Спирала за мигли - 7

  • 108 842
  • 726
  •   1
Отговори
  • София
  • Мнения: 22 721
Стари теми:

Спирала за мигли
Спирала за мигли 2
Спирала за мигли 3
Спирала за мигли 4
Спирала за мигли5
Спирала за мигли 6





Коя е вашата любима марка спирала за мигли?

Последна редакция: сб, 01 фев 2014, 12:06 от bubanka

# 1
  • Пловдив
  • Мнения: 5 120
Благодаря за темата Hug
Любимата ми спирала е Ланком Драма-на моите мигли прави точно ефекта ''изкуствени мигли'' Flutter

# 2
  • Мнения: 2 229
Купих си на Deborah - 24 Ore Absolute Volume, като я пробвам, ще дам отзиви. Simple Smile

# 3
  • София
  • Мнения: 5 456
Моята любима спирала е Opulash на MAC.
 

# 4
  • Мнения: 2 592
Благодаря за новата тема  Hug
Чак любима марка спирали нямам, доволна съм от Ланком, а от по-евтините - от Макс Фактор и ИзаДора.
Спиралата ми свършва скоро, така че ще следя темата с интерес, защото ми се ще да пробвам нещо различно  Flutter

# 5
  • Мнения: 807
Да се запиша и аз  Grinning

В момента съм с новата на Лореал - False lash wings и доста ми харесва.

# 6
  • Велико Търново
  • Мнения: 5 666
Моите мигли най-добре изглеждат с Ланком- ползвала съм Hypnose и Doll eyes,следващата ще е Драма-та Wink От следния клас,съм доволна от Максфактор-почти няма  тяхна спирала,която да не харесвам Peace

# 7
  • Бургас
  • Мнения: 2 090
Благодаря за темата Hug
Любимата ми спирала е Ланком Драма-на моите мигли прави точно ефекта ''изкуствени мигли'' Flutter

Подкрепям.  Peace
Най-добрата спирала, а аз съм пробвала много...

# 8
  • София
  • Мнения: 4 749
Аз съм с Le Volume Chanel  Peace Доволна съм много, ползвам я от 3 месеца сигурно и няма никаква промяна при ежедневно ползване.
Харесвам Maxfactor eye brightening, но е много суха и свършва най-много за месец  Shocked

# 9
  • Мнения: 40
Продължавам да ползвам Макс Фактор мастърпийс макс и озаряващите Peace

# 10
  • Torino,IT
  • Мнения: 1 833
Благодаря за темата Hug
Любимата ми спирала е Ланком Драма-на моите мигли прави точно ефекта ''изкуствени мигли'' Flutter


И от мен един глас за нея. Искам да пробвам и dolls eyes, ама като си свърша моята.
.
Prescios cells на ланком също е също добра спирала , тя е с подхранващи  свойства

Последна редакция: чт, 13 юни 2013, 09:26 от Lindita

# 11
  • София
  • Мнения: 9 464
Със сигурност спиралата, която ще повторя, а вярвайте ми, аз продукт не повтарям никога, камо ли спирала, е последната спирала на Лореал Flutter.
Най-доброто за сега, което съм имала! Все така е сочна и хубава, както при първото и отваряне! Hug
Само чакам за следващото намаление в ДМ за да си я взема отново, независимо дали ми е свършила тази или не. Hug

# 12
  • Мнения: 1 110
Пеперудата на Лореал е наистина страхотна. Въпреки, че някои момичета написаха негативни коментари тук, аз си я взех и дори като Копче ще повторя  Peace
Моля, да споделите отзиви за тази спирала и най-вече дава  ли хубав обем?

# 13
  • Мнения: 2 592
Благодаря за темата Hug
Любимата ми спирала е Ланком Драма-на моите мигли прави точно ефекта ''изкуствени мигли'' Flutter


И от мен един глас за нея. Искам да пробвам и dolls eyes, ама като си свърша моята.
.
Prescios cells на ланком също е също добра спирала , тя е с подхранващи  свойства

Определено отдвете съм много по-доволна от Precious Cells  Peace


Това е една от малкото спирали, които съм повтаряла. Много съм доволна от обема, който прави.  Особено за тази намалена цена си заслужава

# 14
  • София
  • Мнения: 22 721
Не бих казала, че имам любима марка спирала за мигли. По-скоро обичам да експериминтирам, да пробвам новите спирали. Не харесвам водоустойчивите спирали. След тях миглите са ми в ужасно състояние и се налага да ги възстановявам с разни масла.
Сега ползвам двойната спирала на Rimel. Доволна съм, но имам чувството, че бързо ще изсъхне туша........

Общи условия

Активация на акаунт