грозде. Ефикасен и за изсушения от парното въздух и за студа. Още повече, че кожата ми през зимата става ужасно суха, та чак се лющи. Другото от което съм много доволна е хидратиращ гел на Galenic d`Hydratation Foundamentale с екстракт от горски плодове за нормална и комбинирана кожа. Това са две мои находки. И двата попиват много бързо. Слагам сутрин (един от двата) и забравям. Не оставят следи, а кожата ми е свежа цял ден. Иначе правя маски с мед  отвреме на време.

# 18
  • BABYLAND
  • Мнения: 3 409
Фрапиращ ефект не очаквай!
   Попаднах на MERTZ, доволна съм от него!

# 19
  • Мнения: 1 564
Кожата ми е капризна и чуствителна. Досега купувах кремове, мацна се няколко пъти и подарявам или използвам за ръце, тяло. Garnier total fresh много ми пасна. За пръв път ползвам продукт на Garnier. Това е дълбоко хидратиращ флуид с екстракт от грозде. Ефикасен и за изсушения от парното въздух и за студа. Още повече, че кожата ми през зимата става ужасно суха, та чак се лющи. Другото от което съм много доволна е хидратиращ гел на Galenic d`Hydratation Foundamentale с екстракт от горски плодове за нормална и комбинирана кожа. Това са две мои находки. И двата попиват много бързо. Слагам сутрин (един от двата) и забравям. Не оставят следи, а кожата ми е свежа цял ден. Иначе правя маски с мед отвреме на време.
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Иванджелин,колко струват кремчетата за които пишеш.

# 20
  • Мнения: 1 063
Ninka, то май зависи и от къде купуваш. Но ето: Garnier total fresh 7.50 лв., 75 ml. Galenic d`Hydratation Foundamentale от аптеката, аз го взех за 44 лв. - 50 ml., но някъде го има за 40 лв. За пръв път през живота си от няколко месеца всеки ден ползвам крем и то с удоволствие. И държа да кажа, че са икономични и двата.

# 21
  • София
  • Мнения: 1 444
Здравей, аз имам като твоята кожа, освен това е изключително чувствителна, алергична и трудно мога да намеря крем, който да ми понася и да ми действа добре.От доста време вече ползвам точно този крем на Гарние, и дневен и нощен при това.Страшно доволна съм от него, действа ми просто невероятно добре.Особенно зимно време е чудесен, освен хидратиращ е доста плътен, мек, омазнява добре, просто нямам думи да изразя положителното си отношение към крема.Препоръчвам ти го горещо, край на сухотата на места, усещанията за опъване на кожата и други неприятни чувства.Вземи и дневният и нощният и смело ги ползвай. Grinning

# 22
  • Мнения: 266
Ползвам Тотал-конфорт с акациев мед и сьм много доволна.Имам много чувствителна кожа и този крем ми харесва.Дори мьжа ми се маже с него Grinning

# 23
  • Мнения: 2 910
В магазина за козметика ми казаха, че околоочния крем на Garnier вече не се внася в България, дали е вярно или просто не са имали в наличност Thinking

# 24
  • Мнения: 3 248
В магазина за козметика ми казаха, че околоочния крем на Garnier вече не се внася в България, дали е вярно или просто не са имали в наличност Thinking


Ако става дума за червеничкия...с черешката май беше-все още го има тук. Скоро го гледах и се чудех дали да не си взема от него, реших да поизчакам още 1-2 годинки. Но го има със сигурност. Peace

# 25
  • Мнения: 1 063
Искам да кажа, че и аз отидох с идеята да си купя крема с акациев мед – Garnier total komfort, но продавачката ми е близка и винаги ме консултира успешно. За този крем се изказа, че е доста мазен и така се сдобих с Garnier total fresh, за който вече се изказах. Аз лично не обичам нещо да ми мазнее кожата. Само искам да бъда полезна за това давам и това инфо. Но всеки си решава.

# 26
  • София
  • Мнения: 9 468
Total comfort поначало се води за суха кожа, така че може просто да не е бил подходящ за теб Wink.
Фреша е за по-млада кожа, според мен. По-лек се води. Wink

# 27
  • София
  • Мнения: 2 164
В момента ползвам Гарние Стоп. Общо взето съм доволна.

# 28
  • Мнения: 1 063
Не съм ли посочила?С нормална към суха кожа съм. Зимата (грозно) се лющи по челото, около носа, бузите.

# 29
  • Мнения: 1 564
Вчера си купих "Garnier total fresh",но  още не мога да преценя как ми действа.Надявам се да е добре.
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------
В магазина за козметика ми казаха, че околоочния крем на Garnier вече не се внася в България, дали е вярно или просто не са имали в наличност Thinking
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Има го в Билла.Вчера от там купих моя и видях,че има и околоочен.

Общи условия

Активация на акаунт